teknosa kırmızı s4 kampanyası

teknosa kırmızı s4 kampanyası

14 Şubat Sevgililer Günü Teknosa Instagram kampanyasına katılmak isteyenler, Instagram hesaplarından Teknosa’yı takip ederek, #askicinteknoloji hashtag’i ile sevgiyi anlatan en güzel fotoğrafı 14 Şubat’a kadar yükleyebilecek...

Kırmızı Zambak İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Kırmızı Zambak İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Avcılar'da 400 bin TL sermaye bedeli ile İhsan Kırmızızambak tarafından kuruldu.

S4 Yapı İnşaat Taahhüt Limited Şirketi kuruldu!

S4 Yapı İnşaat Taahhüt Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 100 bin TL sermaye bedeli ile Sümeyye Şeyda Yıldırım tarafından kuruldu.

Teknosa Ankara'daki 14. mağazasını Taurus AVM'de açtı!

Teknosa, Ankara Taurus AVM'de mağaza açtı. Bu mağaza ile Teknosa'nın Ankara'daki mağaza sayısı 14 oldu.

Teknosa mağazaları 1 Haziran'da açılıyor!

Teknosa, 22 Mart akşamından bu yana kapalı olan Türkiye genelindeki mağazalarının kapılarını, çalışanlarının ve müşterilerinin sağlığı ve güvenliği için uygulanan tedbirlerle beraber 1 Haziran’da açıyor...

1915 Çanakkale Köprüsü'nde kırmızı beyaz kulelerin yüzde 78'i tamam!

Çanakkale Boğazı’nın ’gerdanlığı’ niteliğinde olacak 1915 Çanakkale Köprüsü’nde çalışmalar, koronavirüs salgınına rağmen hız kesmeden devam ediyor. Köprünün kırmızı beyaz kulelerinin yüzde 78'lik bölümü tamamlandı...

Kırmızı Hat' uygulamasında geri adım!

Tüm ithalat işlemlerinin birebir denetimden geçmesini öngören Kırmızı Hat uygulamasında gelen tepkiler üzerine geri adım atıldı. İthalat işlemlerinde eski sisteme dönüldü.

Teknosa Türkiye'deki mağazalarını kapatıyor! 

Teknosa, koronavirüs salgını sebebiyle, tedbir amaçlı ülke genelindeki tüm mağazalarını 22 Mart'ta kapatacağını açıkladı...

Kırmızı Kedi Kitabevi ocak ayında 21 şubeye ulaştı!

Yayınevi, kitabevi, dağıtım ve bilgi teknolojileri hizmeti şeklinde olmak üzere dört ayaklı bir yapıya sahip olan Kırmızı Kedi kitapevi ocak ayında 21 şubeye ulaştı...

Ergün Atalay: Kıdem tazminatı kırmızı çizgimiz!

Türk-İş Başkanı Ergün Atalay, kıdem tazminatına ilişkin açıklamalarda bulundu: "Her sene gündeme geliyordu, yüzlerce işçi 'dur' dememize rağmen emekli oluyordu. Kıdem tazminatı konusunda aynı noktadayız. Kıdem tazminatı kırmızı çizgimiz" dedi.

Naksan Holding'in eski yöneticileri hakkında kırmızı bülten!

Gaziantep'te devam eden FETÖ davasında, Naksan Holding eski yöneticileri firari sanıklar Osman, Bahaeddin, Beyhan ve Mehmet Hilmi Nakıboğlu hakkında kırmızı bülten çıkarıldı. 

Teknosa Kayseri Park AVM’de mağaza açtı!

Teknoloji perakende şirketi Teknosa, Kayseri Park AVM’de yeni bir mağaza açarak kentteki mağaza sayısını 3’e yükseltti.

Teknosa İstanbul'daki 41. mağazasını İstmarina AVM'de açtı!

Teknosa, Kartal İstmarina AVM'de yeni mağazasını açtı. İstanbul’da 41'inci mağazasını açan Teknosa Türkiye’deki mağaza sayısı ise 205 oldu..

Kırmızı Çizgi Mimarlık Mühendislik İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Kırmızı Çizgi Mimarlık Mühendislik İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 50 bin TL sermaye ile bugün Meryem Aydın ve Şükran Öztürk Demirörs tarafından kuruldu. 

teknosa kırmızı s4 kampanyası Haberi

teknosa kırmızı s4 kampanyası


Teknosa, Sevgililer Günü’nde 14 adet kırmızı Samsung Galaxy S4 hediye edecek.


Teknosa açıklamasına göre, 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel Instagram üzerinden yapılacak olan kampanyayla, 14 adet kırmızı Samsung Galaxy S4 hediye edilecek.


14 Şubat Sevgililer Günü Teknosa Instagram kampanyasına katılmak isteyenler, Instagram hesaplarından Teknosa’yı takip ederek, #askicinteknoloji hashtag’i ile sevgiyi anlatan en güzel fotoğrafı 14 Şubat’a kadar yükleyebilecek.


Sevgiyi anlatan en güzel fotoğrafı paylaşan 14 talihli Teknosa’dan 14 adet kırmızı Samsung Galaxy S4 model akıllı telefonu kazanma şansını...