soyak personel alımı

soyak personel alımı

Türkiye'nin lider konut şirketlerinden Soyak eleman alacak. Hangi alanlarda eleman alınacak? Elemanlar hangi kentlerde, hangi inşaatlarda istihdam edilecek?

Tapu ve Kadastro personel alımı başvurularında son gün ne zaman?

Tapu ve Kadastro personel alımı başvuruları hızla sürüyor. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından internet sitesinden yayımlanan ilan değerlendirildiğinde 87 sözleşmeli personel bu süreç içerisinde istihdam sağlanacak.

Tapu ve Kadastro personel alımı başvuruları ne zaman bitiyor?

Tapu ve Kadastro personel alımı başvuruları devam ediyor. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı'nın internet sitesi üzerinden yayımlanan ilana göre 87 sözleşmeli personel bu süreç içerisinde işe alınacak.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı personel alımı sonuçları açıklandı!

ÖSYM'nin internet sitesinden yapılan açıklamaya göre, Çevre ve Şehircilik Bakanlığının sözleşmeli pozisyonlarına yerleştirme sonuçları açıklandı. 

Çevre ve Şehircilik Bakanlığına personel alımı için tercihler başladı!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığının sözleşmeli pozisyonlarına yerleştirmeler için adaylardan tercihler alınıyor.

Ekrem İmamoğlu gayrimenkul kiralamayı ikinci bir emre kadar durdurdu!

İBB Başkanı İmamoğlu belediye iştiraklerinin rutin görevlerini sürdürmesini isterken,bu kapsamın dışında kalan 'ödeme, harcama, ihale, doğrudan temin, mal ve hizmet alımı, personel alımı, araç kiralama, alım satım, gayrimenkul kiralama, alış ve satış' benzeri tüm işlemleri durdurdu.

Tapu Kadastro 1.300 personel alacak!

Tapu Kadastro 1.300 personel alacak. Memur alımı başvuru süreci, 20-29 Haziran tarihleri arasında tamamlanacak.

Tapu Kadastro'ya 1.500 sözleşmeli personel alınacak!

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü bin 500 sözleşmeli personel alımı için Haziran'da ilana çıkacak.

Pendik Belediyesi inşaat mühendisi personel alımı yapacak!

Pendik Belediyesi taşeron firma yoluyla inşaat mühendisi personel alımı yapacak. Bu kapsamda başvurular 1 Ağustos 2016 Pazartesi günü başlayarak 12 Ağustos 2016 Cuma günü mesai bitimine kadar devam edecek.

YTÜ,Mimarlık ve İnşaat Fakültesi'ne akademik personel alacak!

Yıldız Teknik Üniversitesi Rektörlüğü tarafından İnşaat Mühendisliği bölümüne profesör, Mimarlık bölümüne profesör ve yardımcı doçent alınacak. Akademik personel alımı ilanı bugün Resmi Gazete'de yayımlandı.

Ağaoğlu İnşaat Arapça bilen personel arıyor!

Ağaoğlu İnşaat tarafından Merkez Ofisi'nde görevlendirilmek üzere en az 1 yıl tecrübeli, üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, ileri düzeyde Arapça ve Türkçe bilen, personel alımı yapılacak.

Düzce Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümüne doçent alacak!

Düzce Üniversitesi Rektörlüğü tarafından İnşaat Mühendisliği bölümüne, İnşaaat sektörüne yönelik sürdürülebilirlik konusunda çalışmış olmak şartıyla doçent alınacak. Akademik personel alımı ilanı bugün Resmi Gazete'de yayımlandı...

Ataşehir Belediyesi personel alacak, araç kiralayacak!

Ataşehir Belediye Başkanlığı, bin 100 personel hizmeti alımı ve 14 araç kiralama işini ihaleye çıkardı. İşte Ataşehir Belediyesi'nin personel alımı ve araç kiralama ihalesinin yeri ve zamanı...

Pendik Belediyesi mimar, mühendis ve harita teknikeri sınav sonuçları!

Pendik Belediyesi'nin mimar, inşaat mühendisi, harita mühendisi ve harita teknikeri alımı için düzenlediği sınavın sonuçları açıklandı. İşte Pendik Belediyesi personel alımı için düzenlenen sınav sonucuna göre belirlenen asil ve yedek adaylar...

soyak personel alımı

soyak personel alımı soyak personel alımı

Soyak Grubu son yıllarda enerji sektörüne yoğunlaştı. Grup şirketlerinden Soyak İnşaat, Kayseri ve Erzurum'da baraj ve hidroelektrik santralleri inşaatlaarında görevlendirmek üzere elemanlar alacak. Alınacak elemanlar şu alanlarda: Şantişe şefi, makine mühendisleri, inşaat, makina, jeoloji ve harita mühendisleri ile topograflar.

Son başvuru tarihi 13 Ağustos. Başvurular ik@soyakinsaat.com.tr adresine veya 0 212 211 57 61 nolu faksa yapılabilecek....