şile avcıkoru köyü imar planı

şile avcıkoru köyü imar planı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin askıya çıkardığı, İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü'nün görüşü doğrultusunda hazırlanan Şile Avcıkoru Nazım İmar Planı değişikliğine ilişkin 1/5.000 ölçekli yarın askıdan iniyor...

Şile Avcıkoru imar planı 25 Ağustos'ta askıdan iniyor!

Şile İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü'nün görüşü doğrultusunda hazırlanan nazım imar planı değişikliğine ilişkin 1/5000 ölçekli imar planı tadilatı 25 Ağustos'ta askıdan iniyor...

Şile’de deniz kıyısındaki arazinin imarı 'turizm konut' olarak değiştirildi!

Şile Belediyesi’ne ait deniz kıyısındaki ağaçlarla kaplı yaklaşık 35 bin metrekarelik arazinin "turistik tesis" olan imarı, yatırımcı için uygun hale getirilerek “turizm konut” yapıldı.

Akiş GYO Kadıköy'deki mağazasının inşaat işleri için Conart İnşaat ile anlaştı!

Akiş GYO'nun maliki bulunduğu İstanbul İli, Kadıköy İlçesi'ndeki çok katlı mağaza niteliğindeki binanın ince yapı inşaatı işleri için Conart İnşaat ile anlaşıldı.

Akiş GYO Kadıköy'deki binasının tesisat işleri için Mekanik İnşaat ile anlaştı!

Akiş GYO'nun maliki bulunduğu İstanbul İli, Kadıköy İlçesi'nde çok katlı mağaza niteliğindeki binanın mekanik tesisat işleri için yapılan ihale sonucunda  Mekanik Elektrik İnşaat Taahhüt ile anlaştı.

Akiş GYO Kadıköy'deki binasının tadilatı için Bartek Elektrik ile anlaştı!

Akiş GYO'nun maliki bulunduğu İstanbul İli, Kadıköy İlçesi'nde çok katlı mağaza niteliğindeki binanın elektrik tesisat işleri için yapılan ihale sonucunda  Bartek Elektrik Sistemleri Sanayi ve Ticaret ile anlaştı.

Avcılar'da yıkılan cami minaresinin geri kalanı da söküldü!

Silivri açıklarında oluşan 5.8'lik depremin ardından Avcılar'da yıkılan cami minaresinin geri kalan bölümü 200 tonluk vinç yardımıyla söküldü.

Alihan Uyan ile Merve Kıyı evleniyor!

Makro İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ercan Uyan'ın oğlu Alihan Uyan, Merve Kıyı ile evleniyor. Çiftin düğün töreni 20 Temmuz 2019 tarihinde gerçekleştirilecek...

Avcılar Firuzköy kadastral yola ilişkin imar planı askıya çıktı!

İstanbul Avcılar Firuzköy Mahallesi'ndeki bazı parsellerin bir kısmı ile kadastral yola ilişkin hazırlanan 1/100.000 ölçekli çevre düzeni planı ile 1/5000 ölçekli NİP ve 1/1000 Ölçekli UİP askı ilanı askıya çıktı...

Ankara'daki Spor Genel Müdürlüğü ile Gümrük Müsteşarlığı binası yıkılacak!

Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından, Ulus Tarihi Kent Merkezi Yenileme Alanı Projesi kapsamında Ulus’taki Spor Genel Müdürlüğü binası ile Gümrük Müsteşarlığı binasını yıkılacak..

Akiş GYO Kadıköy'deki projesi için Conart İnşaat ile anlaştı!

Akiş GYO, İstanbul Kadıköy'de yer alan gayrimenkulle ilgili Conart İnşaat ile İnce Yapı İnşaat İşleri Yüklenici Sözleşmesi imzaladı.

Avcılar-Büyükçekmece turizm hattı oldu!

Hızlı bir yapılaşma sürecinde olan Avcılar-Büyükçekmece hattı, gayrimenkul gelişimiyle dikkat çekiyor. Bölgede şu anda beş yıldızlıdan üç yıldızlıya kadar 22 otel faaliyet gösteriyor..

Akiş GYO, Kadıköy'de çok katlı mağazası için yüklenici firma ile anlaştı!

Akiş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından bugün Kamuoyu Aydınlatma Platformu'nda yapılan yazılı açıklamada Akiş GYO, Kadıköy'de çok katlı mağazası için yüklenici firma ile anlaşma bildirisini yayınladı.

Kadıköy Mesa Kozyatağı satılık daire fiyatları!

Mesa Kozyatağı 1+1'den 3+1'e kadar daire tipleri ile İstanbul Kadıköy Kozyatağı'nda inşa ediliyor. Projenin lansmanı 11 Mayıs'ta yapılacak...

Şile Üvezli ve Ulupelit Köy Konakları'nın temeli atıldı!

Şile Belediyesi tarafından hayata geçirilen Üvezli ve Ulupelit Köy Konakları'nın temeli düzenlenen törenle atıldı. Törene Şile Belediye Başkanı Can Tabakoğlu'da katıldı.

şile avcıkoru köyü imar planı Haberi

şile avcıkoru köyü imar planı


İstanbul Şile İlçesi, İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü'nün 28.05.2014 Gün ve 1035 Sayılı Kurum Görüşü Doğrultusunda Hazırlanan Nazım İmar Planı değişikliğine ilişkin 1/5000 ölçekli 28.01.2015 tasdik tarihli plan tadilatı 27 Temmuz 2015 tarihinde askıya çıkarılmıştı. İmar planı yarın askıdan iniyor.İmar planı için...