06 / 07 / 2022

TMB üyeleri

TMB üyeleri

Ankara Genç İşadamları Derneği'nin (ANGİAD) Fatma Semiz başkanlığında dernek üyeleri, Türkiye Müteahhitler Birliği (TMB) Başkanı Mithat Yenigün ve yönetimiyle bir araya geldi.

Emlak Konut GYO'nun yönetim kurulu ve komite üyeleri değişti!

Emlak Konut GYO'nun 25 Mart 2021 tarihli Olağan Genel Kurulu'nda seçilen Yönetim Kurulu'nun ilk toplantısındaki müzakere ve oylama sonucunda; yönetim kurulu ve komite üyeleri değişti. 

9. Endüstriyel ve Mimari Doğal Taş Tasarım Yarışması'nın jüri üyeleri açıklandı!

İstanbul Maden İhracatçıları Birliği'nin (İMİB) gerçekleştireceği 9. Endüstriyel ve Mimari Doğal Taş Tasarım Yarışması’nın jüri üyeleri açıklandı. 

Amasya'da İyilik Hareketi üyeleri 4 esnafın kirasını ödedi!

Amasya'nın Taşova ilçesinde İyilik Hareketi üyeleri 4 esnafın kirasını karşıladı...

Manisa'da meclis üyeleri ve STK'lara imar planı çalışmaları anlatıldı!

Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından başlatılan ve şehir merkezinde 1989'dan beri yapılmayan Manisa Merkez imar planları belediye meclis üyeleri ve sivil toplum kuruluşu temsilcilerine anlatıldı.

İş GYO yönetim kurulu komite üyeleri!

İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı yönetim kurulu komite üyelerini seçti. İşte İş GYO'nun yönetim kurulu komite üyeleri...

GSD Denizcilik Gayrimenkul yönetim kurulu üyeleri hakkında dava!

GSD Denizcilik Gayrimenkul yönetim kurulu üyeleri olan Akgün Türer ve Cezmi Öztürk hakkında ceza davası açıldı...

ENKA İnşaat TEİD üyeleri arasına katıldı!

2010 yılında kurulan ve Türkiye'nin önde gelen kurum ve kuruluşlarının katılımıyla bugün 140’a yakın üyeye ulaşan Etik ve İtibar Derneği TEİD'in üyeleri arasına ENKA İnşaat katıldı. 

İzmit Belediyesi İmar Komisyonu üyeleri imar barışı masasında!

İzmit Belediyesi İmar Komisyonu üyeleri, imar barışı için İzmit Belediyesi girişindeki danışma masasını ziyaret etti.

Avrasya GYO'nun Denetimden Sorumlu Komite üyeleri seçildi!

Avrasya GYO, 29 Mayıs 2017 tarihli toplantısında Denetimden Sorumlu Komite üyeleri olarak Saliha SASA ve Ahmet Fatih TAMAY'ı seçti.

Özak GYO'nun yeni yönetim kurulu üyeleri seçildi!

Özak GYO'nun 25 Mart 2017 tarihinde yapılan olağan genel kurulunda alınan kararı ile yeni yönetim kurulu üyeleri seçildi.

İstanbul Boğazı Belediyeler Birliği üyeleri bir araya geldi!

İstanbul Boğazı Belediyeler Birliği üyeleri bir araya geldi. Toplantıda, İstanbul Boğazı kıyılarında hayata geçirilebilecek yeni projeler ve yeni yılda atılması gereken adımlar masaya yatırıldı.

Akfen GYO kurumsal yönetim komitesi üyeleri atama bildirisini yayınladı!

Akfen Gayrimenkul Yatırım ortaklığı tarafından bugün Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda yapılan yazılı açıklamaya göre Akfen GYO kurumsal yönetim komitesi üyeleri atama bildirisini yayınladı.

Akiş GYO yönetim kurulu üyeleri bildirisini yayınladı!

Akiş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından bugün Kamuoyu Aydınlatma Platformu'nda yapılan yazılı açıklamada Akiş GYO yönetim kurulu üyeleri bildirisini yayınladı.

TMB üyeleri Haberi

TMB üyeleri

Ankara Genç İşadamları Derneği'nin (ANGİAD) Fatma Semiz başkanlığında dernek üyeleri, Türkiye Müteahhitler Birliği (TMB) Başkanı Mithat Yenigün ve yönetimiyle bir araya geldi. Ziyarette bir konuşma yapan Başkan Semiz; ANGİAD'ın TMB ile yakın diyalogda bulunduğunu, kendi müteahhit üyelerinin sorunlarının çözümünde her zaman iş birliği içerisinde olduklarını ve olmaya devam edeceklerini söyledi. Mithat Yenigün'ün kendisi için bir aile büyüğü olduğunu da vurgulayan Başkan Semiz, "İş hayatını, çalışmalarını ve başarılarını da çok iyi biliyor ve kendisinin Müteahhitler Birliği için büyük bir şans olduğuna inanıyorum. Esasen Sayın Yenigün'ün sosyal ilişkileri ve sivil toplum örgütlerindeki başarıları herkesçe bilinmektedir. Bu başarıların Türkiye Müteahhitler Birliği'ne ve müteahhitlerin sorunlarına en etkili çözümü bulmada ciddi rol oynadığını düşünüyoruz" dedi. TMB Başkanı Yenigün de sektörün yaşadığı sorunlara ilişkin çarpıcı...