Teknoloji ve İnovasyon Paneli

Teknoloji ve İnovasyon Paneli

ULI Türkiye ‘Tesis Yönetimi – 2017 Avrupa Konferansına Doğru: Birleştirme/Bütünleştirme/Değerleme’ başlıklı bir forum düzenledi.

Detek Deniz Teknoloji Ve Ticaret Limited Şirketi Tuzla Şubesi açıldı!  

Detek Deniz Teknoloji Ve Ticaret Limited Şirketi Tuzla Şubesi bugün Tuzla'da 8 milyon TL sermaye bedeli ile Mehmet Bingöl tarafından açıldı.

Bilim, Teknoloji ve Yenilik Politikaları Kurulu 'deprem'i değerlendirdi!

Cumhurbaşkanlığı Bilim, Teknoloji ve Yenilik Politikaları Kurulu, "Deprem Teknolojileri ve Koordinasyonu" gündem odağında toplantı gerçekleştirdi. Kurulda, deprem öncesi ve sonrası araştırmaları destekleyen acil durum mekanizmalarının oluşturulması, altyapı paylaşımı ve araştırma sonuçlarının ortak

İş GYO Tuzla Teknoloji ve Operasyon Merkezi değerleme raporu 2019!

İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı İstanbul İli, Tuzla İlçesi, Merkez Mahallesi, 17 pafta, 6408 No'lu Parselde yer alan Teknoloji ve Operasyon Merkezi değerleme raporunu yayınladı...

Anka İstanbul Teknoloji ve Ofis Yatırımları Limited Şirketi kuruldu!

Anka İstanbul Teknoloji ve Ofis Yatırımları Limited Şirketi bugün Ümraniye'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Bekir Kekeç tarafından kuruldu.

Insotec Teknoloji ve Danışmanlık Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Insotec Teknoloji ve Danışmanlık Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi bugün Pendik'te 25 bin TL sermaye bedeli ile Burak Aşureciler tarafından kuruldu.

Dipol Teknoloji ve Mühendislik Limited Şirketi kuruldu!

Dipol Teknoloji ve Mühendislik Limited Şirketi bugün Çekmeköy'de 10 bin TL sermaye bedeli ile Ayhan Yağcı ve Kaan Menekşedağ ortaklığıyla kuruldu...

Den İnşaat Gayrimenkul Teknoloji ve Enerji Anonim Şirketi kuruldu!

Den İnşaat Gayrimenkul Teknoloji ve Enerji Anonim Şirketi bugün Ataşehir'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Serdar Birden tarafından kuruldu.

Eskişehir Tasarım ve İnovasyon Merkezi'nin temeli atıldı!

Eskişehir Tasarım ve İnovasyon Merkezi (ETİM) binasının temel atma töreni gerçekleştirildi.

Sultanbeyli Bilim, Teknoloji ve Gençlik Merkezi açıldı!

AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Binali Yıldırım, Sultanbeyli Bilim, Teknoloji ve Gençlik Merkezi'nin açılışına katıldı.

Dmase Teknoloji Ve İnovasyon Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Dmase Teknoloji Ve İnovasyon Ticaret Limited Şirketi bugün Sarıyer'de 30 bin TL sermaye bedeli ile Ata Muğan tarafından kuruldu. 

İş GYO Tuzla Teknoloji ve Operasyon Merkezi değerleme raporu 2018!

İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, Tuzla Teknoloji ve Operasyon Merkezi değerleme raporunu Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda yayınladı...

Muvv Teknoloji Ve Lojistik Anonim Şirketi kuruldu!

Muvv Teknoloji Ve Lojistik Anonim Şirketi bugün Şişli'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Ertunç Çiriş tarafından kuruldu. 

Laras Teknoloji Ve Mühendislik Çözümleri Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Laras Teknoloji Ve Mühendislik Çözümleri Ticaret Limited Şirketi bugün Şişli'de 20 bin TL sermaye bedeli ile Emine Yüksel tarafından kuruldu.

Teknoloji ve İnovasyon Paneli

Teknoloji ve İnovasyon Paneli Teknoloji ve İnovasyon Paneli


Gayrimenkul düşünce kuruluşu olan ULI Türkiye tarafından düzenlenen ‘Tesis Yönetimi – 2017 Avrupa Konferansına Doğru: Birleştirme/Bütünleştirme/Değerleme’ başlıklı forumda yasalardan yönetmeliklere, müşteri memnuniyetinden hizmet bedeline kadar birçok konu ele alındı.


Forumda, tesis yönetiminin proje geliştirme sürecinin en başından ele alınması gerektiğinin önemi ve tesis yönetiminin projeye geç girmesinin beraberinde getirdiği zorluklar vurgulandı. Kullanıcı – Yatırımcı ilişkilerinin düzenlenmesi gerektiği kaydedildi.


Gayrimenkul düşünce kuruluşu olan ULI Türkiye tarafından düzenlenen ‘Tesis Yönetimi – 2017 Avrupa Konferansına Doğru: Birleştirme/Bütünleştirme/Değerleme’ başlıklı forum Türk gayrimenkul sektörünün önde gelen isimlerini bir araya getirdi. ULI Türkiye Başkanı Ayşe Hasol Erktin’in açılışını yaptığı forumun moderatörlüğünü Omurga Capital Emlak Yatırım Direktörü İlhami Akkum yaptı. Foruma konuşmacı olarak katılan JLL Türkiye Yönetim Kurulu Üyesi Aydın Yurdum, Altensis kurucu ortağı Berkay Somalı, Regus Türkiye...