29 / 06 / 2022

Teknoen Altındağ Konutları

Teknoen Altındağ Konutları

Teknoen İnşaat imzası ile İzmir'in Bornova ilçesine bağlı Altındağ'da yükselen Teknoen Altındağ Konutları'nda daire teslimleri 2019 Şubat'ta yapılacak..

10 bin TL'nin altında maaş alanlara son dakika ucuz konut müjdesi! 81 ilde geçerli olacak!

Geliri 10 bin TL'nin altında olanlara ucuz konut müjdesi geldi. 81 ilde geçerli olarak kampanya kapsamında 400 bin TL'nin altındaki konutlar satılacak. Peki ucuz konut nasıl alınır? İşte detaylar...

Ankara Altındağ'da riskli alan ilan edilen konutların duvarları çatladı!

Başkent Ankara'nın Altındağ ilçesinde 2017 yılında riskli olarak ilan edilen mahalledeki konutların duvarları çatladı.

TOKİ'den maaşı 5 bin 500 liranın altında olanlara müjde!

Dar ve orta gelirli aileler için yeni konutlar üreten Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı 4 projesi için başvuru sürecini başlattı. Projelere maaşı 5 bin 500 liranın altında olan herkes başvuru yapabilecek...

Maaşı 5 bin 500 TL'nin altında olanlara müjde!

Dar ve orta gelirli aileler için yeni konutlar üretmeye devam eden Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı bu hafta içerisinde 1.823  konutun ihalesini gerçekleştirecek. Projelere maaşı 5 bin 500 TL'nin altında olan herkes başvuru yapabilecek...

Ankara Altındağ'da yatay mimariye uygun konutlar inşa edilecek!

Altındağ Belediye Başkanı Asım Balcı yaptığı açıklamada TOKİ ile ortaklaşa yatay mimariye uygun 310 konut inşa edeceklerini söyledi.

TOKİ Ankara Altındağ Cinderesi projesinin temeli atılıyor!

Cinderesi Kentsel Dönüşüm Projesi’nde ihale süreci tamamlandı. Proje hakkında konuşan Altındağ Belediye Başkanı Doç. Dr. Asım Balcı, ''Kentsel dönüşümle ilgili TOKİ ihale sürecini tamamladı. İnşallah yakında projenin temeli atılacak ve hemşehrilerimiz konutlarına kavuşacak'' dedi.

Altındağ Çinçin 4. etapta teslimler başladı!

Çinçin’de 40 bin metrekareye yakın alanda inşa edilen konutların teslimleri başladı. Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki, ’’Gerçekleştirdiğimiz her projenin Altındağ’a ve Altındağlı vatandaşlarımıza yakışır olması için çalışıyoruz’’ dedi.

Teknoen Altındağ Konutları Şubat 2019'da teslim! Yeni proje!

Teknoen İnşaat imzası ile İzmir'in Bornova ilçesine bağlı Altındağ'da yükselen Teknoen Altındağ Konutları'nda daire teslimleri 2019 Şubat'ta yapılacak..

Kavuklar'ın Altındağ Konutları Projesi'ne talip çıkmadı!

FETÖ/PDY yönelik soruşturma kapsamında kayyum atanan Kavuklar Grubu'nun Altındağ Konutları Projesi'nin yapım işi için düzenlenen açık artırmaya kimse katılmadı.

Maliye, konutlarını değerinin altında alanı, satanı çağıracak!

Maliye, konut kredileri ile tapudaki satış bedellerini karşılaştırıp konut alınıp satılan konutların değerinin altında gösterenleri tespit ediyor.

Ankara Altındağ'da gecekondular yıkılıyor!

Ankara Altındağ Gültepe Mahallesi'nde gecekondular yıkılıyor. Yolları açılan, modern tesisleri ve konutlarıyla bambaşka bir görünüme kavuşan Gültepe Mahallesi’nde yüzme havuzu ve spor tesisi, anaokulu ve kültür merkezi de açılış için gün sayıyor.

Ankara Altındağ'a yeni kültür merkezi!

Gecekondulardan temizlenen, yolları açılan, modern tesisleri ve konutlarıyla bambaşka bir görünüme kavuşan Gültepe Mahallesi’nde, Altındağ Belediyesi tarafından yapılan tesisler güneş gibi doğuyor

Kavuklar Bornova Konutları Altındağ fiyatları!

Kavuklar Bornova Konutları Altındağ fiyatları 184 bin TL'den başlıyor. İzmir'de yükselen Kavuklar Bornova Konutları projesi 2018 yılında tamamlanacak...

Teknoen Altındağ Konutları Haberi

Teknoen Altındağ Konutları

Teknoen Altındağ Konutları, Teknoen İnşaat imzası ile İzmir'in Bornova ilçesine bağlı Altındağ'da yer alıyor. Koşukavak Mahallesi'nde konumlandırılan proje, zemin+16 katlı tek blok halinde yükseliyor.

Toplamda 96 daireden meydana gelen Teknoen Altındağ Konutları'nda 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon daire seçenekleri sunuluyor.

Projede net 87.44 metrekare, net 106.44 metrekare ve net 86.33 metrekare olmak üzere 3 tip 3+1 daire bulunuyor. 2+1 daireler ise tek tip net 68.28 metrekare olacak şekilde dizayn edildi.

Vero Concept Mimarlık tarafından tasarlanan Teknoen Altındağ Konutları'nda dairelerin 2019 yılının Şubat ayında teslim edilmesi planlanıyor.

Projenin ortak kullanım alanları arasında spor salonu, cafe, hamam-sauna,sinema salonu ile otopark bulunuyor. 


 
 

Daire özellikleri

Profesyonel, konforlu, ergonomik ve estetik iç mekan tasarımı
Özel tasarımlı...