09 / 08 / 2022

Sinpaş Metrolife ev teslimi

Sinpaş Metrolife ev teslimi

Sinpaş Metrolife'ta 554 daire ve 10 bin metrekare ticari alan bulunuyor. Peki Sinpaş Metrolife ne zaman teslim edilecek?

Sinpaş Yapı Tasarrufu Sandığı ile faizsiz kredisiz ev sahibi olma imkanı!

Sinpaş Yapı Tasarrufu Sandığı ile faizsiz, banka kredisiz herkese ev sahibi olma imkanı sunuluyor. Peki Sinpaş Yapı Tasarrufu Sandığı nasıl işliyor? 

Sinpaş Metrolife Sancaktepe Çarşı'da ticari alanlar satışa sunuldu!

Sinpaş Metrolife Sancaktepe projesinde yer alan çarşı ticari alanlarında satış ve kiralamalar başladı. 

Sinpaş GYO Metrolife projesi gayrimenkul değerleme raporu!

Sinpaş GYO, Metrolife projesine ilişkin "Seri: III, N 48.1 sayılı Gayrimenkul Yatırım Ortaklıklarına İlişkin Esaslar Tebliği" uyarınca hazırlanan değerleme raporunu yayınladı.

Sinpaş’tan ev alma zamanı!

45 yıldır yenilikçi projeleriyle gayrimenkul sektörünün öncüsü haline gelen Sinpaş, ev sahibi yapmayı sürdürüyor. Firma 2019 yılının son çeyreğinde projelerini 0,75 vade oranıyla tüketiciye sunuyor.

Sinpaş yüzde 20 indirimle herkesi ev sahibi yapacak!

GYODER, İNDER ve KONUTDER’in liderliğindeki ‘Birlikten Güç Doğar Kampanyası’na destek olan Sinpaş,hem peşin hem de banka kredili alımlarda İstanbul, Ankara, Bursa ve Denizli’de bulunan projelerinden yüzde 20 indirimle ev sahibi olma fırsatı sunuyor..

Sinpaş Metrolife telefon!

Sinpaş Metrolife telefon numarası haberimizde yer alıyor. Sinpaş GYO  imzasını taşıyan Sinpaş Metrolife projesinde 554 daire ve 10 bin metrekare ticari alan bulunuyor. 

Sinpaş Metrolife ne zaman teslim?

Sinpaş Metrolife'ta 554 daire ve 10 bin metrekare ticari alan bulunuyor. Peki Sinpaş Metrolife ne zaman teslim edilecek?

Sinpaş Metrolife satış ofisi!

Sinpaş Metrolife satış ofisi iletişim bilgisi haberimizde yer alıyor. Fiyatların 358 bin TL'den başladığı projede 72 ay vade yapılıyor.

Sinpaş Metrolife fiyat bilgisi 2018!

Sinpaş Metrolife fiyat bilgisi 2018 detayları haberimizde yer alıyor. 554 daire ve 10 bin metrekare ticari alandan meydana gelen proje Sinpaş GYO imzasını taşıyor. 

Sinpaş Metrolife Evleri teslim tarihi!

1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 dairtipleri bulunan Sinpaş Metrolife Evleri'nde 1+1 daireler 403 bin 800 TL'den başlangıç gösteriliyor..

Sinpaş'tan finansın kalbinde ev aldıran süper plan!

Süper markalar Türkiye araştırmasında 4986 marka arasından iki kez üst üste ‘Süper Marka’ seçilen Sinpaş'ın Sinpaş Finans Şehir projesinde 5 bin 240 TL taksitle ev sahibi olunabiliyor..

Sancaktepe Metrolife Sinpaş fiyat listesi 2018!

2020 yılında teslim edilecek olan Sinpaş Metrolife projesinde Süper Plan kampanyası dahilinde taksit ödemeleri 2 bin 300 TL'den başlıyor..

Sinpaş'tan ev aldıran süper plan!

‘Supermarkalar Türkiye’ araştırmasında 4986 marka arasından iki kez üst üste ‘Süper Marka’ seçilerek, büyük bir başarıya imza atan Sinpaş, herkesi ev sahibi yapacak yeni bir kampanyaya başladı. 

Sinpaş Metrolife ev teslimi Haberi

Sinpaş Metrolife ev teslimi

Sinpaş Metrolife projesinde 1+1 ile 4+1 arasında daire tipleri yer alıyor. Daire büyüklüklerinin 59 metrekare ile 205 metrekare arasında farklılık gösterdiği proje Sinpaş GYO imzasını taşıyor. 

İstanbul Anadolu Yakası Sancaktepe'de hayata geçirilen projede 554 daire ve 10 bin metrekare ticari alan yer alıyor.  

Sinpaş Metrolife projesinde fitness merkezi, seyir terası, ateş kuyusu, yansıma havuzları, açık spor alanı, çocuk oyun alanı ve bisiklet parkuru bulunuyor.

Sinpaş Metrolife'ta fiyatlar 358 bin TL'den başlıyor. 72 ay vade imkanı sağlanan projede teslimlerin 2020 yılında gerçekleştirilmesi öngörülüyor. 

Sinpaş Metrolife  Zincirlikuyu’ya 45 dakika, Üsküdar’a 27 dakika uzaklıkta yükseliyor. 

Sinpaş Metrolife satış ofisi
Tel: 444 1 440      
Web: http://sinpasmetrolife.com
Ezgi...