Swissotel açılış

Swissotel açılış

Çağdaş Holding icra Kurulu Üyesi Çağlar, "İkinci Swissotel'de açılış için sona yaklaştık. Satışta olan gayrimenkul projelerimizin teslimleri açısından da 2019 bizim için önemli bir yıl olacak" dedi...

Erzincan’da toplu açılış töreni yapıldı!

Havalimanından Cumhuriyet Meydanı’na geçen Cumhurbaşkanı Erdoğan, burada gerçekleşen toplu açılış töreninde yaptığı konuşmada, “Erzincan’ımızın tüm ilçelerindeki, mahallelerindeki, köylerindeki kardeşlerime sevgilerimi ve saygılarımı gönderiyorum” dedi.

Rize ve Trabzon'da toplu açılış töreni yapıldı!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Rize ve Trabzon’da toplu açılış törenlerine katıldı. Rize'de 122 milyon lira yatırımlı 26 eser ve hizmetin, Trabzon'da 153 milyon lira yatırımlı 24 eser ve hizmetin açılışı yapıldı.

Rize'de toplu açılış töreni gerçekleşti!

Rize'de toplu açılış töreni gerçekleşti. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Rize Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlenen toplu açılış töreninde vatandaşlara hitap etti.

Elazığ Kültür Park açılış için hazırlanıyor!

Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin en büyük, Türkiye’nin ise sayılı dinlenme tesisleri arasında yer alacak ve yüzde 61.8’lik orana sahip yeşil alanı olan Kültür Park açılış için hazırlanıyor.

İzmir Atatürk Stadı'nda toplu açılış töreni düzenlendi!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Atatürk Stadı'nda düzenlenen toplu açılış töreninde konuştu. Erdoğan, İstanbul'da, Faruk Saraç Tasarım Enstitüsü'nün açılışını yaptığını, Hakkari'deki havaalanının bitmek üzere olduğunu anımsattı.

TİKA projelerinin toplu açılış töreni düzenlendi!

Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı (TİKA) tarafından farklı ülkelerde yapılan tesis ve eserler, "Ayrı coğrafyalarda aynı imza" başlığıyla ATO ​Congresium'da düzenlenen toplu açılış töreniyle hizmete açıldı.

Tekirdağ'da toplu açılış töreni yapıldı!

Erdoğan, Beşyol Meydanı'nda düzenlenen toplu açılış töreninde yaptığı konuşmada, hizmet için yola çıktıklarını, bugünlere de yaptıkları eserlerin, yatırımların üzerinde yükselerek geldiklerini, şimdi önlerinde 2023 hedeflerinin olduğunu söyledi.

Bülent Arınç Gördes'te toplu açılış yaptı!

Manisa'nın Gördes ilçesinde 2009 yılından bu yana ilçeye kazandırılan eserlerin toplu açılış töreni Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç'ın katılımıyla yapıldı.

Bülent Arınç Manisa Gördes'te toplu açılış törenine katıldı!

Manisa’nın Gördes ilçesinde 2009 yılından bu yana ilçeye kazandırılan eserlerin toplu açılış töreni Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç’ın katılımıyla yapıldı.

Ordu Giresun Havalimanı'nın resmi açılış tarihi açıklandı!

24 Temmuz 2011 tarihinde temeli atılan ve bugüne kadar 36 milyon ton taş dökülerek deniz ortasında 7 kilometrelik dolgu tahkimatı yapılan 3 kilometrelik piste sahip olan Ordu-Giresun Havalimanı'nın açılış tarihi belli oldu.

Sakarya'da toplu açılış töreni yapıldı!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, eşi Emine Erdoğan ile birlikte Sakarya’da toplu açılış törenine katıldı. Toplam yatırım bedeli 183 milyon olan 53 kalem eserin toplu açılışı gerçekleşti.

Sakarya’da 183 Milyon TL’lik açılış gerçekleştirildi!

Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla gerçekleştirilen Toplu Açılış Töreni’yle Sakarya’da yaklaşık 183 Milyon TL’lik 53 eserin açılışı gerçekleştirildi. Açılışa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu da katıldı...

Cumhurbaşkanı Sakarya'da toplu açılış törenine katıldı!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, toplu açılış törenlerine katılmak üzere Sakarya’ya geldi. Sakarya'da toplam yatırım bedeli 183 trilyon olan çeşitli kurumlara ve belediyelere ait kalem eserlerin toplu açılışı gerçekleşecek.

Swissotel açılış Haberi

Swissotel açılış

Türkiye 2018'in 11 ayında geçtiğimiz yılın aynı dönemine göre yüzde 22,3 artışla 36 milyon yabancı turist ağırladı.

Turizmde yaşanan bu olumlu atmosferin 2019'da da artarak devam etmesi bekleniyor. Türkiye'nin başlıca turizm merkezlerinden olan Bodrum'da hayata geçirdiği projelerle tanınan Çağdaş Holding de planlarını turizmde hareketli geçecek bir 2019'a göre yapmış durumda.

Ekonomist'te yer alan habere göre; Çağdaş Holding icra Kurulu Üyesi Dağlarca Çağlar, holdingin Bodrum'daki inşaatlarının yatırım tutarının 7 milyar doları bulduğunu dile getiriyor. Çağlar, 2019 planlarına ilişkin şunları söylüyor: "2017 yılında yaklaşık yüzde 20'lik büyüme yakalamıştık. 2018'i de yatırım yılı ilan etmiştik ki, bu anlamda henüz lansmanlarını gerçekleştirmediğimiz bir büyük satın almamız, bir de yeni markamız var. Öte yandan ikinci Swissotel'de açılış için sona yaklaştık. Satışta olan gayrimenkul projelerimizin teslimleri açısından...