şile avcıkoru imar planı

şile avcıkoru imar planı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin askıya çıkardığı, İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü'nün görüşü doğrultusunda hazırlanan Şile Avcıkoru Nazım İmar Planı değişikliğine ilişkin 1/5.000 ölçekli yarın askıdan iniyor...

Şile Avcıkoru imar planı 25 Ağustos'ta askıdan iniyor!

Şile İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü'nün görüşü doğrultusunda hazırlanan nazım imar planı değişikliğine ilişkin 1/5000 ölçekli imar planı tadilatı 25 Ağustos'ta askıdan iniyor...

Kanal İstanbul Projesi'nde konut alanları artırıldı!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından alınan karar ile Kanal İstanbul imar planları askıya çıkarıldı. Askıya çıkarılan planlarda projede konut alanları artırıldı. 

Esenler'de 41 bin konutun acil dönüşmesi gerekiyor!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB), Esenler Belediyesi ile Avcılar Belediyesinin depremle mücadele çerçevesinde yürüttüğü çalışmalarını TBMM Depreme Karşı Alınabilecek Önlemleri Araştırma Komisyonu'nda anlattı. 

Küçükçekmece ve Avcılar'a dikkat!

Yüksek Mühendisi Prof. Dr. Övgün Ahmet Ercan, "Büyük deprem Tekirdağ’da olacak. Marmara Ereğlisi’nin beklediği depremin yıkım kuvveti de 9 olacaktır. İstanbul’un önünde olacak olan deprem Küçükçekmece ile Avcıların önünde olacak ve bu deprem 6,4 ile 6,7 arasında olacak" dedi.

Gemlik Belediyesi'nde e-imar dönemi başlıyor!

Dijital dönüşüm çalışmalarına hız veren Bursa Gemlik Belediyesi, e-imar uygulamasını başlatıyor. Uygulama ile ilçenin imar bilgileri Gemliklilerin bilgisayar ve telefonlarına taşınacak.

Avcılar’da imar plan notu değişikliğine İBB'den onay!

Silivri depreminden sonra hızla Avcılar Belediye Meclis toplantısında oy birliği ile kabul ediip İBB Meclisine gönderilen imar plan notu değişikliği dünkü meclis toplantısında onaylandı.

İmar barışı 11 milyon vatandaşın yüzünü güldürdü!

İmar barışı ile mülkiyet, imar, ruhsat sorunu yaşayan yaklaşık 11 milyondan fazla vatandaşın yüzü güldü. Toplanan bedel 18 milyar TL'yi geçti. Başvurular 15 Haziran’da, yapı kayıt bedeli ödemeleri de 30 Haziran’da bitiyor...

Avcılar imar planı değişikliği askıya çıkarıldı!

İstanbul İli, Avcılar İlçesi, Firuzköy Mahallesi, 4434, 4435 Sayılı Parseller, 5955 ve 6339 Sayılı Parsellerin Bir Kısmı ile Kadastral Yola İlişkin 1/5000 Ölçekli Nazım İmar Planı Değişikliği ve 1/1000 ölçekli Uygulama İmar Plan Değişikliği askıya çıkarıldı.

Pramit İskele Ve İnşaat Sanayi Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Pramit İskele Ve İnşaat Sanayi Ticaret Anonim Şirketi bugün 100 bin TL sermaye bedeli ile Avcılar'da Adem Bingöl tarafından kuruldu. 

Avcılar Yeşilkent Mahallesi imar planı askıya çıktı!

Avcılar İlçesi, Yeşilkent Mahallesi, 7 ve 68 parselin bir kısmı ile bir kısım tescil dışı alana ilişkin itiraz imar planı askıya çıktı...

Mürşit Gayrimenkul Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Mürşit Gayrimenkul Dış Ticaret Limited Şirketi bugün 100 bin TL sermaye bedeli ile Avcılar'da kuruldu. 

Konuta imar barışı dopingi!

13 milyon konutu ilgilendiren ve 2 ay süre ile uzatılan imar barışı süresinde gayrimenkul fiyatları da uçuşa geçti. Coldwell Banker ve Reidin’in araştırmasına göre emlak fiyatları 5 ayda yüzde 10 oranında arttı. Değer artışı şampiyonu ise İzmir Çiğli oldu

Başlan Gayrimenkul Danışmanlık Hizmetleri Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Başlan Gayrimenkul Danışmanlık Hizmetleri Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün bugün 100 bin TL sermaye bedeli ile Avcılar'da kuruldu.

Hala Gayrimenkul Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Hala Gayrimenkul Dış Ticaret Limited Şirketi bugün 400 bin TL sermaye bedeli ile Avcılar'da Abubakır Salıh Osman Elnot tarafından kuruldu.

şile avcıkoru imar planı Haberi

şile avcıkoru imar planı


İstanbul Şile İlçesi, İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü'nün 28.05.2014 Gün ve 1035 Sayılı Kurum Görüşü Doğrultusunda Hazırlanan Nazım İmar Planı değişikliğine ilişkin 1/5000 ölçekli 28.01.2015 tasdik tarihli plan tadilatı 27 Temmuz 2015 tarihinde askıya çıkarılmıştı. İmar planı yarın askıdan iniyor.İmar planı için...