07 / 07 / 2022

Sinpaş GYO Finansşehir projesi Palas ve Yeni Palas Etapları'nın değeri ne kadar oldu?

Sinpaş GYO Finansşehir projesi Palas ve Yeni Palas Etapları'nın değeri ne kadar oldu?

Sinpaş GYO Finansşehir Projesi Palas ve Yeni Palas Etapları'na ilişkin gayrimenkul değerleme raporunu yayınladı. Peki Finansşehir Projesi Palas ve Yeni Palas Etapları'nın değeri ne kadar oldu?Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO), Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) İstanbul İli Ümraniye İlçesi Finansşehir Projesi Palas ve Yeni Palas Etapları gayrimenkul değerleme raporu hakkında açıklama yaptı. 

Sinpaş GYO Finansşehir Projesi Palas ve Yeni Palas Etapları, İstanbul ili, Ümraniye ilçesi, Finanskent Mahallesi'nde yer alıyor. Projede yer alan 192 adet bağımsız bölümün değeri belirlendi. Sinpaş Finans Şehir konum olarak ulaşım bağlantılarının kesişim noktalarında yer alıyor. Bölge son dönemde yaşanan dönüşüm çalışmaları ve özellikle Finans Merkezi'nin etkisitle yeni bir çehreye kavuşuyor. Taşınmaz Akdeniz Caddesi'ne 1.3 kilometre, Ataşehir Belediyesi'ne 1.6 kilometre, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'ne 9.5 kilometre, Fatih Sultan Mehmet Köprüsüne 12 kilometre mesafede yer alıyor. Taşınmazlara ulaşım özel araç ve toplu taşıma araçlarıyla sağlanabiliyor. 

Sinpaş GYO Finansşehir projesi Palas ve Yeni Palas Etapları nın değeri ne kadar oldu?

Finansşehir Projesi Palas ve Yeni Palas Etapları'nın toplam değeri 565 milyon 15 bin TL olarak, KDV dahil değeri ise 708 milyon 622 bin 100 TL olarak belirlendi.

Sinpaş GYO'nun KAP açıklaması:
İstanbul İli, Ümraniye İlçesi, Finanskent Mahallesi 2434 ada 11 parsele ilişkin "Seri: III, N 48.1 sayılı Gayrimenkul Yatırım Ortaklıklarına İlişkin Esaslar Tebliği" uyarınca hazırlanan değerleme raporu ekte yer almaktadır.

Değerleme raporu için tıklayın