şua inşaat elite side satılık

şua inşaat elite side satılık

Şua İnşaat Elite Side projesinde yer alan daireler 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salondan oluşuyor.

Şua İnşaat Elite Side satılık!

İstanbul Anadolu Yakası Pendik'te inşa edilen ve 400 konutluk bir proje olan Şua İnşaat Elite Side satılık daire tiplerini haberimizden öğrenebilirsiniz. Projede 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri bulunuyor.

Şua İnşaat Elite Side satılık!

Şua İnşaat Elite Side satılık daireler 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salondan meydana geliyor

Şua İnşaat Elite Side satılık!

İstanbul'un Anadolu yakası sınırlarında Pendik'te yer alan Şua İnşaat Elite Side satılık daire fiyatlarına göre projedeki konutlar minimum 255 bin liradan başlıyor...

Şua İnşaat, Elite Concept ile doğaya dost akıllı ev konsepti sunuyor!

Gelecek nesillere daha iyi bir dünya bırakma hedefine katkıda bulunmak için tüm projelerini sürdürülebilirlik anlayışıyla hayata geçiren Şua İnşaat, Elite Concept ile doğaya dost akıllı ev konsepti sunuyor. Elite Concept'te yüksek enerji verimliliği ve su tasarrufu sağlanıyor. 

Şua İnşaat'tan kişiye özel ödeme planı!

Şua İnşaat tarafından Kadıköy Fikirtepe’de hayata geçirilen Elite Concept projesinde hemen teslim imkanıyla kişiye özel ödeme planıyla 36 ay sıfır faiz fırsatı sunuluyor.

Şua İnşaat'tan çevre hassasiyeti yüksek proje!

Şua İnşaat tarafından hayata geçirilen Elite Concept projesinde kullanılan  akıllı telefon ya da tabletlerle internet bağlantısı üzerinden kontrolü sağlanabilen akıllı ev konsepti sayesinde yüksek enerji verimliliği ve su tasarrufu sağlanması hedefleniyor.

Şua İnşaat'tan Anneler Günü'ne özel yüzde 10 indirim!

Şua İnşaat Anneler Günü'ne özel bir kampanya başlattı. Elite Concept'te kampanya kapsamında 36 ay sıfır faiz fırsatı ve kişiye özel ödeme planı sunuluyor.

Şua İnşaat Sevgililer Günü’nde yüzde 14 indirimle evlendiriyor!

Şua İnşaat Sevgililer Günü kampanyasına başladı. Yüzde 14 indirime ek 48 ay sıfır faiz ve kişiye özel ödeme planının uygulandığı Elite Concept’te 2 yıl aidat yok...

Şua İnşaat Elite Concept kampanya!

Şua İnşaat Elite Concept kampanya detayları haberimizde yer alıyor. Projede yer alan konutların satışları devam ediyor.

Elite Concept’te sınırlı sayıda daire için teslime özel kampanya!

Şua İnşaat, Elite Concept’te sınırlı sayıda daire için teslime özel kampanya başlattı. Kampanya kapsamında yüzde 10 indirim ve vade farksız 48 ay sıfır faiz fırsatı sunuluyor. 

Şua İnşaat’tan doğa dostu akıllı proje!

Şua İnşaat imzası taşıyan Elite Concept projesi doğaya dost akıllı ev sistemiyle hayata geçirildi. Yüksek tasarruf sağlayan sistem ile hem bütçe hem çevre korunuyor.

Elite Concept’te Bayram Kampanyası!

Elite Concept projesinde  yüzde 30 peşinat ve banka kredisiz 48 ay sıfır faiz fırsatı sunuluyor. Şua İnşaat tarafından inşa edilen proje eğlence, kültür, alışveriş, yatırım ve hayatın tam merkezinde elit bir yaşam vadediyor. 

Elite Concept’te teslime özel kampanya!

Şua İnşaat, Anadolu yakasının kalbi Kadıköy Fikirtepe’de yer alan projesi Elite Concept’te başlattığı teslime özel kampanya ile banka kredisiz 48 ay sıfır faiz fırsatı sunuyor

Elite Concept Fikirtepe'de 1+1 daireler 586 bin TL!

Şua İnşaat imzası ile hayata geçirilen elite concept projesinde 1+1'den 4+1'e kadar tüm daire tipleri yer alıyor. Projedeki 1+1 daireler kısa sürede kiraya verilebilmesi nedeniyle en cazip konut yatırımı seçeneği olarak öne çıkıyor

Elite Concept'te teslimler Temmuz'da başlıyor!

Şua İnşaat tarafından İstanbul Kadıköy'e bağlı Fikirtepe'de hayata geçirilen Elite Concept projesi 785 konut ve 26 ticari üniteden oluşuyor.  24 katlı 3 blok olarak tasarlanan projede teslimler Temmuz ayında başlayacak. 

Elite Concept sosyal donatı ve peyzaj alanlarıyla dikkat çekiyor!

İnşaat sektöründe 26 yıldır çevreye ve insana saygılı bir yaklaşımla proje geliştiren Şua İnşaat, Kadıköy Fikirtepe’de yer alan son projesi Elite Concept’te enerji ve su tasarrufu sağlayan doğaya dost akıllı ev sistemi kullanıyor. 

şua inşaat elite side satılık

şua inşaat elite side satılık şua inşaat elite side satılık

Elite Side projesi, Şua İnşaat tarafından yükseliyor. Şua İnşaat Elite Side, Pendik'te hayata geçiriliyor. 


Şua İnşaat Elite Side projesinde toplam 2 etap yer alıyor. Şua İnşaat Elite Side projesinde toplam 400 konut yer alıyor. 


25 bin metrekare arsa alanına sahip Şua İnşaat Elite Side projesinde dairelerin alanları 85 metrekare ile 242 metrekare arasında değişiyor. 


Şua İnşaat Elite Side satılık daire seçenekleri 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salondan meydana geliyor. 


Şua İnşaat Elite Side projesinde yüzme havuzu, otopark, spor alanları, fitness center ve spor alanları bulunuyor. 


Şua İnşaat Elite Side adres: Alt Kaynarca Mah. Tavşantepe Mevkii E5 Yanyol Cad. No:34 Pendik -  İstanbul 


Şua İnşaat Elite Side iletişim bilgileri:

Telefon: 0216 390 91 92

Web Adresi: