26 / 06 / 2022

toki açık satışa çıkan konutlar

toki açık satışa çıkan konutlar

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın konut satışları sürüyor. TOKİ tarafından 9 ilde toplam 400 konut dar ve orta gelirli vatandaşlar için kurasız, uygun fiyattan satışa çıkarıldı.

TOKİ'den 417 lira taksitle ucuz konut!

Yeni konut üretim çalışmalarına hız kesmeden devam eden Toplu Konut İdaresi Başkanlığı 417 lira taksitle ucuz konut fırsatı sunuyor.

Fındık üreticisinin gözü bu haberdeydi TMO fındık satış fiyatını açıkladı

Toprak Mahsulleri Ofisi Haziran ayından itibaren fındık satış fiyatını 44 lira olarak açıkladı. TMO Mart ayında 39 TL’den, Nisan ve Mayıs ayında ise 41 TL’den fındık satmıştı. TMO 41 TL’lik fındık satış fiyatını 44 TL olarak güncelledi.

Şamlı Şükrü Bey Köşkü satılığa çıkarıldı!

İstanbul Büyükada'da 1860 yılında inşa edilen ilk Osmanlı köşkü satılığa çıkarıldı. Köşk için 10 milyon 500 bin TL isteniyor.

Ahu Aysal'ın yazlık satışında pay tartışması!

Geçtiğimiz aylarda Bodrum'daki yazlığını satan Ahu Aysal, bu satıştan elde ettiği geliri kızları arasında paylaşmıştı. Fakat kızlarının yazlık satışındaki paylarından mutlu olmadıkları ortaya çıktı.

Konutta 13 yılın en yüksek günlük satış rakamlarına ulaşıldı!

Emlak uzmanı Dr. Ahmet Büyükduman, konut satışlarını değerlendirdi. "Konut satışlarında güçlü seyir sürüyor" diyen Büyükduman, “Kurban bayramı hariç tutulduğunda aslında son 12-13 yılın en yüksek günlük satışını gördük” ifadelerini kullandı.

TOKİ Niksar Kültür projesinde başvurular bugün başladı!

TOKİ Niksar Kültür Mahallesi projesinde yer alan 18 konut yüzde 40 engelli vatandaşlar için açık satış yöntemi ile satışa sunuldu. 

Mesa Bodrum Demirbükü satılık!

Bodrum Gökburun'da yükselen Mesa Bodrum Demirbükü'nde 196 rezidans ve 48 villa bulunuyor. İşte Mesa Bodrum Demirbükü satılık daire fiyatları...

Çamlıca'daki görkemli köşk satışa çıkarıldı!

İstanbul Küçük Çamlıca'da bulunan 3 katlı tarihi köşk satışa çıkarıldı. Köşk için 85 milyon TL isteniyor. 

İzmir Konak'taki Mektupçu Köşkü satılıyor!

İzmir'in Konak ilçesinde yer alan Mektupçu Köşkü satılığa çıkarıldı. Köşk için 900 bin TL değer biçildi.

TOKİ açık satış başvurusu nasıl yapılır?

TOKİ Başkanlığı açık satış duyurularını kurumsal internet sitesinde bulunan satışlar sayfasından ilan ediyor. Bu sayfa üzerinde hem açık satış ile satılan konutlar hemde açık artırma ile satışa çıkarılan konutların ilanları bulunuyor. Peki TOKİ açık satış başvurusu nasıl yapılır?

TOKİ açık satış nedir? İşte satış ilanları!

TOKİ açık satış duyurularını sitesinde yer alan satışlar sayfasından açıklıyor. Açık satış duyurularında vatandaşlar konutları başvuru önceliğine göre değerlendiriliyor. İşte açık satışla ilgili merak edilen tüm bilgiler...

TOKİ açık satış yöntemi nedir? Nasıl başvurulur?

TOKİ kura çekilişleriyle dar gelirli vatandaşları ev sahibi yapıyor. Aynı zamanda çeşitli sebeplerle elde kalan konutlar da açık satış yöntemi ile satışa sunuluyor. Peki açık satış yöntemi nedir? İşte detaylar...

TOKİ binlerce konutu satışa çıkardı!

Dar gelirli vatandaşları ev sahibi yapmayı amaçlayan TOKİ birçok ildeki binlerce konutu satışa çıkardı. Açık satış yöntemi ile satılan evleri almak isteyenler TOKİ’ye başvurabiliyor.

Yeşil GYO'dan maddi duran varlık satışı açıklaması!

Yeşil GYO maddi duran varlık satışının önemli nitelikte işlem olması nedeniyle ayrılma hakkı işleminin doğması hakkında açıklama yaptı...

toki açık satışa çıkan konutlar Haberi

toki açık satışa çıkan konutlar

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) dar ve orta gelirli vatandaşların ulaşabileceği uygun fiyatlı açık satış yöntemiyle kurasız konutların satışını sürdürüyor.

Yeni Şafak'ta yer alan habere göre, açık satış yöntemi ile çekilişsiz kurasız satışa çıkarılan evlerin fiyatları 120 binden başlayıp 260 bin TL'yi buluyor.

Her sene binlerce kişinin konut sahibi olduğu projelerde, Türkiye’nin farklı illerinde yer alan konutların en düşük taksit tutarı 415 TL olarak belirlendi.

YÜZDE 25 PEŞİNAT, 120 AY VADE

Alıcılar, açık satışın başladığı gündü yüzde 10, 12, 15, 25 peşinat ve 96, 108, 120, 144, 180 ve 240 ay vade ile konut sahibi olabiliyor. Başvurular Halkbank ve Ziraat Bankası’nın şubeleri aracılığıyla her şehir için tarihler değişmekle birlikte 31 Aralık tarihine kadar kabul edilecek.
Açık satışa çıkarılan konutlardan 18 yaşını doldurmuş, Türk...