29 / 06 / 2022

ticari emlak uzmanları

ticari emlak uzmanları

İngiltere merkezli ticari emlak uzmanı DTZ, yine İngiltere merkezli perakende uzmanı Donaldsons ile birleşti.

Ticari gayrimenkullere 2022 ayarı! Ofisler değişiyor!

Kovid-19 salgınının 2'nci yıl dönümüne doğru gidilirken, en çok ticari emlak sektöründe belirsizliklerin yok olabileceğiyle ilgili görüşler gündeme geliyor. Peki ticari gayrimenkul sektörünü neler bekliyor? İşte 2022'de ticari emlak piyasasını yönlendirmesi beklenen 6 trend...

Metaverse ile sanal emlak uzmanları geliyor!

Son zamanlarda sık sık gündeme gelen Metaverse ile sanal emlak uzmanlığı gibi yeni bir iş tanımını beraberinde getirecek.

Emlak Konut GYO Başkent Emlak Konutları'ndaki ticari üniteleri satıyor!

Emlak Konut GYO tarafından, Başkent Emlak Konutları'nda yer alan 3 ticari ünite satışa sunuldu. Satışa sunulan ticari ünitelerin fiyatları 690 bin TL'den başlıyor.

Emlak Konut GYO Sarphan Finanspark'taki konut ve ticari üniteleri satıyor!

Emlak Konut GYO Sarphan Finanspark projesinde yer alan konut ve ticari üniteleri satışa sundu. Projedeki konutların fiyatları 1 milyon 852 bin TL'den, ticari ünitelerin fiyatları ise 1 milyon 48 bin TL'den başlıyor.

Rusya'da emlak piyasası hareketlendi!

Rusya emlak piyasasında ofis, ticari emlak ve street retail segmentlerinde koronavirüs salgının ardından canlanmanın devam ettiği belirtiliyor.

Moskova'da ofis kiraları arttı!

Rusya’da ticari emlak piyasası gün geçtikçe hareketleniyor. Moskova ve St.Petersburg’da alışveriş merkezlerinde doluluk oranı yükselirken, kiralık ofislere talep de arttı.

Emlak Konut GYO Maslak 1453 projesindeki ticari üniteleri satışa sundu!

Emlak Konut GYO Maslak 1453 projesinde yer alan ticari üniteleri kaçırılmayacak fırsatlarla satışa çıkardı.  

Emlak Konut GYO Semt Bahçekent projesindeki ticari üniteleri satıyor!

Emlak Konut GYO Semt Bahçekent projesinde yer alan 14 ticari üniteyi satışa çıkardı. Semt Bahçekent projesinde yer alan 14 ticari ünitenin satışa e-ihale usulü ile gerçekleştirilecek.

Dünya genelinde ev fiyatları en çok hangi ülkede arttı?

Konut ve ticari emlak danışmanlığı şirketi Knight Frank'ın hazırladığı küresel konut fiyatları endeksi, dünya genelinde ev fiyatlarındaki en çok artışın yaşandığı yerleri gözler önüne serdi. Peki dünya genelinde ev fiyatları en çok hangi ülkede arttı? İşte ayrıntılar...

Emlak Konut GYO 3 projedeki ticari üniteleri satışa çıkardı!

Emlak Konut GYO, Maslak 1453, Kuzey Yakası ve Karat 34 projelerinde yer alan ticari üniteleri satışa sundu. Satışa sunulan ticari üniteler için belirlenen ödeme planları açıklandı.

Emlak Konut GYO Başakşehir'de 204 ticari ünite için tadilat yapı ruhsatı aldı!

Emlak Konut GYO projelerinden "İstanbul Başakşehir Kayabaşı Rekreasyon Alanı Ticaret ve Bölge Parkı İnşaatları ile Altyapı ve Çevre Düzenleme İşi" kapsamında,  toplam 204 ticari ünite için tadilat yapı ruhsatları alındı.

Rusya'da ticari emlak yatırımına talep azalıyor!

Rusya’da ticari emlak yatırımları son beş yılın en düşük seviyesine düştü. Buna göre, 2021’in ilk çeyreğinde arazi ve ticari emlak satışlarının toplam hacmi, önceki yıla göre 1 milyar ruble azaldı.

Tepe Emlak Yatırım, İDO’nun ticari alanlarını kiralayacak!

25 senelik tecrübesiyle gayrimenkul sektörünün köklü kuruluşları arasında yer alan Tepe Emlak Yatırım A.Ş., İstanbul Deniz Otobüsleri’nin (İDO) terminal ve gemilerindeki ticari alanların kiralama hizmetlerini üstlendi.

ticari emlak uzmanları Haberi

ticari emlak uzmanları

DTZ ve Donaldsons üstün perakende gayrimenkul danışmanlarından birini yaratmak amacıyla birleştiler.

Öncü küresel gayrimenkul danışmanlarından DTZ, Birleşik Krallık'ta faaliyet gösteren gayrimenkul danışmanlık şirketi Donaldsons LLP'yi 39,8 milyon İngiliz Sterlini peşin ve 8.8 milyon İngiliz Sterlini vadeli olarak ödenme şartıyla satın aldı.

Bu işlem özellikle perakende gayrimenkul alanı göze alındığında DTZ'nin Avrupa'daki kapsamlıhizmetlerini önemli ölçüde geliştirecek. Donaldsons müşterileri ayrıca DTZ'nin Avrupa ve küreselplatformdaki müşteri odaklı geniş gayrimenkul hizmetlerine erişim olanağına sahip olacaklar. Şirketler Ağustos 2007'den itibaren DTZ adı altında birleşecekler.Merkezi Londra'da olan Donaldsons Birleşik Krallık'taki 690 ve kıta Avrupa'sındaki 220 olmak üzeretoplam 910 çalışanıyla hizmet veriyor.Geniş bir müşteri portföyüne gayrimenkul danışmanlık hizmetleri sağlayan Donaldsons, 30 Haziran 2006'da sona eren mali yıla göre 52.2 milyon İngiliz Sterlini Birleşik Krallık'tan olmak üzere toplam 62.9...