tahir yaman fotoğraf sergisi

tahir yaman fotoğraf sergisi

Emekli gazeteci Tahir Yaman’ın çektiği bir birinden özel fotoğraflar, Anneler Günü vesilesiyle Olivium Outlet Center'da 'Ünlülerin Anne ve Çocukları” adlı bir fotoğraf sergisi ile ziyaretçilerle buluştu...

Demet Özdemir yeni evinden ilk fotoğrafını paylaştı!

Zekeriyaköy'den 4 milyon TL'ye ev satın alan oyuncu Demet Özdemir, sosyal medyadan yeni evinin yer aldığı bir fotoğraf paylaştı. 

Kalyon Mimari Maket İnşaat Reklam ve Fotoğrafçılık İthalat İhracat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Kalyon Mimari Maket İnşaat Reklam ve Fotoğrafçılık İthalat İhracat Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Ümraniye'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Ahmet Bican Onay, Nihat Yenice, Sezgin Gül ve Ümit Çomaklı ortaklığında  kuruldu.

Tapuda fotoğraf kalktı, yük azaldı!

Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yürütülen tapu senetlerinin üzerine fotoğraf yapıştırılması şartının kaldırılmasıyla 158 milyon lira tasarruf edilecek.

Tapu senedinde artık fotoğraf olmayacak!

Yönetmelikte yapılan değişiklikle, tapu işlemlerinde resmi senetlerin üzerine fotoğraf yapıştırılması şartı kaldırıldı

İbomonti Turizm Danışmanlık Fotoğrafçılık ve Organizasyon Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

İbomonti Turizm Danışmanlık Fotoğrafçılık ve Organizasyon Ticaret Limited Şirketi bugün Şişli'de 10 bin TL sermaye bedeli ile Hüseyin İşitmen tarafından kuruldu.

'Cer'den bugüne' fotoğraf sergisi Cer İstanbul'da!

Ege Yapı imzası ile Yedikule’de hayata geçirilen Cer İstanbul projesinin sahip olduğu kültürel miras, fotoğraf sanatçısı Tahsin Aydoğmuş’un objektifiyle “Cer’den Bugüne” fotoğraf sergisi adıyla hayat buluyor...

Mina Başaran'ın öldüğü jetin son fotoğrafı!

Başaran Holding'e ait uçağın İran'da düşmesiyle 11 kişinin yaşamını yitirdiği kazayla ilgili ön rapor hazırlandı. Ön raporda, iş jetinin son fotoğrafına da yer verildi.

New York'ta Instagram fotoğrafı çekmek için ev tasarlandı!

New York'un SoHo mahallesinde, şehrin göbeğinde bir apartman dairesi, Instagram fotoğrafları için tasarlandı. İşte o ev...

Tapuda biyometrik fotoğraf artık mümkün!

Yaplan düzenleme ile artık tapu işlemlerinde biyometrik fotoğraflar da kullanılabilecek. Özelmacıklı, "Tapu dairelerinde yapılan işlemlerde vesikalık fotoğrafın yanı sıra artık biyometrik fotoğrafta kullanılabilecek." dedi..

İmar barışı fotoğraf formatı!

İmar barışı başvurularında yapı fotoğrafının da yüklenmesi isteniyor. Peki, imar barışı fotoğraf formatı nedir?

Hekimbaşı Salih Efendi Yalısı'na fotoğraflı kamuflaj!

Restorasyon çalışmalarının devam ettiği Hekimbaşı Salih Efendi Yalısı, daha önceki hasarsız halinin fotoğrafıyla kapatıldı...

Dekar'dan Osmanlı İmparatorluğu'nda Fotoğrafçılık eserine destek!

Dekar Yapı ve Yatırım kuruluşunun 10. yılında Engin Özendes'in "Osmanlı İmparatorluğu’nda Fotoğrafçılık" isimli eserine destek verdi. 

Bizim Evler’de Yaşam Fotoğraf Yarışması'nda ödüller verildi!

“Bizim Evler’de Yaşam” temalı fotoğraf yarışmasında dereceye giren fotoğraf sahipleri ödüllendirildi. Fotoğraf yarışması site sakinleri tarafından büyük ilgi gördü.

tahir yaman fotoğraf sergisi Haberi

tahir yaman fotoğraf sergisi


Sinema Sanatçısı Deniz Akabulut, Sunucu ve Manken Aslı Kökçe,  Şair ve Yazar Barış Suluhan, Gazeteci Nejdet Oktay Apaydın, Yapımcı Serkan Deniz, Gazeteci Orhan Karvar, Ceren Gündoğdu, Menejer Sevda Pazarlıoğlu ve Olivium Outlet Center’a gelen çok sayıda ziyaretçinin katıldığı Sergi Açılışı büyük ilgi gördü.

Henüz iki yaşındayken annesini kaybeden ve babası tarafından evlatlık verildiği ailede büyüyen Yaman, sergisini annelere ithaf etti. Sergide, Yaman'ın objektifine çocuklarıyla birlikte poz veren ünlülerin fotoğrafları yer alıyor. Mesleğe başladığı ilk dönemlerden bu yana, sinema ve müzik dünyasının ünlü isimlerini çocuklarıyla birlikte görüntüleyen Yaman'ın sergisinde  İbrahim Tatlıses ile Derya Tuna ve oğlulları İdo, Gülşen Bubikoğlu ve kızı Zeynep, Aydan Şener ve kızı Ecem, Şebnem Kısaparmak ve oğlu Ozan, Zerrin Arbaş ve kızı Derya, Aslı Kökçe ve oğlu...