Taç Suit Turizm Otelcilik Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!   

Taç Suit Turizm Otelcilik Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!   Taç Suit Turizm Otelcilik Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Bakırköy'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Esra Uysal tarafından kuruldu.


Taç Suit Turizm Otelcilik Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Bakırköy'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Esra Uysal tarafından kuruldu.

Taç Süit Turizm Otelcilik Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi konusu: 
1-Turizme yönelik otel, motel, bar, pansiyon, kamping, tatil köyleri, apart oteller, yeme içme tesisleri, eğlence yerleri kurmak, işletmek, işletmeye vermek, bu yerleri satın almak, satmak, kiralamak, kiraya vermek. 2- Her türlü restoran, cafe, lokanta gibi gıda satışının yapılabileceği tesisleri kurar, işletir,kiralar, kiraya verir ve bu gibi yerlerin rezervasyon ve organizasyon işlerini yapar. 3-Her türlü tabldot yemek üretimi ve satışını, üretilen yemeklerin servis hizmetlerini,pazarlamasını ve dağıtımını yapmak. Gerçek ve tüzel işletmelerin yemekli toplantılarının organizasyonunu yapmak.Yemek üretim tesisleri kurmak, kurulu olanları devir almak. 4-Yurtiçinde ve yurtdışında turistik amaçlı geziler ve turlar düzenlemek.Yerli ve yabancı turistlerin yurt içinde konaklama,seyahat,taşıma,rehberlik hizmetlerini yürütme,Özel,resmi kurum ve kuruluşlarla anlaşmalar yaparak bu kuruluşlardan personeline, otellerde konaklayan yerli ve yabancı şahıslara her türlü eğitim ve ilk yardım eğitimini, sağlık hizmetlerini vermek, konusu ile ilgili danışmanlık yapmak ve organizasyonlar düzenlemek, Her türlü seyahat acenteleri kurmak, kurulmuş acentelere ortak olmak, Her türlü gemi ve yat işletmeciliği yapmak, gemi ve yat kiralamak, Hava araçları ile ambulans hizmetleri vermek,

Adres: Sakızağacı Mah.Berrin Çini Sk.No:3 Bakırköy