Spot Çelik Kapı Sanayi kimin

Spot Çelik Kapı Sanayi kimin

Spot Çelik Kapı Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Ümraniye'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Sevim Gündüz tarafından kuruldu...

Yunus Özdemir İnşaat Çelik Kapı Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Yunus Özdemir İnşaat Çelik Kapı Ticaret Limited Şirketi Ümraniye'de Yunus Özdemir tarafından kuruldu.

Arçelik bulaşık makinelerinde yüksek tasarruf, uygun fiyat fırsatı! İşte 11 Nisan 2022 fiyat listesi...

Arçelik otomatik kapı açma özellikli ve 5 programlı bulaşık makinelerinde yüksek tasarruf imkanı sağlanıyor. Peki Arçelik bulaşık makinesi fiyatları ne kadar? İşte 11 Nisan 2022 fiyat listesi...

Arçelik’ten 1.000 TL indirim fırsatı! İşte Mart 2022 fiyat listesi…

Buzdolabı ya da küçük ev aletlerinde yenilik isteyenler için Arçelik kampanyası kaçırılmayacak bir fırsat. Herhangi küçük ev aleti ve cam kapılı buzdolabı alımında geçerli kampanyaya özel buzdolaplarının Mart 2022 fiyat listesi…

Arçelik bulaşık makinesi 2022 fiyatı!

Beyaz eşya sektörünün öncü markası Arçelik, yenilikçi ürünleriyle fark yaratmayı sürdürüyor. Ultra hijyen fonksiyonu, otomatik kapı açma özelliği, CornerWash ve DeepClean gibi özellikleri bulunan Arçelik bulaşık makineleri mükemmel temizliğin yanı sıra hayatı da kolaylaştırıyor.

Güzel Oda Kapı Ve Çelik Kapı Sistemleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Güzel Oda Kapı Ve Çelik Kapı Sistemleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi Bayrampaşa’da  250 bin TL sermaye bedeli ile Yunus Emre Güzel  tarafından kuruldu.

Yavuzhan Yapı İnşaat Çelik Kapı Otomotiv Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Yavuzhan Yapı İnşaat Çelik Kapı Otomotiv Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Sultangazi'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Oğuzhan Yılmaz tarafından kuruldu.

Akgün Stil Door Çelik Kapı Ve Mobilya Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Akgün Stil Door Çelik Kapı Ve Mobilya Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Çekmeköy'de 300 bin TL sermaye bedeli ile Fatma İmren Akgün tarafından kuruldu.

Beyoğlu Çelik Kapı Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Beyoğlu Çelik Kapı Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Başakşehir'de 200 bin TL sermaye bedeli ile Erhan Aksu tarafından kuruldu.

STA Çelik Kapı Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

STA Çelik Kapı Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Çekmeköy'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Taner Uludağ tarafından kuruldu.

Can Tem Çelik Kapı Mobilya İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Can Tem Çelik Kapı Mobilya İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Bayrampaşa'da 100 bin TL sermaye bedeli ile Rabiye Temirka tarafından kuruldu.

Spot Çelik Kapı Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Spot Çelik Kapı Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Ümraniye'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Sevim Gündüz tarafından kuruldu...

Ysf Kalyoncular Çelik Kapı İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Ysf Kalyoncular Çelik Kapı İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Küçükçekmece'de 2 milyon TL sermaye bedeli ile Yusuf Kalyoncu tarafından kuruldu. 

Bionka Çelik Kapı İnşaat Sanayi Ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Bionka Çelik Kapı İnşaat Sanayi Ve Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Beylikdüzü'nde 500 bin TL sermaye bedeli ile Ömer Ekinci tarafından kuruldu.

Spot Çelik Kapı Sanayi kimin Haberi

Spot Çelik Kapı Sanayi kimin

Spot Çelik Kapı Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Ümraniye'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Sevim Gündüz tarafından kuruldu.

Spot Çelik Kapı Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi konusu:ÇELİK KAPI 1. Çelik, alüminyum, ahap, pvc, plastik, diğer madde, metal, maden, alaım ve diğer her türlü malzemeden oluan kapıların, pencerelerin, bunların kasalarının, kapı eiği, panjur, merpen, tırabzan, veranda, parmaklık ve benzerlerinin imalatını, alım, satımını, ithalatını ve ihracatını yapmak, 2.Her türlü çelik kapılarda, diğer kapılarda, pencerelerde ve aksamlarında kullanılan, kapı ahaplarının; ahap süsleme ilemelerinin, ahap, metal, pvc veya bunların birletirilmesinden mamul kapı, pencere, vitrin doğrama, panjur, akordeon kapı, çerçeve gibi malların her türlü malzemeden imalatını, alım, satımını, ithalatını ve ihracatını yapmak, 3. Her türlü kapı, pencere ve doğramalarda kullanılan her nevi aksesuar,...