selenium ataköy adres

selenium ataköy adres

Aşçıoğlu Gayrimenkul, Atatöy'de inşa ettiği Selenium Ataköy'deki son 20 daire için özel bir fırsat sunuyor. Projede 48 ay 0 faiz veya yüzde 10 Peşinat ve 120 ay için yüzde 0,99 faizli banka seçenekleri bulunuyor.

Selenium Ataköy projesinde dairelerin yüzde 85'i satıldı!

AŞÇIOĞLU’NUN, İstanbul Ataköy’de yükselen projesi Selenium Ataköy’de son 30 daire kaldı. Bugüne kadar yüzde 85’i satılan ve 15 ay sonra teslim edilecek.

Selenium Ataköy daire tipleri!

Selenium Ataköy Rezidans projesi İstanbul Avrupa Yakası Bakırköy-Ataköy'de- E-5 Otoyolu üzerinde konumlanıyor. 3 blok halinde yükselen Selenium Ataköy daire tipleri 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1'den oluşuyor.

Selenium Ataköy ödemeleri!

Selenium Ataköy ödemeleri haberimizin içerisinde yer alıyor. 3 blok halinde inşa edilen Selenium Ataköy projesi 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon, 4 oda 1 salon ve 5 oda 1 salon tiplerinde dizayn edildi

Ataköy Selenium adres bilgileri!

Toplam 321 adet rezidans daireden oluşan Ataköy Selenium adres bilgilerine haberimizin içerisinden ulaşabilirsiniz. Projede 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 daireler yer alıyor. Teslimler ise 2016 yılında gerçekleşecek...

Selenium Ataköy projesinin yüzde 60'ı satıldı!

Zöet ses ve görüntü sistemleri ile Aşçıoğlu Grubun Selenium Ataköy projesinde sağladıkları işbirliği, Selenium Ataköy konut alıcılarına avantajlı indirim fırsatları sunacak. Selenium Ataköy Projesi, özel ürünler ve fırsatlarla alıcılarını bekliyor.

Selenium Ataköy projesinde indirim fırsatı!

Zöet ses ve görüntü sistemleri ile Aşçıoğlıı Grup arasında sağlanan iş birliği Selenium Ataköy konut alıcılarına avantajlı indirim fırsatları olarak yansıyacak. Selenium Ataköy Projesi, özel ürünler ve fırsatlarla alıcılarını bekliyor.

Ataköy Selenium ne zaman teslim?

Metrekaresi 6 bin 250 liradan satışa sunulan Ataköy Selenium ne zaman teslim? sorusunun yanıtına haberimizin içerisinden ulaşabilirsiniz. Ataköy Selenium projesi İstanbul Avrupa yakasında inşa ediliyor...

Selenium Ataköy adres bilgileri!

Aşçıoğlu İnşaat tarafından hayata geçirilen Selenium Ataköy adres bilgilerine haberimizin içerisinden ulaşabilirsiniz. Selenium Ataköy projesinde konutlar metrekaresi 6 bin 250 TL ' den satışa sunuluyor...

Selenium Ataköy adres!

İstanbul Avrupa Yakasında 3 blok halinde inşa edilen Selenium Ataköy adres bilgilerine haberimizin içerisinde yer veriyoruz. Projede 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 daire seçenekleri yer alıyor...

Aşçıoğlu İnşaat Selenium Ataköy satış ofisi!

Aşçıoğlu İnşaat Selenium Ataköy satış ofisi Ataköy E-5 üzeri Bakırköy İstanbul adresinde yer alıyor. 3 blok halinde yükselen Selenium Ataköy'de metrekare birim fiyatı 6 bin 250 liradan başlıyor

Aşçıoğlu İnşaat Selenium Ataköy projesi!

Aşçıoğlu İnşaat Selenium Ataköy projesinde dairelerin metrekare birim fiyatı 6 bin 250 liradan başlayarak değişiyor. Selenium Ataköy Evleri projesi 130 milyon lira yatırımla yükseliyor...

Selenium Ataköy ulaşım!

İstanbul Avrupa yakasında inşa edilen Selenium Ataköy ulaşım, adres ve iletişim bilgilerine haberimizin içerisinde yer veriyoruz. Selenium Ataköy'de metrekare birim fiyatı 6 bin 250 TL'den başlıyor...

Ataköy Selenium'da metrekare birim fiyatı 6 bin 250 lira!

15 katlı 3 bloktan oluşan Selenium Ataköy'ün tanıtımı dün gerçekleştirildi. atırım değeri 130 milyon dolar olan projede metrekare birim fiyatları 6 bin 250 liradan başlıyor.

Aşçıoğlu İnşaat Selenium Ataköy nerede?

Aşçıoğlu İnşaat Selenium Ataköy nerede? sorusunun yanıtı haberimizin içerisinde yer alıyor. Selenium Ataköy projesinde dairelerin metrekare birim fiyatı 6 bin 300 liradan başlayarak değişiklik gösteriyor...

Selenium Ataköy'de son 20 daire için özel fırsat!

Aşçıoğlu Gayrimenkul, Atatöy'de inşa ettiği Selenium Ataköy'deki son 20 daire için özel bir fırsat sunuyor. Projede 48 ay 0 faiz veya yüzde 10 Peşinat ve 120 ay için yüzde 0,99 faizli banka seçenekleri bulunuyor.

Selenium Ataköy'de son 20 daire satışta!

Aşçıoğlu İnşaat tarafından hayata geçirilen Selenium Ataköy projesinde son kalan 20 daire için özel fırsatlar sunuluyor. Projede 48 ay 0 faiz imkanı bulunuyor. 

Selenium Ataköy'de 990 bin TL'ye!

Selenium Ataköy'de mobilyalı 1+1 sıfır daireler alıcısını bekliyor. Satış bedeli 990 bin TL olan projede 1+1'den 5+1'e kadar farklı şekilde daireler yer alıyor.

Yalı Ataköy adres!

Yalı Ataköy adres bilgileri haberimizde yer alıyor. 16 katlı 5 bloktan oluşan Yalı Ataköy projesi İstanbul'un Avrupa yakasında Bakırköy'e bağlı Ataköy sahilde yükseliyor. 

Selenium Ataköy’den sanata ve sanatçıya destek!

Selenium Ataköy’ün girişine “Showroom” adıyla bir sanat galerisi kurdu. Showroomun ilk etapta 13 sanatçının 40 eserinden oluşan bir sunumun sergilenecek.

Timur Nef Ataköy adres bilgileri!

İstanbul Ataköy'de hayata geçirilen Nef Ataköy projesi Timur Gayrimenkul tarafından hayata geçiriliyor. Timur Nef Ataköy 'de konut teslimlerin Haziran ayında gerçekleşmesi planlanıyor. İşte Timur Nef Ataköy adres bilgileri...

Selenium Ataköy’de yaşam başladı!

Aşçıoğlu’nun İstanbul Ataköy’de alışılagelmişin dışında ikonik bir mimariyle inşa ettiği projesi Selenium Ataköy’de daire sahipleri, yeni hayatlarına başladılar.

Arda Turan, Selenium Ataköy’deki 1+1 eve 766 bin TL ödedi!

Barcelona Futbol Kulübü’nde top koşturan Arda Turan, kazancını gayrimenkule yatırıyor. Futbolcu, en son Selenium Ataköy’den ev satın aldı.

Arda Turan, Selenium Ataköy'den ev aldı!

Dünyanın ünlü futbol kulüplerinden Barcelona’da futbol kariyerini başarılı bir şekilde sürdüren Arda Turan, Aşçıoğlu’nun İstanbul Ataköy’deki ikonik projesi Selenium Ataköy’den ev sahibi oldu.

Selenium Ataköy'de teslimler başladı!

Aşçıoğlu, İstanbul’un kalbi Ataköy’de tamamladığı ikonik projesi Selenium Ataköy’de konutların teslimine başladı.

Selenium Ataköy’ün banyolarında ISVEA tercih edildi!

İtalyan asıllı vitrifiye seramik ve banyo ürünleri markası ISVEA, Türkiye’nin en gözde inşaat projelerinin banyolarında yer almaya devam ediyor. Aşçıoğlu İnşaat Grubu, Ataköy’deki yeni projesi Selenium Ataköy’ün banyolarında ISVEA'yı tercih etti.

Aşçıoğlu'ndan Emlak Konut kampanyasına destek!

Aşçıoğlu, Emlak Konut’un başlattığı dev kampanyaya destek vererek Selenium Ataköy ve Selenium Retro’dan ev sahibi olmak isteyenlere yüzde 20 peşinat, yüzde 0,70 faiz ve 120 aya kadar vade imkânı sunuyor.

Selenium Ataköy iklimlendirmede Daikin'i tercih etti!

Daikin VRV IV, Selenium Ataköy sakinlerine, akıllı enerji yönetiminden uzaktan internet erişimine kadar bir dizi ayrıcalıkla verimlilik ve tasarruf değerleri yüksek iklimlendirme keyfi yaşatacak.

selenium ataköy adres

selenium ataköy adres selenium ataköy adres

Gayrimenkul sektöründe 50 yıldır faaliyet gösteren Aşçıoğlu, Ataköy’de başladığı projesi Selenium Ataköy’deki son 20 daire için özel fırsatlar hazırladı. 

Firma, son 20 evden birine sahip olmak isteyenler için Aşçıoğlu Finansman Modeli ile “48 ay 0 Faiz veya yüzde 10 Peşinat ve 120 ay için yüzde 0,99 Faizli Banka seçenekleri sunuluyor. Projede oturanlar, profesyonel rezidans yönetim hizmetleri sunan SE Club’ın sunduğu ayrıcalıklı hizmet dünyasından da
faydalanabilecekler.

Aşçıoğlu Yönetim Kurulu Üyesi Cenk Aşçıoğlu, Selenium Ataköy projesinin bugüne kadar bölgeye kattığı değer ve gelecekte oynayacağı rolü değerlendirdi. Aşçıoğlu, “Aşçıoğlu olarak, Ataköy’deki 3 projemizin ilki olarak lanse ettiğimiz ve yaşamın başladığı projemiz Selenium Ataköy ile İstanbul’un protokol yolu olarak bilinen Ataköy Sahilyolu ve D100 Karayolu’nun kesiştiği bir konumda Dünya Ticaret Merkezi ve CNR Fuar Merkezi...