31 / 03 / 2023

Sea Pearl Ataköy satılık

Sea Pearl Ataköy satılık

Sea Pearl Ataköy projesi, denize tam sıfır noktada İstanbul Bakırköy'e bağlı Ataköy'de yer alıyor. 1.401 daire ve otelden oluşan Sea Pearl Ataköy'de geri sayım başladı.

SeaPearl Ataköy fiyat listesi!

SeaPearl Ataköy fiyat listesi dairelerin konum ve alanlarına bağlı olarak değişiyor. Toplam 1.381 tane daireden meydana gelen proje Ataköy Yat Limanı’na 1 kilometre mesafede inşa ediliyor.

Kuzu Grup Sea Pearl'de teslimler Temmuz 2017'de!

İstanbul Ataköy'de Kuzu Grup tarafından hayata geçirilen Sea Pearl projesinde dairelerin fiyatları 695 bin dolardan başlangıç gösteriyor. Projenin 2017 Temmuz'da teslim edilmesi planlanıyor.

Sea Pearl Ataköy, Cityscape Global 2015'te yatırımcının gözdesi oldu!

İstanbul'un simge projesi Sea Pearl Ataköy, Cityscape Global 2015'te bir kez daha yabancı yatırımcıların gözdesi oldu. Proje, fuar ziyaretçileri ve yabancı yatırımcı tarafından bu yıl da mercek altına alındı.

Sea Pearl Ataköy projesinde teslimler 2017'de!

Toplamda 1.381 daireden meydana gelen projede Kuzu Grup imzası bulunuyor. Ataköy Bakırköy lokasyonunda inşa edilen Sea Pearl projesinde fiyatlar metrekare bazında hesaplanıyor.

Sea Pearl Ataköy'de 25 ay vadeyle metrekaresi 7 bin 300 dolara!

2017 yılında teslimlerin yapılması planlanan proje Kuzu Grup tarafından hayata geçiriliyor. Toplamda 1.381 daireden meydana gelen projede fiyatlar metrekare bazında 7 bin 300 dolardan başlıyor.

Sea Pearl Ataköy'de metrekaresi 7 bin 200 dolar!

1+1 ile 4,5+1 arasında daire seçeneklerinin yer aldığı proje Kuzu Grup tarafından Ataköy Bakırköy lokasyonunda hayata geçiriliyor. Projede daire fiyatları metrekare birim üzerinden hesaplanıyor.

Sea Pearl Ataköy'de satışlar başladı!

Kuzu Grup, Kat Gayrimenkul'le birlikte Ataköy sahilinde geliştirdiği Sea Pearl projesini metrekaresi ortalama 7 bin 200 dolardan başlayan fiyatlarla satışa sundu.

Sea Pearl Ataköy Körfez yatırımcıları ile buluştu!

Uluslararası Yatırım Zirvesi’nde sponsorlar arasında yer alan Kuzu Grup lüks algısını yeniden yorumlayan Ataköy'de yer alan ihtişamlı projesi Sea Pearl’ü Körfez yatırımcıları ile buluşturdu.

Sea Pearl Ataköy ev fiyatları ne kadar?

Daire teslimleri 2017 yılı Temmuz ayında yapılacak olan Sea Pearl Residence'de lansmana özel fırsatlar ile satışlar devam ediyor. Peki Sea Pearl Ataköy ev fiyatları ne kadar?

Ataköy Sea Pearl ödeme tablosu!

Lansmana özel ödeme seçenekleri sunan Sea Pearl Ataköy'da dairelerin metrekare birim fiyatı 7 bin 200 dolardan başlıyor. Proje Atatürk Havaalanı’na 2 kilometre metrekare uzaklıkta bulunuyor. İşte Ataköy Sea Pearl ödeme tablosu...

Sea Pearl Ataköy'de lansmana özel koşullar!

Sea Pearl Ataköy'de lansmana özel koşullar kapsamında 48 ay 0 faiz avantajıyla konut sahibi olunabiliyor. İlk etabında 631 adet dairenin satışa sunulduğu proje 2,7 milyar dolar yatırım bedeli ile yükseliyor.

Sea Pearl Ataköy'de metrekaresi 7 bin 200 dolara!

1+1, 1,5+1, 2+1, 2,5+1, 3+1, 3,5+1, 4+1 ve 4,5+1 daire seçeneklerinden meydana gelen Sea Pearl Ataköy projesinde dairelerin metrekare birim fiyatları 7 bin 200 dolardan başlıyor.

Sea Pearl Ataköy ne zaman teslim edilecek?

İlk etabında 631 adet konutun satışa sunulduğu Sea Pearl Ataköy'de dairelerin metrekare fiyatları 7 bin 200 dolardan başlıyor. Proje denize sıfır konumda inşa ediliyor. Peki Sea Pearl Ataköy ne zaman teslim edilecek?

Bakırköy Sea Pearl fiyatlar!

Bakırköy Sea Pearl fiyatlar metrekare bazında hesaplanıyor. Daire teslimlerinin 2017 yılı Temmuz ayı içerisinde gerçekleşmesi planlanan proje Atatürk Havaalanı’na 2 kilometre uzaklıkta hayata geçiriliyor.

Sea Pearl Ataköy satılık Haberi

Sea Pearl Ataköy satılık

Zengin aktivite ve konforun bir arada sunulduğu Sea Pearl Ataköy projesi Kuzu Grup tarafından hayata geçirildi. Proje 1+1'den 4,5+1'e kadar daire seçenekleri ile 127 bin metrekare alan üzerinde inşa ediliyor. 


20 katlı 4 blokta ve 631 konuttan meydana gelen ilk etapta kesintisiz Marmara Denizi manzarası bulunuyor.  Sea Pearl Ataköy'de her blokun kullanımına özel 150 ile 200 metrekare arasında değişen fitness salonları, dinlenme alanları, deniz kenarında yürüyüş imkânı, tenis kortu, yaya yolları, biyolojik gölet, seyir adası ve barok tarzı peyzaj alanı da bulunuyor.1.401 daire ve lüks otelden meydana gelen Sea Pearl Ataköy'de fiyatlar metrekare bazında 8 bin dolardan başlıyor. Otel ve rezidans birimi Jumeirah tarafından işletilecek. 


İlk etep teslimlerinin yakın dönemde yapılacağı Sea Pearl Ataköy'de geri sayım başladı. Daire alanlarının 88...