toki 50 bin konut projesi

toki 50 bin konut projesi

TOKİ konutlarının yeni sahipleri çekilen kuralar ile belirlenmeye devam ediyor. Uygun ödeme fırsatıyla ev sahibi olmak isteyenler merakla kura sonuçlarını bekliyorlar. Kurada hak kazanamayanlara ücret iadesi ne zaman yapılacak ? 

TOKİ 50 bin konut İstanbul kura çekilişleri ne zaman?

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından başlatılan 50 bin konut projesine 318 bin 511 başvuru geldi. Başvurular sonrasında kura çekimi için heyecanlı bekleyiş başladı. 

Bugüne kadar nasıl çalıştıysak bundan sonra da öyle çalışacağız!

TOKİ olarak olağanüstü dönemler hariç 50 bin sosyal konut için talep toplamadıklarını söyleyen Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanı Ömer Bulut, bugüne kadar nasıl çalıştıysak bundan sonra da yoğun tempoda çalışmalarına devam edeceklerini belirtti.

TOKİ 50 bin konut projesine Batman’dan rekor başvuru!

TOKİ ve Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından başlatılan 50 bin konut projesine Batman’da rekor başvuru yapıldı.

TOKİ'den düşük bedelle konut sahibi olma fırsatı!

Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanı Ömer Bulut, 67 ilde 140 projeyle hayata geçirilecek 50 bin yeni sosyal konut projesine talep toplama sürecinin tamamlandığını açıkladı. Bulut, "Projemize 636 bin 787 kişi başvurdu." dedi.

TOKİ 50 bin konut projesine hangi ilden kaç başvuru geldi?

TOKİ 50 bin sosyal konut kampanyasına başvurular bugün sona eriyor. Peki TOKİ 50 bin konut projesine hangi ilden kaç başvuru geldi?

TOKİ 50 bin sosyal konut kampanyasına yoğun ilgi!

TOKİ 50 bin sosyal konut kampanyasına başvurular sürüyor. Peki TOKİ 50 bin konut projesine hangi ilden kaç başvuru geldi? İşte il il başvuru sayıları..

TOKİ 50 bin konut kampanyasına kaç kişi başvurdu?

TOKİ 50 bin sosyal konut kampanyasına başvurular devam ediyor. Peki TOKİ 50 bin konut projesine hangi ilden kaç başvuru yapıldı? İşte il il başvuru sayıları..

TOKİ 50 bin konut kampanyasına kaç başvuru geldi? İl il başvuru sayısı!

TOKİ 50 bin sosyal konut kampanyasına 600 bine yakın başvuru geldi. Peki TOKİ 50 bin konut projesinde hangi ile ne kadar başvuru geldi? İşte il il başvuru sayıları..

TOKİ 50 bin konuta başvurular 550 bini geçti!

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, sosyal konut projesine başvurunun 550 bini aştığını belirterek, "Bu çok önemli bir sayı. İnşallah 2023'e kadar TOKİ eliyle en az 250 bin konut yapmayı hedefliyoruz." diye konuştu.

TOKİ 2019 kampanyasına il il başvuru sayısı!

TOKİ'nin 67 şehirde başlattığı 50 bin konut projesi için başvuru süreci devam ediyor. Peki hangi ile kaç başvuru geldi? İşte il il başvuru sayısı....

Emeklilerin dul eşleri de TOKİ'ye başvurabilecek!

TOKİ, vefat eden emeklilerin eşlerinin 50 bin sosyal konut projesinden yararlanmasının önünü açtı. Emekli olmasalar dahi eşlerinden dolayı hak sahibi olan ve maaş alan dul eşler, sosyal konutlar için başvuru yapabiliyor.

TOKİ'nin 50 bin konutuna yoğun ilgi! Banka şubeleri kilitlendi!

TOKİ'nin 67 ilde başlattığı 50 bin sosyal konut projesi kampanyasına vatandaşlardan yoğun ilgi geldi. Proje kapsamında son 2 güne girilirken Halkbank şubelerine 13 günde 250 bin kişi başvuru yaptı.

TOKİ 50 bin konut başvurusu için gerekli evraklar nelerdir?

TOKİ'nin başlattığı sosyal konut projesi vatandaşlardan yoğun ilgi görüyor. Konut projelerine başvuru yapmak isteyenler evraklar listesini araştırıyor.

TOKİ 50 bin konut projesine 200 bini aşkın başvuru!

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, 67 ilde başlatılan TOKİ 50 bin konut projesine başvuruların 200 bini aştığını söyledi. Kurum, "240 aya varan vadelerimiz var. Vatandaşlarımız uygun ödeme seçenekleriyle ev sahibi olacak'' dedi.

TOKİ 50 bin sosyal konut için teslimler yarın başlıyor!

TOKİ'nin 67 ilde 140 projede başlattığı 50 bin sosyal konut projesinde hak sahipleri belli oldu. Projede ilk teslimler yarın Kuzeykent projesinde başlayacak.

TOKİ 50 bin sosyal konut için ilk teslim 2 gün sonra!

TOKİ tarafından 67 ilde 140 projede hayata geçirilen 50 bin yeni sosyal konut projesinde hak sahipleri belli oldu. Proje kapsamında ilk teslimler 26 Ağustos günü başlıyor.

TOKİ 50 bin sosyal konut için hak sahipleri belirlendi!

TOKİ tarafından 67 ilde 140 projede hayata geçirilen 50 bin sosyal konut için kura çekimi tamamlandı ve hak sahipleri belli oldu. 140 projeden 40'ının ise ihalesi gerçekleşti ve inşaatına başlandı.

TOKİ 50 bin konut Kocaeli Kirazpınar kura çekilişi ne zaman?

TOKİ 50 bin konut Kocaeli Kirazpınar kura çekilişi ne zaman sorusunun yanıtı haberimizde yer alıyor.  Projede toplam 300 adet konut bulunuyor.

TOKİ 50 bin konut Çorlu Nusratiye 2019 kura çekilişi yarın!

TOKİ 50 bin konut Çorlu Nusratiye 2019 kura çekilişi yarın gerçekleştirilecek. Projede toplam 500 adet konut bulunuyor.

TOKİ 50 bin konut İzmir Aliağa kura sonuçları 18.07.2019!

TOKİ 50 bin konut İzmir Aliağa kura sonuçları 18.07.2019 haberimizde yer alıyor. Projede toplam 600 adet konut bulunuyor.

TOKİ 50 bin konut Muğla Fethiye Karaçulha kura sonuçları!

TOKİ 50 bin konut Muğla Fethiye Karaçulha kura sonuçları haberimizde yer alıyor. Projede toplam 180 adet bulunuyor.

TOKİ 50 bin konut Isparta Çünür kura sonuçları!

TOKİ 50 bin konut Isparta Çünür kura sonuçları haberimizde yer alıyor. Projede toplam 300 adet konut bulunuyor.

TOKİ 50 bin konut Eskişehir Tepebaşı kura sonuçları!

TOKİ 50 bin konut Eskişehir Tepebaşı kura sonuçları haberimizde yer alıyor. Projede toplam 500 adet konut bulunuyor.

TOKİ 50 bin konut Başakşehir Ayazma 2019 kura sonuçları!

TOKİ 50 bin konut Başakşehir Ayazma 2019 kura sonuçları haberimizde yer alıyor. Projede 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon daire tipleri bulunuyor.

Sarıçam TOKİ 50 bin konut kura sonucu sorgulama!

Sarıçam TOKİ 50 bin konut kura sonucu sorgulama ile ilgili detaylar haberimizde yer alıyor. Proje için başvuru dönemi 19 Nisan 2019 tarihi itibariyle sona erdi...

TOKİ 50 bin konut Adana Sarıçam kura sonuçları!

TOKİ 50 bin konut Adana Sarıçam kura sonuçları haberimizde yer alıyor. Projedeki konut tipleri 2+1 ve 3+1 olarak tasarlandı.

Kilis TOKİ 50 bin konut kura çekimi sonuçları isim listesi!

Kilis TOKİ 50 bin konut kura çekimi sonuçları isim listesi haberimizde yer alıyor. Projedeki konutlar için başvurular 19 Nisan tarihi itibariyle sona erdi.

toki 50 bin konut projesi

toki 50 bin konut projesi toki 50 bin konut projesi

Geçtiğimiz aylardan beri devam eden kuralar ile TOKİ projelerine başvurmuş olanlar evlerine kavuşuyor. TOKİ kuraları İstanbul, Eskişehir, Isparta, Antalya Manavgat, Muğla Fethiye Karaçulha, İzmir ardından Çanakkale ile devam etti. 30 Temmuz 2019 tarihinde ise Erzurum Aziziye Gezköy Mahallesi konutları için kura çekilişi gerçekleştirilecek.

TOKİ kuralarında hak kazamayanlara başvuru bedelleri iade ediliyor. Kurada, asil ve yedek olarak hak sahibi olamayanlar başvuru bedellerini, kura çekiliş tarihinden itibaren 2 (iki) iş günü sonrasında T.Halk Bankası yetkili şubelerinden geri alabilecektir.


50 bin konut kuraları Mayıs'ta başladı 

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından Türkiye'nin 67 ilinde 140 projeyle hayata geçirilen 50 bin yeni sosyal konutun kuraları 6 Mayıs Pazartesi günü başlamıştı. Yatay mimari anlayışıyla hayata geçirilecek 50 bin sosyal konut için 9 Mart-19 Nisan 2019 tarihlerinde...