02 / 07 / 2022

S.S. Şehirören Konut Yapı Kooperatifi dikmen konutları

S.S. Şehirören Konut Yapı Kooperatifi dikmen konutları

S.S. Şehirören Konut Yapı Kooperatifi, Ankara Çankaya'da Dikmen Mahallesi'nde 816 konutluk yeni proje inşa edecek. Projede daire teslimleri 3 yıl içerisinde tamamlanacak..

Yastık altında 21 bin lirası olana sıfır konut müjdesi! Son gün yarın! Sakın kaçırmayın!

Yatırımlarını son sürat sürdüren Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Malatya projesi için başvuru dönemi yarın sona eriyor. Projeden 20 bin 955 TL peşinatla konut sahibi olunabiliyor. İşte detaylar...

Yastık altında 15-20 bin nakiti olana 2+1 ve 3+1 sıfır konut fırsatı! TOKİ'den büyük müjde geldi! Dikkat son 4 gün!

Yatırımlarını son sürat sürdüren Çevre, Şehircilik ve Toplu Konut İdaresi Başkanlığı, merakla beklenen yeni kampanyasını başlattı. İşte 39 ilde başlatılan o kampanyanın detayları...

TOKİ'den son dakika müjdesi! 20 ile 7.378 yeni konut geliyor! 10 Mayıs'ta düğmeye basılacak!

Yeni konut projelerini hız kesmeden sürdüren TOKİ, 20 ildeki 7 bin 378 yeni konut için düğmeye basıyor. İşte ihale ilanları yayınlanan TOKİ'nin yeni projeleri...

Kayseri Büyükşehir'den konut alanı imarlı satılık 3 arsa! Yatırımcılar dikkat!

Kayseri Büyükşehir Belediyesi,  konut alanı imarlı 3 arsayı satışa çıkardı. Taşınmazların muhammen bedeli 6 milyon olarak belirlendi.

TOKİ Eskişehir 77 konut ihalesi yarın!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Eskişehir 77 konut ihalesini yarın gerçekleştirecek.

TOKİ Eskişehir Çifteler 205 konut ihalesi yarın!

Türkiye'nin 81 ilinde yatırımlarını hızla sürdüren TOKİ, Eskişehir Çifteler'de 205 yeni konut inşa edecek. 

Meydan Başakşehir Emlak Konut GYO detayları!

Meydan Başakşehir Emlak Konut GYO detayları haberimizde yer alıyor. İşte Meydan Başakşehir Emlak Konut GYO detayları ve proje detayları...

TOKİ Gümüşhane 357 konut ihalesi 31 Mayıs'ta!

Yatırımlarını son sürat sürdüren Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Gümüşhane'de 357 konut inşa edecek.

İkinci el değil sıfır konut satışı desteklenmeli!

2020 yılının pandemi nedeniyle çok zor geçtiğine işaret eden Anadolu iş dünyası temsilcileri, 2021 yılı beklenti ve öngörülerini açıkladı. İMSİAD Başkanı Mustafa Andıç, 2021'de ikinci el değil sıfır konut satışlarının desteklenmesi gerektiğini belirtti.

Kiler GYO'nun Referans Başakşehir Vadi projesi için sözleşme imzalandı!

Kiler GYO, Referans Başakşehir Vadi konut ve ticari alanlardan oluşacak proje geliştirilmesi amacıyla, Kiler Holding A.Ş. ile Düzenleme Şeklinde Arsa Satışı Karşılığı Hasılat Paylaşımı Sözleşmesi imzaladı. 

Süleyman Çetinsaya: Konut kampanyaları sektör temsilcilerini mutlu etti!

Artaş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya, ''Konut piyasası açısından hareketliliğin azaldığı bir dönemde bankaların konut kredisi vade oranlarını aşağıya çekmesi konut alımını kolaylaştıracağı gibi biz sektör temsilcilerini de mutlu etti'' diye konuştu.

Koronavirüs İstanbul'da konut fiyatlarını artırdı mı?

Koronavirüs salgını konut trendlerinde değişikliğe sebep oldu. Salgın sürecinde izole olmak isteyen ve kalabalıktan kaçmak isteyen vatandaşlar, villa tipi konut arayışlarını artırdı. Peki İstanbul çevresinde hangi ilçelerde konut arayışı arttı? Koronavirüs İstanbul'da konut fiyatlarını artırdı mı?

Mayıs ayında konut kredisi faizleri ne oldu?

Ev almayı düşünen vatandaşlar Mayıs ayında konut kredisi faizlerinin düşüp düşmediğini merak ediyor. Peki faiz oranlarında son durum ne oldu?

S.S. Şehirören Konut Yapı Kooperatifi dikmen konutları Haberi

S.S. Şehirören Konut Yapı Kooperatifi dikmen konutları

S.S. Şehirören Konut Yapı Kooperatifi, Ankara Çankaya'da Dikmen Mahallesi'nde yeni proje yapmaya hazırlanıyor. 816 konut ve 1 adet dubleks dükkandan meydana gelecek proje 15 blok halinde dizayn edildi.


49 bin 905 metrekarelik parsel alanı üzerinde inşa edilecek projede 7 bin 219 metrekarelik kısım konut bina oturum alanı olarak, 42 bin 686 metrekarelik kısım ise yapısal ve bitkisel peyzaj alanı olarak hesaplandı.


95 milyon TL yatırım bedeline sahip projenin inşaat aşamasının yaklaşık 3 yıl içerisinde tamamlanması planlanıyor.


Şehirören Konut Yapı Kooperatifi Dikmen projesinde daireler 2+1, 3+1, 4+1, 5+1, 6+1, 7+1 şeklinde tasarlandı.


Konut alanında ayrıca 94 adeti engelli olmak üzere toplam 1.677 adet araçlık otopark bulunuyor.


Konut alanında yaklaşık 6 bin 138 metrekare alanda spor salonu, çocuk oyun alanı, mescit, site yönetim odasından meydana gelen...