25 / 05 / 2022

sinpaş köyceğiz daire fiyatları

sinpaş köyceğiz daire fiyatları

Anadolu yakasının yüksek kazançlı yatırım bölgesi Sancaktepe’de bulunan Sinpaş Köyceğiz’de ayrıcalıklar yanı başınızda. Sinpaş Köyceğiz, Kır, Patika ve Asma Bahçe Evleri ile üç farklı yaşam seçeneği bulunuyor

Sinpaş Köyceğiz'de peşin ödemelerde indirim!

Sinpaş Yapı'nın İstanbul Sancaktepe'de hayata geçirdiği Sinpaş Köyceğiz'de peşin ödemelerde indirim sağlanıyor. İşte, Sinpaş Köyceğiz kampanya detayları...

Sinpaş Köyceğiz güncel fiyatları!

Toplam 291 adet daireden meydana gelen projede daireler 1+1'den 4+1'e kadar farklılık göstererek tasarlandı. Sinpaş Köyceğiz güncel fiyatları 3 oda 1 salonlarda 375 bin TL'den başlıyor.

Hayalini kurduğunuz güneydeki kasaba: Sinpaş Köyceğiz!

Toplam 291 adet daireye yer verilen Sinpaş Köyceğiz'de lansmana özel yüzde 10 indirim uygulanıyor. Proje "Hayalini kurduğunuz güneydeki kasaba: Sinpaş Köyceğiz" sloganı ile tanıtılıyor.

Sinpaş Köyceğiz adres bilgileri!

Sinpaş Köyceğiz adres bilgilerine haberimizin içerisinden ulaşabilirsiniz. Sinpaş Köyceğiz projesi 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon dairelerden meydana geliyor...

Sinpaş Köyceğiz'de vade farksız, peşinatsız kampanya!

İstanbul Anadolu Yakası Sancaktepe'de yükselen Sinpaş Köyceğiz Sinpaş GYO tarafından hayata geçirildi. Sinpaş Köyceğiz projesinde 40 aya kadar vade farksız ve peşinatsız ev sahibi olmak mümkün.

Sinpaş Köyceğiz'de ödeme seçenekleri!

Sinpaş Yapı tarafından hayata geçirilen Sinpaş Köyceğiz projesi daireleri 1+1, 2+1, 3+1, ve 4+1 olarak dizayn edildi. Anadolu Yakası Sancaktepe'de yükselen Sinpaş Köyceğiz'de ödeme seçeneklerini haberimizin içeriğinde yer alıyor.

Sinpaş Köyceğiz'de 80 ay taksit imkanı!

Sinpaş GYO tarafından hayata geçirilen Sinpaş Köyceğiz projesinde satışlar devam ediyor. Teslimlerin 2016 yılının Mayıs ayında yapılması planlanan Sinpaş Köyceğiz'de 80 ay taksit imkanı sağlanıyor.

Sinpaş Yapı Köyceğiz!

Toplam 291 adet daireden meydana gelen Sinpaş Yapı Köyceğiz, İstanbul Anadolu yakası Sancaktepe Köyceğiz bölgesinde, Sevenler Caddesi üzerinde yaşama geçiriliyor. Projede satış süreci devam ediyor...

Sinpaş Köyceğiz adres bilgileri!

Sinpaş Köyceğiz adres bilgileri ; Abdurrahmangazi mahallesi Şehit Hasan Genç Sokak No:6 Sancaktepe / İstanbul adresinde yer alıyor. Sinpaş Köyceğiz'de 291 daire yer alıyor...

Sinpaş Köyceğiz'de 317 bin TL'ye 1+1!

Sinpaş Köyceğiz Evleri 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 2,5 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon şeklinde tasarlandı. Sinpaş Köyceğiz'de 1 oda 1 salon dairelerin fiyatları 317 bin TL'den başlangıç gösteriyor.

Sinpaş Köyceğiz daire fiyatları!

İstanbul Anadolu yakası Sancaktepe' de hayata geçirilen Sinpaş Köyceğiz daire fiyatlarına haberimizin içerisinde yer veriyoruz. Sinpaş Köyceğiz projesinden banka kredisi kullanarak konut sahibi olmak mümkün...

Sinpaş Köyceğiz iletişim!

Sinpaş Köyceğiz iletişim bilgileri kapsamında telefon numarası 444 19 74 olarak belirlendi. Projede 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon daire tiplerine yer veriliyor.

Sinpaş Köyceğiz daire fiyatları!

Sinpaş Köyceğiz daire fiyatları metrekare olarak 4 bin 300 liradan başlıyor. Sancaktepe'de yer alan Sinpaş Köyceğiz Evleri projesinde daireler 24 ay sonra teslim ediliyor...

TOKİ'den Köyceğiz'de satışa sunulan arazilere yönelik açıklama!

TOKİ, Muğla Köyceğiz'de satışa sunulan arazilerin tarım arazisi olduğu yönünde çıkan iddialara yönelik açıklamada bulundu.

Özgü Namal Muğla Köyceğiz'deki arsasını satılığa çıkardı!

Geçtiğimiz Ekim ayında eşini kaybeden oyuncu Özgü Namal, Köyceğiz'de bulunan evini kapattı. Namal eşiyle daha önce aldıkları arsayı da satılığa çıkardı.

Sinpaş Köyceğiz 2019 yıl sonu değerleme raporu!

Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı İstanbul İli Sancaktepe İlçesi'nde Yer Alan Sinpaş Köyceğiz Projesine ait hazırlanan değerleme raporunu yayınladı...

Muğla Köyceğiz Otogarı yenileniyor!

Şehirdeki çalışmalarını hız kesmeden sürdüren Muğla Büyükşehir Belediyesi, Dalaman ilçesinde tamamladığı tadilat işlemlerinden sonra Köyceğiz Otogarı'nı da yeniliyor.

TOKİ Muğla Köyceğiz Toparlar 2019 projesi 20 soruda tüm detaylarıyla!

TOKİ Muğla Köyceğiz Toparlar 2019 fiyatları ne kadar? TOKİ Muğla Köyceğiz Toparlar 2019 başvuru şartları neler? TOKİ Muğla Köyceğiz Toparlar 2019 başvuruları ne zaman? İşte TOKİ Muğla Köyceğiz Toparlar 2019 projesi 20 soruda tüm detaylarıyla...

Köyceğiz'de 8 milyon TL'ye icradan satılık arsa!

Muğla İli, Köyceğiz İlçesi, Gülpınar Mahallesi, Güreli Caddesi mevkiinde yer alan arsa vasıflı gayrimenkul 8 milyon 115 bin 610 TL bedel ile icradan satışa çıkarıldı. 

Özgü Namal Köyceğiz'den 1.4 milyona arsa aldı!

Oyunculuğu 4 yıl önce bırakan Özgü Namal, Muğla Köyceğiz'den 7 dönümlük arsa aldı...

Sinpaş, 20 yıl vade kampanyasına 14 projesiyle katılıyor!

Sinpaş 14 projesiyle tarihi “240 ay vadeli konut satışı” kampanyasına katılıyor. Kampanyada, Sinpaş Palas, Queen Central Park, Aydos Country, EgeYakası, Liva, Köyceğiz, Altınoran, Marina Ankara, Ege Vadisi, İncek Life, İncek Blue, İncek Green Aquacity Denizli ve Bursa Modern projeleri bulunuyor.

Muğla Köyceğiz'e yeni fakülte ve yüksek okul geliyor!

Muğla Köyceğiz Toparlar Mahallesindeki TOKİ alanında fakülte ve yüksek okul yapımı için anlaşma sağlandı. Belediye Başkanı Kamil Ceylan yerleşke için 6 milyon lira yatırım yapılacağını açıkladı.

Muğla Köyceğiz'de kaçak yapıya geçit yok!

Köyceğiz Belediyesi Yapı Kontrol Müdürlüğü ekipleri, ilçeye bağlı mahallelerde "Kaçak Yapı"nın önüne geçmek için çalışma başlattı.

Hayat Şarkısı'ndan Köyceğiz Belediyesi'ne prefabrik ev!

Ekranların sevilen dizisi Hayat Şarkısı için Muğla-Köyceğiz’e bağlı Ekincik Koyu’nda bungalov tipi bir kulübe yaptırıldı. Prefabrik olarak yapılan kulübe, çekimler tamamlandıktan sonra Most Yapım tarafından Köyceğiz Belediyesi’ne hediye edildi.

Muğla Köyceğizli Mevlüt Kaya evini müzeye çevirdi!

Muğla'nın Köyceğiz ilçesinde yaşayan parkinson hastası kişi, topladığı ev eşyaları ve aletlerle evinin bir odasını adeta müzeye çevirdi.

Özgü Namal, Muğla Köyceğiz'e yerleşti!

Reklamcı sevgilisi Serdar Oral’dan ikinci kez hamile kalan Özgü Namal, Yılmaz Erdoğan’ın izinden yürüyor. 4.5 aylık hamile olan oyuncu, Erdoğan gibi Muğla’nın Köyceğiz ilçesine yerleşti.

sinpaş köyceğiz daire fiyatları Haberi

sinpaş köyceğiz daire fiyatları

Anadolu yakasının yüksek kazançlı yatırım bölgesi Sancaktepe’de bulunan Sinpaş Köyceğiz’de ayrıcalıklar yanı başınızda. Herkesin hayaline göre bir yaşam sunan Sinpaş Köyceğiz, Kır, Patika ve Asma Bahçe Evleri ile üç farklı yaşam seçeneği bulunuyor. Ulu çınarları, insana huzur veren gölü, rengarenk çiçekleri, meyve ağaçları ve kuş sesleriyle doğanın bütün renklerini Köyceğiz’de sunan Sinpaş, şehrin karmaşasını bırakıp güneydeki bir kasabaya yerleşme hayalleri kuranları projedeki yaşamla sunuyor.


Doğanın tüm renkleri Köyceğiz’de


Sinpaş Köyceğiz’in masmavi göle bakan çınar gölgesindeki Orta Kahvesi’nde, sevdiklerinizle günün yorgunluğunu atabilir, mis gibi bahçelerin arasında spor yaparken tertemiz havayı soluyabilirisiniz. Köyceğiz Hasbahçe’de çiçek kokularıyla tazelenecek, meyve bahçelerinde her mevsim dallarında meyvelerle dolu ağaçlar arasında gezecek, gizli bahçelerde su sesi ve kuş cıvıltıları arasında günün her saati hamak keyfi yapabileceksiniz. Rengarenk çiçeklerle,...