Sarıçiçek İnşaat

Sarıçiçek İnşaat

Sarıçiçek İnşaat Anonim Şirketi, 500 bin TL'lik sermaye bedeli ile 27 Mart 2015 tarihinde Maltepe, Bağlarbaşı Mahallesi, Bağdat Caddesi, 392 Bodrum Kat 'ta kuruldu.

Nanofilt Grup İnşaat Sanayi Turizm Limited Şirketi kuruldu!

Nanofilt Grup İnşaat Sanayi Turizm Limited Şirketi bugün Ataşehir'de 200 bin TL sermaye bedeli ile Fatih Alan, Hüseyin Sarıçiçek, Latife Karagülmez ve Yavuz Bulut ortaklığında kuruldu.

Sarıçiçek Yapı Malzemeleri Makina İnşaat Metal Nakliyat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Sarıçiçek Yapı Malzemeleri Makina İnşaat Metal Nakliyat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi 100 bin TL sermaye ile bugün Mehmet Sarıçiçek imzasıyla kuruldu.

Loca İnşaat Yapı Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Loca İnşaat Yapı Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Ömer Sarıçiçek tarafından 400 bin TL sermaye ile 19 Ocak'ta Çekmeköy, Aydınlar Mahallesi, Mermerciler Caddesi 'nde kuruldu.

Sarıçiçek İnşaat Anonim Şirketi kuruldu!

Sarıçiçek İnşaat Anonim Şirketi, 500 bin TL'lik sermaye bedeli ile 27 Mart 2015 tarihinde Maltepe, Bağlarbaşı Mahallesi, Bağdat Caddesi, 392 Bodrum Kat 'ta kuruldu.

Kaysel İnşaat Yatırım Sanayi Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Kaysel İnşaat Yatırım Sanayi Ticaret Anonim Şirketi 9 Şubat 2015'te, 3 milyon TL sermaye ile Kadıköy 'de, Selami Sarıçiçek Yönetim Kurulu Başkanlığı 'nda kuruldu.

Kriz, inşaat sektörünü de vurdu

İnşaat Mühendisleri Odası (İMO) Diyarbakır Şube Sekreteri Turan Kapan, ekonomik kriz ve yaklaşan yerel seçimlerin inşaat sektöründe durgunluğa neden olduğunu bildirdi.

Samsun Merkez'de kat karşılığı inşaat işi

Samsun Merkez İlkadım Belediye Başkanlığı, sevgi evi inşaat işi yaptıracak

Tema Park için en yüksek teklif Makro İnşaat'tan

TOKİ İstanbul Halkalı-Atakent'te yaptıracağı uluslararası eğlence ve doğa parkıihalesinde en yüksek teklifi, 147 milyon YTL idare payı tutarı ile Makro İnşaat verdi.

İstanbul Vakıflar kat karşılığı inşaat yaptıracak

İstanbul Vakıflar Bölge Müdürlüğü, Üsküdar'da bulunan 4 taşınmaz için kat karşılığı inşaat yaptırmak üzere ihale açtı.

Sakarya Pamuokova Belediyesi İnşaat işi yaptıracak

Sakarya Pamukova Belediyesi, Elperek Mahallesi'nde bulunan 2 bin 242 metrekarelik arsada hazırlatılmış olan mimari projeye göre inşaat yaptıracak

Bilmer İnşaat eleman alacak

İnşaat sektöründe faaliyet gösteren Bilmer İnşaat, inşaat mühendisi alacak. Konuyla ilgilenenler özgeçmişlerini info@bilmerinsaat.com adresine veya 0212 570

Gazipaşa Belediyesi kat karşılığı inşaat işi yaptıracak

Antalya Gazipaşa Belediyesi, kat karşılığı inşaat ihalesi açtı

Beykoz Belediyesi, kat karşılığı inşaat yaptıracak

Beykoz Belediyesi, Kavacık Mahallesi'nde bulunan bin 632 metrekarelik alana kat karşılığı inşaat işi yaptıracak

Sarıçiçek İnşaat

Sarıçiçek İnşaat Sarıçiçek İnşaat
Sarıçiçek İnşaat Anonim Şirketi, 500 bin TL'lik sermaye ile 27 Mart'ta kuruldu. 


Sarıçiçek İnşaat Anonim Şirketi iş konusu; 1-Her türlü inşaat taahhüt işleri; konut, işyeri, ticarethane inşaatlarını yapmak, satmak, kendi hesabına arazi ve arsalar almak bunlar üzerinde veya başkalarına ait arsa ve araziler üzerinde kat karşılığı binalar yapmak. Yurtiçinde ve yurt dışında her türlü resmi ve özel sektöre ait inşaat taahhüt vemontaj işleri yapmak ve müstakil konut, iş hanları, fabrikalar, yollar, baraj ve göletler, park ve bahçe düzenlemeleri ve turistik tesisler, tatil köyleri inşa etmek ve kiraya vermek. Türkiye sınırları içinde veya yabancı ülkelerde, resmi ve özel kurum ve kuruluşları tarafından kapalı zarf, açık arttırma, eksiltme, teklif alma ve pazarlık usulü ile ihaleye çıkarılacak her türlü küçük ve büyük yapıların...