SunExpress girit uçuşları ne zaman

SunExpress girit uçuşları ne zaman

SunExpress Havayolları ticaretten sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Server Aydın, SunExpress' in 2014 yılında 1 milyar euronun üzerinde ciro elde ederek yeni hatlarla büyümeyi hedeflediğini açıkladı...

Yabancılar eşyalı ve akıllı ev istiyor!

Türkiye'de yabancıya konut satışı, Ağustos ayında uçuşların yeniden açılmasıyla artmaya başladı. Türkiye'den ev alan yabancılar genel olarak akıllı ve eşyalı konutlara yöneliyor. 

Yabancılara konut satışı yüzde 8 arttı!

Bu yıl pandemi sebebiyle Mart-Temmuz ayları arasındaki dönemde ülkeler arası uçuşların durması nedeniyle sekiz aylık süreçte yabancılara konut satışı toplamda 20 bin 896'ya düştü. Sınırların yeniden açılmasıyla beraber ise geçen yılın ağustos ayına göre yabancılara konut satışı yüzde 8 arttı.

Normalleşme adımları konut satışlarını yüzde 65 artırdı!

Normalleşme adımları ve yurt dışı uçuşlarının açılmaya başlamasıyla Türkiye genelinde yabancıya konut satışı temmuzda önceki aya göre yüzde 65 artarak 2 bin 741'e yükseldi.

Rusya-Türkiye İş Konseyi heyeti Türkiye'de!

Rusya-Türkiye İş Konseyi heyeti, iki ülke arasındaki uçuşların yeniden başlamasından sonraki ilk çalışma ziyareti için Türkiye'ye geldi.

Yabancıya konut satışı artacak!

Ekonomist Selman Özgün, koronavirüs tedbirleri altında yurt dışı uçuşların başladığından bahsederek, artan döviz kurlarının etkisi ile birlikte yabancıya konut satışının artacağını söyledi.

Sabiha Gökçen Havalimanı'nın ikinci pisti yıl sonunda tamamlanacak!

Pandemiden en çok etkilenen sektörlerin başında havacılık geliyor. Sektörde gerekli tüm tedbirler alındı. Yurtiçi ve dışı uçuşlar aksaksız yapılıyor. İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı yeni düzene göre misafirlerini ağırlıyor...

Türk inşaat işçileri Malta’da mahsur kaldı!

Çalışmak için Türkiye’den Malta’ya giden 80 inşaat işçisi, 19 gündür grev yapıyor. Uçuşlar kapalı olduğu için Türkiye’ye de dönemediklerinden bahseden işçiler, ‘Sesimizi ne Türkiye ne de Malta yetkililerine duyurabildik’ diye konuştu.

Muzaffer Kaptan vefat etti!

Havadanemlak.com ve havadanemlakvideo.com'un uçuşlarını gerçekleştiren Muzaffer Atıcı kaptan Korona'dan dün akşam vefat etti.

Atatürk Havalimanı kapatılacak mı?

Sivil Havacılık Eski Genel Müdür Yardımcısı Oktay Erdağı, İstanbul Atatürk Havalimanı'nda inşa edilen Yeşilköy Hastanesi'ne ilişkin açıklamalarda bulundu. Erdağı, havalimanına hastane yapılmasının, uçuşları engelleyeceğini belirtti...

Fethiye Babadağ Teleferik Projesi'ne bakanlıktan onay!

21 yıldır Fethiye Babadağ'da uçuş yapan Yamaç Paraşütü Eğitmeni ve Tandem Pilotu Sinan Tarakcı, teleferiğin geçeceği yol boyunca çok fazla alanın traşlandığını ve aynı zamanda giriş ücretlerine yapılan zamlar yüzünden de Babadağ'ı protesto ederek uçuşlarını oradan yapmadığını belirtti.

Sahiba Gökçen Havalimanın'da uçuşların artması Lens İstanbul'un değerini artırdı!

Sabiha Gökçen Havalimanı’ndaki yolcu sayısı 2018 yılında, 2017 yılına göre yüzde 10 artarak 34 milyona ulaştı. Yolcu sayısındaki artış Kurtköy’deki konut ve ticari alanlara ilgiyi arttırdı...

THY 'Büyük Göç'e hazır!

THY, 5 Nisan’da saat 03.00’te başlayacak ve 45 saat sürecek İstanbul Havalimanı’na taşınma sürecine hazırlanıyor. 6 Nisan gecesi saat 02.00 ile 14.00 arasında tüm tarifeli yolcu uçuşlarına kapatılacak.

THY yolcularını uyardı, 6 Nisan'da büyük taşınma başlıyor!

THY Basın Müşavirliği, "Yeni evimiz İstanbul Havalimanı'na taşınmamız nedeniyle 6 Nisan saat 02.00 itibarıyla Atatürk Havalimanı'ndaki tüm tarifeli uçuşlarımıza son veriyoruz" açıklamasını yaptı...

SunExpress girit uçuşları ne zaman Haberi

SunExpress girit uçuşları ne zaman


SunExpress Havayolları ticaretten sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Server Aydın, SunExpress'in 2014 yılında 1 milyar euronun üzerinde ciro elde ederek yeni hatlarla büyümeyi hedeflediğini açıkladı. Bu hedef doğrultusunda, bu yaz sezonuna uçak içi eğlenceden yeni fiyat sınıflarına kadar birçok alanda yeniliklerle gireceklerini belirten Aydın, İzmir'den 5'i dış hat olmak üzere toplam 6 yeni destinasyon, Gazipaşa'dan ise 3 yeni destinasyona uçmaya başlayacaklarını bildirdi.Aydın. Türk Havayolları ile Lufthansa'nın ortak kuruluşu olan 5unExpress 'in yeni turizm sezonunda İzmir'den iç hatlarda Konya, dış hatlarda ise Kopenhag, Lyon, Nantes, Paris ve Helsinki'ye, Gazipaşa'dan ise Köln, Münih ve Stuttgart'a tarifeli uçmaya başlayacağını açıkladı. Aydın, şöyle devam etti: "Almanya'dan Türkiye, Mısır ve İspanya'ya olan uçuşları daha da güçlendireceğiz. Rodos ve Girit'e de uçuşlar...