11 / 08 / 2022

Sinpaş GYO Finansşehir Palas etabı değerleme raporu 2021

Sinpaş GYO Finansşehir Palas etabı değerleme raporu 2021

Sinpaş GYO Finansşehir Projesi Palas ve Yeni Palas Etapları'na ilişkin gayrimenkul değerleme raporunu yayınladı. Peki Finansşehir Projesi Palas ve Yeni Palas Etapları'nın değeri ne kadar oldu?

Sinpaş Finansşehir Flatofis'in değeri belli oldu!

Servet GYO tarafından Sinpaş Finansşehir Flatofis projesine ilişkin 2021 yılsonu gayrimenkul değerleme raporu yayınlandı. Peki Sinpaş Finansşehir Flatofis'in değeri ne kadar oldu?

Sinpaş GYO Finansşehir projesi Palas ve Yeni Palas Etapları'nın değeri ne kadar oldu?

Sinpaş GYO Finansşehir Projesi Palas ve Yeni Palas Etapları'na ilişkin gayrimenkul değerleme raporunu yayınladı. Peki Finansşehir Projesi Palas ve Yeni Palas Etapları'nın değeri ne kadar oldu?

Sinpaş GYO Finans Şehir Time ve Park etaplarının değeri belli oldu!

Sinpaş GYO Finans Şehir Projesi Time ve Park Etapları'na ilişkin gayrimenkul değerleme raporunu yayınladı. Peki Finans Şehir Projesi Time ve Park Etapları'nın değeri ne kadar oldu?

Sinpaş Boulevard Finans Şehir fiyat!

Sinpaş Boulevard Finans Şehir fiyat bilgisi haberimizde yer alıyor. İşte Sinpaş Boulevard Finans Şehir fiyat bilgisi ve projeyle ilgili merak edilen detaylar...

Sinpaş Boulevard Finans Şehir nerede?

Sinpaş Boulevard Finans Şehir nerede sorusunun yanıtı haberimizde yer alıyor. İşte Sinpaş Boulevard Finans Şehir nerede sorusunun yanıtı ve proje detayları...

Sinpaş Boulevard Sefaköy ve Boulevard Finans Şehir geliyor! Yeni proje!

Boulevard Çankaya projesi için ön satış sürecini başlatan Sinpaş GYO, Boulevard Sefaköy ve Boulevard Finans Şehir projelerini de çok yakında satışa çıkaracak.

Sinpaş Finans Şehir Park Yaşam satışta!

Sinpaş tarafından Ataşehir ve Ümraniye'nin kesişme noktasında hayata geçen Finans Şehir projesinin dördüncü etabı olan Park Yaşam'da satış süreci başladı. 

Finansşehir Flatofis 2020 yıl sonu değerleme raporu!

Servet GYO'nun portföyünde yer alan gayrimenkullerden Ümraniye Finansşehir 2435 ada 4 parselde inşaatı devam eden Finansşehir Flatofis projesine ait 2020 yıl sonu değerleme raporu yayınlandı. 

Sinpaş Finans Şehir Park Yaşam fiyat!

Sinpaş Finans Şehir Park Yaşam fiyat bilgisi haberimizde yer alıyor. İşte Sinpaş Finans Şehir Park Yaşam fiyat bilgisi ve projeyle ilgili merak edilen detaylar...

Sinpaş Finans Şehir Park Yaşam nerede?

Sinpaş Finans Şehir Park Yaşam nerede sorusunun yanıtı haberimizde yer alıyor. İşte Sinpaş Finans Şehir Park Yaşam nerede sorusunun yanıtı ve proje detayları...

Sinpaş Finans Şehir Park Yaşam ön satışta!

Sinpaş tarafından Ataşehir ve Ümraniye'nin kesişme noktasında hayata geçen Finans Şehir projesinin dördüncü etabı olan Park Yaşam'da ön talep süreci başladı. Etap ilerleyen haftalarda satışa çıkacak.

Sinpaş GYO Finansşehir 2020 değerleme raporu!

Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı'nın İstanbul ili, Ümraniye ilçesi, Finansket Mahallesi 2432 ada 11 parselde yer alan Finansşehir projesine ilişkin değerleme raporu yayınlandı.

Sinpaş GYO Finans Şehir'de 2 bin 15 bağımsız bölümün ruhsatı alındı!

Sinpaş GYO'nun İstanbul Finanskent Mahallesi'nde hayata geçirdiği Finans Şehir projesinde 2 bin 15 bağımsız bölümün ruhsatı alındı.

Sinpaş GYO Finansşehir Palas etabı değerleme raporu 2021 Haberi

Sinpaş GYO Finansşehir Palas etabı değerleme raporu 2021

Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO), Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) İstanbul İli Ümraniye İlçesi Finansşehir Projesi Palas ve Yeni Palas Etapları gayrimenkul değerleme raporu hakkında açıklama yaptı. 

Sinpaş GYO Finansşehir Projesi Palas ve Yeni Palas Etapları, İstanbul ili, Ümraniye ilçesi, Finanskent Mahallesi'nde yer alıyor. Projede yer alan 192 adet bağımsız bölümün değeri belirlendi. Sinpaş Finans Şehir konum olarak ulaşım bağlantılarının kesişim noktalarında yer alıyor. Bölge son dönemde yaşanan dönüşüm çalışmaları ve özellikle Finans Merkezi'nin etkisitle yeni bir çehreye kavuşuyor. Taşınmaz Akdeniz Caddesi'ne 1.3 kilometre, Ataşehir Belediyesi'ne 1.6 kilometre, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'ne 9.5 kilometre, Fatih Sultan Mehmet Köprüsüne 12 kilometre mesafede yer alıyor. Taşınmazlara ulaşım özel araç ve toplu taşıma araçlarıyla sağlanabiliyor. 

Finansşehir Projesi Palas ve Yeni Palas Etapları'nın toplam değeri...