29 / 06 / 2022

Seracettin Şahin kimdir

Seracettin Şahin kimdir

Sultanahmet'teki İbrahim Paşa Sarayı'nın altında bulunan tarihi hipodromun batı tribünleri sergilenmeye başladı. Bizans dönemine ait 40 bin kişilik hipodromun batı kademeleri yapılan titiz kazı sonucunda gün yüzüne çıkmıştı.

Arzu Şahin kimdir?

Vakıf GYO Yönetim Kurulu Üyesi Arzu Şahin kimdir?Arzu Şahin daha önce hangi görevlerde bulunmuştur? İşte Arzu Şahin'in biyografisi...

Mahmut Sami Şahin kimdir?

Mahmut Sami Şahin, 2019 yerel seçimlerinde Ak Parti Belediye Başkan Adayı olarak gösterildi. Peki, Mahmut Sami Şahin kimdir? Mahmut Sami Şahin, hangi işlere imza attı?

Fatma Şahin kimdir?

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, 2019 yerel seçimlerinde de Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olarak gösterildi. Peki, Fatma Şahin kimdir?

Şahin Şerifoğulları kimdir?

Şahin Şerifoğulları, 2019 yerel seçimlerinde AKP'nin Elazığ Belediye Başkan Adayı oldu. Peki, Şahin Şerifoğulları kimdir? Şahin Şerifoğulları, bugüne kadar hangi işlere imza attı?

İzzet Şahin kimdir?

Emekli Maliye Profesörü İzzet Şahin kimdir? Emeklilikten sonra Libya'da, bir Türk inşaat firmasında idari ve mali müşavir olarak görev yapan Şahin başka hangi işlere imza attı?

Ali Ergin Şahin kimdir?

1 Temmuz 2016 tarihinde Reysaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Ali Ergin Şahin, görevinden ayrıldı. Peki Ali Ergin Şahin kimdir? Ali Ergin Şahin bugüne kadar hangi işlere imza attı?

Cengiz Gültek kimdir?

2015 yılından itibaren Murat Şahin İle PDG Mimarlar bünyesinde çalışmalarına devam etmekte olan Mimar Cengiz Gültek kimdir? Cengiz Gültek, bugüne kadar hangi işlere imza attı?

Hüseyin Şahin Tüzen kimdir?

İzmir İnşaat Mühendisleri Odası Üyesi Hüseyin Şahin Tüzen kimdir? Hüseyin Şahin Tüzen, bugüne kadar hangi işlerde görev aldı? Hüseyin Şahin Tüzen, bugün hangi firmada çalışmalarına devam ediyor? İşte Hüseyin Şahin Tüzen..

Abdullah Avni Şahin kimdir?

İnşaat Mühendisi Abdullah Avni Şahin kimdir? Abdullah Avni Şahin, bugüne kadar hangi işlerde görev aldı? Abdullah Avni Şahin, bugün hangi firmada çalışmalarına devam ediyor? İşte Abdullah Avni Şahin...

Rengin Şahin kimdir?

TMMOB Mimarlar Odası Ankara Şubesi Üyesi Mimar Rengin Şahin kimdir? Rengin Şahin, bugüne kadar hangi işlerde görev aldı? Rengin Şahin, bugün nerede çalışmalarına devam ediyor?

Dr. Şahin Arslantaş kimdir?

Avrasya Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. bağımsız yönetim kurulu üyesi adayı olan Dr. Şahin Arslantaş, Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İşletme bölümünden mezun. İşte özgeçmişi...

Şahin Özcan kimdir?

Mono Mimarlık Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Şahin Özcan kimdir? Şahin Özcan, bugüne kadar hangi işlerde görev aldı? Şahin Özcan, ne zamandan beri Mono Mimarlık Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı olarak hizmet veriyor?

Kazım Şahin kimdir?

Kastamonu Tosya Belediye Başkanı Kazım Şahin kimdir? Kazım Şahin, bugüne kadar hangi işlerde görev aldı? Kazım Şahin, ne zamandan beri belediye başkanı olarak hizmet veriyor? İşte Kazım Şahin..

Seracettin Şahin kimdir Haberi

Seracettin Şahin kimdir

Sultanahmet'teki İbrahim Paşa Sarayı'nın altında bulunan tarihi hipodromun batı tribünleri sergilenmeye başladı. Bizans dönemine ait 40 bin kişilik hipodromun batı kademeleri yapılan titiz kazı sonucunda gün yüzüne çıkmıştı. 


Hipodromun Türk İslam Eserleri Müzesi binasının altında yer aldığını anlatan müze müdürü Seracettin Şahin, iki yıl önce mevcut bölümün kazan dairesi olarak kullanıldığını söyledi.


İLK KUR'AN NÜSHALARI


Müze de koleksiyona eklenen yeni eserler arasında Kur'an-ı Kerim'in ilk nüshaları olarak kabul edilen 'Şam Evrakları' yer alıyor. Şahin "Kutsal emanetlerin müzede sergilenmesinden sonra ziyaretçi sayımızda artış oldu" dedi. 


Yeni...