The Turizm Tarım İnşaat adres 

The Turizm Tarım İnşaat adres 

The Turizm Tarım İnşaat Ve Ticaret Anonim Şirketi bugün Bağcılar'da 200 bin TL sermaye bedeli ile Mehmet Turgut Eltemur ve Hülya Eltemur ortaklığında kuruldu.

Hacıfeyiz İnşaat Turizm Gıda Tarım Otomotiv Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Hacıfeyiz İnşaat Turizm Gıda Tarım Otomotiv Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Beykoz'da 100 bin TL sermaye bedeli ile Hakan Hacıfeyiz tarafından kuruldu.

Tekkar Turizm Tarım Ürünleri İnşaat Nakliyat Madencilik Ticaret Limited Şirketi'nin merkez nakli yapıldı!

Tekkar Turizm Tarım Ürünleri İnşaat Nakliyat Madencilik Ticaret Limited Şirketi'nin merkez nakil işlemi gerçekleştirildi. Yenievim Tekkar Turizm Tarım Ürünleri İnşaat Nakliyat Madencilik Ticaret Limited Şirketi'nin merkezi Fatih'te yapıldı.

Nc Marin Denizcilik Yat Liman Turizm İnş.Enerji Lojistik Tarım Madencilik Dış Tic.Ltd.Şti. kuruldu!

Nc Marin Denizcilik Yat Liman Turizm İnş.Enerji Lojistik Tarım Madencilik Dış Tic.Ltd.Şti. bugün Kağıthane'de 500 bin TL sermaye bedeli ile Cengiz Özden ve Nurdan Aydın Polatcı ortaklığında kuruldu.

The Turizm Tarım İnşaat Ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

The Turizm Tarım İnşaat Ve Ticaret Anonim Şirketi bugün Bağcılar'da 200 bin TL sermaye bedeli ile Mehmet Turgut Eltemur ve Hülya Eltemur ortaklığında kuruldu.

Ekşi Limon Turizm Denizcilik Gayrimenkul Tarım Hayvancılık Sanayi Ve Dış Ticaret Ltd.Şti. kuruldu!

Ekşi Limon Turizm Denizcilik Gayrimenkul Tarım Hayvancılık Sanayi Ve Dış Ticaret Ltd.Şti. Maltepe'de 1 milyon 500 bin TL sermaye bedeli ile Esin Bender ve Serhat Fazlı Uzun ortaklığında kuruldu.

Kurnaköy Turizm Ve Tarım Anonim Şirketi kuruldu!

Kurnaköy Turizm Ve Tarım Anonim Şirketi bugün Üsküdar'da 1 milyon 692 bin 34 TL sermaye bedeli ile Alev Özsan, Ethem Alp Özsan, Yusuf Can Özsan, Ayşegül Kiper ve Hüseyin Hüsnü Akın ortaklığında kuruldu.

Segidema Turizm Tarım İnşaat Gıda İthalat İhracat Ve Sanayi Anonim Şirketi kuruldu!

Segidema Turizm Tarım İnşaat Gıda İthalat İhracat Ve Sanayi Anonim Şirketi bugün Beyoğlu'nda 50 bin TL sermaye bedeli ile Beyza Özgören ve Mehmet Nadir Bakkaloğlu ortaklığında kuruldu.

Yıldırım2020 Turizm E-Ticaret Restoran Tarım Hayvancılık Ve Danışmanlık Limited Şirketi kuruldu!

Yıldırım2020 Turizm E-Ticaret Restoran Tarım Hayvancılık Ve Danışmanlık Limited Şirketi bugün Beyoğlu'nda 1 milyon TL sermaye bedeli ile Abdullah Recep Çopur tarafından kuruldu.

The Bomonti Residences'taki 3+1 daireler iptal edildi!

Ota Şişli Gayrimenkul İnşaat ve Turizm A.Ş'nin Bomonti'de hayata geçirdiği The Bomonti Residences projesinde yer alan 3+1 daireler iptal edilerek 1+1 dairelerin sayıları artırıldı.

İstanbul Turizm Ve Otelcilik Anonim Şirketi The Marmara Suadiye Resıdence Şubesi açıldı!

İstanbul Turizm Ve Otelcilik Anonim Şirketi The Marmara Suadiye Resıdence Şubesi bugün Kadıköy'de 115 milyon TL sermaye bedeli ile Ata Eremsoy tarafından açıldı.

Lucanus Turizm İnşaat Tarım Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Lucanus Turizm İnşaat Tarım Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Bayrampaşa'da 30 bin TL sermaye bedeli ile Emine Burcu Karaböcüoğlu ve Barış Yeniad ortaklığında kuruldu.

İdyma Turizm Ve Tarım Yatırımları Sanayi Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

İdyma Turizm Ve Tarım Yatırımları Sanayi Ticaret Anonim Şirketi bugün Sarıyer'de 500 bin TL sermaye bedeli ile Ali Güzel tarafından kuruldu.

Ata Grup İnşaat Tarım Ürünleri Gıda Hayvancılık Turizm Temizlik Sanayi Ticaret Anonim Şirket kuruldu!

Ata Grup İnşaat Tarım Ürünleri Gıda Hayvancılık Turizm Temizlik Sanayi Ticaret Anonim Şirket bugün Güngören'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Sıracettin Atakur tarafından kuruldu.

The Turizm Tarım İnşaat adres  Haberi

The Turizm Tarım İnşaat adres 

The Turizm Tarım İnşaat Ve Ticaret Anonim Şirketi bugün Bağcılar'da 200 bin TL sermaye bedeli ile Mehmet Turgut Eltemur ve Hülya Eltemur ortaklığında kuruldu.

The Turizm Tarım İnşaat Ve Ticaret Anonim Şirketi konusu:
AMAÇ VE KONU TURİZM Otel, motel, kamping, pansiyon, tatil köyü, dinlenme evleri, termal istasyonu, plaj, pastane, lokanta, kafeterya, çay bahçesi, kıraathaneler, nargile salonları gibi konaklama, dinlenme, gezme, eğlenme, yiyecek ve içecek yerleri, komple turistik tesisler, yüzme havuzu, hamam, sauna, turistik alanlar, otoparklar, su sporları, kış sporları, doğa sporları, dağ turizmi, kaplıca turizmi, açık ve kapalı spor salonları, gece kulübü dağ,deniz ve diğer su spor ve eğlenceleri rafting,su kayağı,yüzme ve bu alandaki diğer dağ ve su sporlarına yönelik faaliyetler ve bu faaliyetler için gerekli tesis ve işletmeleri kiralayabilir,...