TOKİ Ankara kentsel dönüşüm projeleri

TOKİ Ankara kentsel dönüşüm projeleri

Ankara Kızılcahamam Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Projesi, 95 Adet Konut, 17 Adet Dükkan ve Kapalı Otopark İnşaatları İle Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi ihalesi 27 Ağustos tarihinde yapılacak.

TOKİ Ankara'da kentsel dönüşüme hız verdi!

Başkentte kentsel dönüşüm kapsamında 21 bin 901 konut inşa eden Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ), 7 bin 58 konutun yapımına hızla devam ediyor.

TOKİ Ankara Kızılcahamam Kentsel Dönüşüm ihalesi 20 Ağustos'ta!

TOKİ Ankara ili Kızılcahamam ilçesi Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Projesi, 95 adet konut, 17 adet dükkan ihalesi 20 Ağustos 2019 tarihinde gerçekleştirilecek...

TOKİ Ankara Saraycık Kentsel Yenileme Projesi başvuruları başladı!

Açık Satış Yöntemi ile satışa sunulan TOKİ Ankara Saraycık Kentsel Yenileme Projesi'ndeki 47 konut için başvuru dönemi bugün başladı..

TOKİ Ankara Saraycık 502 konut ihalesi yarın!

TOKİ Ankara İli Sincan İlçesi Saraycık Mahallesi Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Projesi 3.Bölge 2.Etap 502 Adet Konut 1 Adet 32 Derslikli İ.Ö.O, 1 Adet Otopark İnşaatları İle Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi ihalesi yarın yapılacak.

TOKİ Ankara Sincan 1000 konut ihalesi 26 Eylül'de!

TOKİ Ankara İli Sincan İlçesi Saraycık Mahallesi Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Projesi 2 Bölge 1 Etap 1000 Adet Konut, 2 Adet Ticaret Merkezi, 1 Adet Mescit ve 1 Adet Kapalı Otopark İnşaatları İle Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi yapım işi ihalesi 26 Eylül'de yapılacak.

TOKİ Ankara Sincan kentsel dönüşüm ihalesi yarın!

TOKİ Ankara İli Sincan İlçesi Saraycık Mahallesi Gecekondu Önleme Bölgesi Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Alanı Genel Altyapı Yapım İnşaatı İşi ihalesi yarın saat 14:30'da gerçekleştirilecek.

TOKİ Kuzey Ankara Kentsel Dönüşüm Projesi ev fiyatları!

TOKİ Kuzey Ankara Kentsel Dönüşüm Projesi ev fiyatları 96 bin TL'den başlıyor. Dairelerin 4+1 şeklinde dizayn edildiği projede 120 aya varan vade imkanı sağlanıyor.

TOKİ Kuzey Ankara Kentsel Dönüşüm Projesi başvuru!

TOKİ Kuzey Ankara Kentsel Dönüşüm Projesi başvuru işlemleri 16 Mayıs'ta başladı ve 30 Haziran 2016 tarihine kadar devam edecek. Projede 12 konut satışa çıkarıldı.

TOKİ Ankara Mamak 454 konut ihale detayları belli oldu!

TOKİ Ankara Mamak 454 konut ihale detayları belli oldu. Kentsel yenileme ve gecekondu dönüşüm projesi kapsamında inşa edilen 454 adet konut ihalesi 5 Mayıs 2015 tarihinde yapılacak.

TOKİ Ankara Mamak 415 konut ihale detayları belli oldu!

TOKİ Ankara Mamak'ta kentsel yenileme ve gecekondu dönüşüm projesi kapsamında hayata geçirilen 415 konut ihalesi 30 Nisan 2015 tarihinde gerçekleşecek. TOKİ Ankara Mamak 415 konut ihale detayları belli oldu.

TOKİ Ankara Mamak 889 konut ihalesi bugün!

TOKİ Ankara Mamak'ta kentsel yenileme ve gecekondu dönüşüm projesi kapsamında hayata geçirilecek 889 adet konut, 2 adet ticaret merkezi ve 1 adet cami ihalesi bugün gerçekleşecek.

TOKİ Ankara Mamak 330 konut ihalesi bugün!

TOKİ Ankara Mamak'ta kentsel yenileme ve gecekondu dönüşüm projesi kapsamında 330 adet konut yaptıracak. Altyapı ve çevre düzenlemesi inşaatı işi ihalesi bugün saat 14:30'da gerçekleşecek.

Kuzey Ankara kentsel dönüşüm projesinde kaç hak sahibi evini teslim aldı?

TOKİ ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı tarafından hayata geçirilen Kuzey Ankara Kentsel Dönüşüm Projesi'nde 18. Etap konutlarının teslimi sürüyor. Peki projede kaç hak sahibi evini teslim aldı? Finansman amaçlı konut satışları ne zaman başlıyor?

TOKİ Ankara Beypazarı'nda başvurular için 19 Nisan son gün!

TOKİ Ankara Beypazarı Belediye Projesi'nde 18 daire için başvurular 19 Nisan'da sona eriyor...

TOKİ Ankara kentsel dönüşüm projeleri

TOKİ Ankara kentsel dönüşüm projeleri TOKİ Ankara kentsel dönüşüm projeleri

Dar ve orta gelirli aileleri ev sahibi yapmaya devam eden Toplu Konut İdaresi Başkanlığı yeni konut üretim çalışmalarını sürdürüyor. 2023 yılına kadar 1 milyon 200 bin konut inşa edecek olan TOKİ   Ankara   Kızılcahamam projesi için düğmeye bastı.

TOKİ Ankara Kızılcahamam projesinin ihalesini 27 Ağustos 2019 tarihinde saat 14:30'da yapılacak. Projede konutların yanı sıra 17 adet dükkan ve kapalı otopark da yer alacak.

İhale ilanı:

Ankara İli, Kızılcahamam İlçesi, Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Projesi, 95 Adet Konut, 17 Adet Dükkân ve Kapalı Otopark İnşaatları İle Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi yapım işi 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir.  İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır. 
İhale Kayıt Numarası    :    2019/373231  
1-İdarenin
a) Adresi    :  ...