27 / 09 / 2022

toki antep başvuruları

toki antep başvuruları

Yatırımlarına hız kesmeden devam eden Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Gaziantep projesi için başvuru dönemini başlatıyor. İşte detaylar...

TOKİ Ankara başvuruları bugün başladı! Başkentte yüzde 10 peşinat ve 240 ay vadeyle konut fırsatını sakın kaçırmayın!

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığının Kuzey Ankara Kent Girişi 4. Bölge Konutları için başvurular bugün resmen başladı. Peki Kuzey Ankara Kent Girişi projesinde konut fiyatları ne kadar? İşte detaylar...

TOKİ Ankara başvuruları yarın başlıyor! 240 ay vadeyle konut fırsatını sakın kaçırmayın!

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığının Kuzey Ankara Kent Girişi 4. Bölge Konutları için başvurular yarın itibariyle resmen başlıyor. İşte 3+1 konutların yer aldığı Kuzey Ankara Kent Girişi projesi ile ilgili merak edilen detaylar...

TOKİ engelli başvuruları için bugün son gün! Kira öder gibi 3+1 ev fırsatı!

Dar gelirli aileleri konut sahibi yapmaya devam eden Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı, Bitlis'teki engelli projesi için başvurular bugün sona eriyor.

TOKİ engelli başvuruları başladı! 180 ay vadeyle kira öder gibi 3+1 konut fırsatı!

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Bitlis projesi için başvurular bugün başladı. Projeden en az yüzde 40 engelli vatandaşlar konut alabilecek.

TOKİ Adapazarı başvuruları başladı!

Dar gelirli aileleri ev sahibi yapmaya devam eden Toplu Konut İdaresi Başkanlığının Sakarya Adapazarı projesinde yer alan 293 adet konut için başvurular başladı.

TOKİ Adapazarı başvuruları 17 Ocak'ta başlıyor!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Sakarya Adapazarı projesinde yer alan konutlar için başvurular 17 Ocak tarihinde başlıyor.

Nalbantlı TOKİ 2020 başvuruları!

Nalbantlı TOKİ 2020 başvuruları ile ilgili detaylar haberimizde yer alıyor. Projede 2+1 daireler bulunuyor.

Çankırı Orta TOKİ 2020 başvuruları yarın başlıyor!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Çankırı Orta 2020 projesi için başvurular yarın başlıyor. Projedeki konutlar 3 oda 1 salon olarak tasarlandı.

Kahramanmaraş TOKİ 2020 başvuruları!

TOKİ Kahramanmaraş 2020 başvuru bedeli ne kadar? Kahramanmaraş TOKİ 2020 kura çekilişi ne zaman? Kahramanmaraş TOKİ  2020 başvuruları ne zaman? Kahramanmaraş TOKİ 2020 başvuru şartları neler? İşte detaylarıyla TOKİ Kahramanmaraş 100 bin sosyal konut projeleri 2020...

TOKİ 2020 başvuruları nasıl yapılır?

TOKİ 2020 fiyatları 140 bin liradan başlıyor ve 210 bin liraya kadar çıkıyor. Başvurular 16 Aralık ile 15 Ocak tarihleri arasında kabul edilecek. Peki TOKİ 2020 başvuruları nasıl yapılır?

Konya Akören TOKİ 2019 başvuruları başladı!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Konya Akören projesi için başvurular bugün itibariyle başladı.

Kütahya Pazarlar TOKİ 2019 başvuruları 29 Temmuz'da başlıyor!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Kütahya Pazarlar 2019 projesi kapsamındaki daireler için başvurular 29 Temmuz tarihi itibariyle başlıyor.

Aydın Kuyucak TOKİ 2019 başvuruları başladı!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Aydın Kuyucak TOKİ 2019 projesi için başvurular başladı.

toki antep başvuruları Haberi

toki antep başvuruları

Yatırımlarına son sürat  kesmeden devam eden Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Gaziantep projesinde yer alan konutları satışa çıkarıyor.

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın merakla beklenen Gaziantep Islahiye projesinde 33 adet konut yer alıyor. Proje için başvurular 22 Ağustos tarihinde başlayacak ve 26 Ağustos tarihinde sona erecek.

2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon dairelerin yer aldığı TOKİ Gaziantep Islahiye projesinin kura çekilişi 7 Eylül tarihinde gerçekleştirilecek. Proje için başvurular Ziraat Bankası aracılığıyla alınıyor. 

Sözleşme İmzalanacak Banka Şubesi: TC. Ziraat Bankası AŞ. İslahiye/Gaziantep

-Asil Hak Sahipleri Sözleşme İmzalama Tarihleri: 15 Eylül 2022 - 16 Eylül 2022

-Yedek Hak Sahipleri Sözleşme İmzalama Tarihleri: 22 Eylül 2022 - 23 Eylül 2022(Asil hak sahipleri sözleşme imzalama işlemlerini tamamladıktan sonra kalan konutlar...