Taç Suit Turizm Otelcilik Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi iletişim 

Taç Suit Turizm Otelcilik Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi iletişim 

Taç Suit Turizm Otelcilik Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Bakırköy'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Esra Uysal tarafından kuruldu.

Hakan Toplu Taşıma Turizm Ve İnşaat  Limited Şirketi kuruldu!

Hakan Toplu Taşıma Turizm Ve İnşaat  Limited Şirketi  Büyükçekmece’de   200 bin TL sermaye bedeli  ile  Hakan Özer tarafından kuruldu.

Malibu Suit Turizm Otelcilik Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Malibu Suit Turizm Otelcilik Ticaret Limited Şirketi bugün Bağcılar'da 100 bin TL sermaye bedeli ile Mehmet İstemkar tarafından kuruldu. 

My Kıng Suit Turizm Otelcilik Limited Şirketi kuruldu!

My Kıng Suit Turizm Otelcilik Limited Şirketi Fatih'te 100 bin TL sermaye bedeli ile Ercan Kurt tarafından kuruldu.

Taç Suit Turizm Otelcilik Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!   

Taç Suit Turizm Otelcilik Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Bakırköy'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Esra Uysal tarafından kuruldu.

Konfor Suit İnşaat Turizm Konaklama Emlak Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Konfor Suit İnşaat Turizm Konaklama Emlak Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 40 bin TL sermaye bedeli ile Tuğba Güven tarafından kuruldu.

Marjinal Suit Turizm Otelcilik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Marjinal Suit Turizm Otelcilik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Esenyurt'ta 200 bin TL sermaye bedeli ile Zümrüt Kurtulmuş tarafından kuruldu.

Kılıçlar Suit Turizm Otelcilik Otomotiv İnşaat ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Kılıçlar Suit Turizm Otelcilik Otomotiv İnşaat ve Ticaret Limited Şirketi bugün Avcılar'da 200 bin TL sermaye bedeli ile Ahmet Kılıç, Fırat Kılıç ve Yavuz Kılıç ortaklığıyla kuruldu.

Plan A Taşınmaz Turizm Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Plan A Taşınmaz Turizm Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi Bakırköy'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Birol Ansa, Meriç Ansa ve Şevkiye Gülçe Ansa ortaklığında kuruldu.

Kılıç Suit Turizm Otelcilik Otomotiv İnşaat Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Kılıç Suit Turizm Otelcilik Otomotiv İnşaat Ve Ticaret Limited Şirketi bugün 100 bin TL sermaye bedeli ile Yavuz Kılıç tarafından kuruldu. 

Zara Suit Turizm Otelcilik Ve Otomotiv Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Zara Suit Turizm Otelcilik Ve Otomotiv Ticaret Limited Şirketi bugün Bakırköy'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Yavuz Kılıç tarafından kuruldu. 

Manavgat'ta 8 Turizm arazisi Varlık Fonu'na devredildi!

Manavgat ilçesinde yer alan turistik bölgelerdeki 8 turizm arazisi, Kanun Hükmünde Kararname ile (KHK) Hazine’den Varlık Fonu’na devredildi.

Keops Taş Yapı Turizm Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Keops Taş Yapı Turizm Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, Ekrem Yiğit Yönetim Kurulu Başkanlığı'nda 50 bin TL sermaye ile 8 Eylül'de Bağcılar'da kuruldu.

Taşocağı İnşaat Taahhüt Turizm Taşımacılık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Taşocağı İnşaat Taahhüt Turizm Taşımacılık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 20 bin TL sermaye ile bugün Abvi Akçay tarafından kuruldu.

Taç Suit Turizm Otelcilik Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi iletişim  Haberi

Taç Suit Turizm Otelcilik Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi iletişim 

Taç Suit Turizm Otelcilik Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Bakırköy'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Esra Uysal tarafından kuruldu.

Taç Süit Turizm Otelcilik Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi konusu: 
1-Turizme yönelik otel, motel, bar, pansiyon, kamping, tatil köyleri, apart oteller, yeme içme tesisleri, eğlence yerleri kurmak, işletmek, işletmeye vermek, bu yerleri satın almak, satmak, kiralamak, kiraya vermek. 2- Her türlü restoran, cafe, lokanta gibi gıda satışının yapılabileceği tesisleri kurar, işletir,kiralar, kiraya verir ve bu gibi yerlerin rezervasyon ve organizasyon işlerini yapar. 3-Her türlü tabldot yemek üretimi ve satışını, üretilen yemeklerin servis hizmetlerini,pazarlamasını ve dağıtımını yapmak. Gerçek ve tüzel işletmelerin yemekli toplantılarının organizasyonunu yapmak.Yemek üretim tesisleri kurmak, kurulu olanları devir almak. 4-Yurtiçinde ve yurtdışında turistik amaçlı geziler ve turlar...