19 / 08 / 2022

Sinpaş Finans Şehir Sign of the City Awards

Sinpaş Finans Şehir Sign of the City Awards

Sign of theCity Awards ödül töreninde, 45 yıldır şehir ve insan yaşamını değerlendiren projeler üreten Sinpaş GYO, ‘Kentve Mimarlık’ kategorisinde ‘En İyi Mimari Tasarım’ ödülünü “Sinpaş Finans Şehir” projesi aldı.

Sinpaş Finansşehir Flatofis'in değeri belli oldu!

Servet GYO tarafından Sinpaş Finansşehir Flatofis projesine ilişkin 2021 yılsonu gayrimenkul değerleme raporu yayınlandı. Peki Sinpaş Finansşehir Flatofis'in değeri ne kadar oldu?

Sinpaş GYO Finansşehir projesi Palas ve Yeni Palas Etapları'nın değeri ne kadar oldu?

Sinpaş GYO Finansşehir Projesi Palas ve Yeni Palas Etapları'na ilişkin gayrimenkul değerleme raporunu yayınladı. Peki Finansşehir Projesi Palas ve Yeni Palas Etapları'nın değeri ne kadar oldu?

Sinpaş GYO Finans Şehir Time ve Park etaplarının değeri belli oldu!

Sinpaş GYO Finans Şehir Projesi Time ve Park Etapları'na ilişkin gayrimenkul değerleme raporunu yayınladı. Peki Finans Şehir Projesi Time ve Park Etapları'nın değeri ne kadar oldu?

Boulevard Finans Şehir fiyat listesi!

Boulevard Finans Şehir fiyat listesi haberimizde yer alıyor. İşte Boulevard Finans Şehir fiyat listesi ve proje detayları...

Sinpaş Boulevard Finans Şehir fiyat!

Sinpaş Boulevard Finans Şehir fiyat bilgisi haberimizde yer alıyor. İşte Sinpaş Boulevard Finans Şehir fiyat bilgisi ve projeyle ilgili merak edilen detaylar...

Sinpaş Boulevard Finans Şehir nerede?

Sinpaş Boulevard Finans Şehir nerede sorusunun yanıtı haberimizde yer alıyor. İşte Sinpaş Boulevard Finans Şehir nerede sorusunun yanıtı ve proje detayları...

Sinpaş Boulevard Sefaköy ve Boulevard Finans Şehir geliyor! Yeni proje!

Boulevard Çankaya projesi için ön satış sürecini başlatan Sinpaş GYO, Boulevard Sefaköy ve Boulevard Finans Şehir projelerini de çok yakında satışa çıkaracak.

Sinpaş Finans Şehir Park Yaşam satışta!

Sinpaş tarafından Ataşehir ve Ümraniye'nin kesişme noktasında hayata geçen Finans Şehir projesinin dördüncü etabı olan Park Yaşam'da satış süreci başladı. 

Finansşehir Flatofis 2020 yıl sonu değerleme raporu!

Servet GYO'nun portföyünde yer alan gayrimenkullerden Ümraniye Finansşehir 2435 ada 4 parselde inşaatı devam eden Finansşehir Flatofis projesine ait 2020 yıl sonu değerleme raporu yayınlandı. 

Sinpaş Finans Şehir Park Yaşam fiyat!

Sinpaş Finans Şehir Park Yaşam fiyat bilgisi haberimizde yer alıyor. İşte Sinpaş Finans Şehir Park Yaşam fiyat bilgisi ve projeyle ilgili merak edilen detaylar...

Sinpaş Finans Şehir Park Yaşam nerede?

Sinpaş Finans Şehir Park Yaşam nerede sorusunun yanıtı haberimizde yer alıyor. İşte Sinpaş Finans Şehir Park Yaşam nerede sorusunun yanıtı ve proje detayları...

Sinpaş Finans Şehir Park Yaşam ön satışta!

Sinpaş tarafından Ataşehir ve Ümraniye'nin kesişme noktasında hayata geçen Finans Şehir projesinin dördüncü etabı olan Park Yaşam'da ön talep süreci başladı. Etap ilerleyen haftalarda satışa çıkacak.

Sinpaş GYO Finansşehir 2020 değerleme raporu!

Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı'nın İstanbul ili, Ümraniye ilçesi, Finansket Mahallesi 2432 ada 11 parselde yer alan Finansşehir projesine ilişkin değerleme raporu yayınlandı.

Sinpaş Finans Şehir Sign of the City Awards Haberi

Sinpaş Finans Şehir Sign of the City Awards

Gayrimenkulve inşaat sektörüne farklı değerler katan Sign of the City Awards ödültöreni 11 Aralık Çarşamba günü gerçekleşti. 45 yıldır sektöre ilkler katan vebulunduğu bölgenin gelişimine ışık tutarak yaşam kalitesini artıran başarılıprojeler geliştiren Sinpaş GYO, ‘Kent ve Mimarlık’kategorisinde ‘Enİyi Mimari Tasarım’ ödülünü “Sinpaş Finans Şehir” projesiyle aldı.

Sinpaş Finans Şehir; ‘birlikte yaşama’ ve şehri tüm dokularıyla deneyimleme kavramlarını hayata geçirmeyi planlayan ‘şehirli’ konseptiyle dizayn etti. Bölgedeki yapılaşmanın aksine az katlı yatay mimarisiyle daha fazla yeşile kavuşan proje, tuğla ve doğal taş görünümüne sahip dış cepheleriyle tasarlandı.

Düzenlenen ödül töreninde Finans Şehir ödülünü, Sinpaş GYO Yönetim Kurulu Başkan Vekili Ahmet Çelik ve Sinpaş GYO Genel Müdürü Seba Gacemer beraber aldılar.

Sinpaş GYO Yönetim Kurulu Başkan Vekili Ahmet Çelik, “45 yıllık yolculuğumuzda 61 proje ve...