05 / 07 / 2022

TOKİ arsa kampanyası başvuru

TOKİ arsa kampanyası başvuru

TOKİ tarafından tapusunu hemen almak isteyen arsa alıcıları için başlatılan indirim kampanyasında son başvuru tarihi 27 Ekim olarak belirlendi. 

Nef’ten 0,39 faizle 24 ay taksitli arsa kampanyası! Aylık 2 bin TL taksitle arsa fırsatı!

Gayrimenkul sektörünün yenilikçi markası Nef, 0,39 faizle 24 ay taksitli arsa kampanyası başlattı. İşte Nef arsa kampanyası ile ilgili merak edilen tüm detaylar...

TOKİ’den indirimli konut ve arsa haberinde son dakika gelişmesi

TOKİ'nin başlattığı indirimli konut ve arsa satışları sona erdi. TOKİ'nin borcunu erken ödeyenlere yaptığı indirim kampanyasından yararlanan kişi sayısı açıklandı. TOKİ'den alınan son dakika verilerine göre, bütün borcunu kapatan 23 bin 034 kişiye tapu verilecek.

TOKİ'nin indirimli satışlarında son gün belli oldu! TOKİ'den önemli duyuru

TOKİ'nin Türkiye'nin farklı illerinde satışa çıkardığı gayrimenküller için başlattığı indirimli satış kampanyasında sona gelindi. TOKİ, indirim kampanyasından faydalanmak istyenler için duyuru yaptı. TOKi indirim kampanyasında son gün ne zaman belli oldu.

TOKİ'nin indirim kampanyası 10 soruda tüm detaylarıyla!

Yeni konut yatırımlarına son sürat devam eden  Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) indirim kampanyasına ilişkin tüm detayları açıkladı. İşte TOKİ'nin indirim kampanyası 10 soruda tüm detaylarıyla!

TOKİ’nin indirim kampanyasının detayları belli oldu! İşte ayrıntılar...

TOKİ indirim kampanyası detaylarına ilişkin resmi internet sitesinden açıklama yaptı. Borcunu erken kapatıp tapusunu almak isteyen konut ve ticari ünite alıcıları için her sene yapılan indirim kampanyası bu sende gerçekleştirilecek. İşte indirim kampanyasının detayları...

Nef Arsa kampanyası 10 soruda tüm detaylarıyla!

Gayrimenkul sektörüne markalı arsa ile yeni bir soluk kazandıran Nef, dikkat çeken bir kampanyaya imza attı. Nef Arsa kampanyası kaç şehirde geçerli? İşte Nef Arsa kampanyası 10 soruda tüm detaylarıyla...

TOKİ arsa kampanyası bugün sona eriyor!

Çalışmalarına hız kesmeden devam eden Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın arsa kampanyası bugün sona eriyor.

TOKİ arsa kampanyası yarın sona eriyor!

TOKİ'nin tapusunu hemen almak isteyen arsa alıcıları için uyguladığı yüzde 10 indirim kampanyası yarın sona eriyor...

TOKİ arsa kampanyası 2 gün sonra sona eriyor!

TOKİ'nin tapusunu hemen almak isteyen arsa alıcıları için hayata geçirdiği yüzde 10 indirim kampanyası 2 gün sonra sona eriyor...

TOKİ arsa kampanyası 3 gün sonra sona eriyor!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın tapusunu hemen almak isteyen arsa alıcıları için hayata geçirdiği yüzde 10 indirim kampanyası 3 gün sonra sona eriyor...

TOKİ arsa kampanyası 5 gün sonra sona eriyor!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın tapusunu hemen almak isteyen arsa alıcıları için başlattığı yüzde 10 indirim kampanyası 5 gün sonra sona eriyor...

TOKİ arsa kampanyasında son 7 gün!

TOKİ tarafından tapusunu hemen almak isteyen arsa alıcıları için başlatılan indirim kampanyasında son başvuru tarihi 27 Ekim olarak belirlendi. 

TOKİ arsa kampanyası 10 gün sonra sona eriyor! 

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından tapusunu hemen almak isteyen arsa alıcılarına yönelik gerçekleştirilen indirim kampanyasına başvurular 10 gün sonra sona eriyor. 

TOKİ arsa kampanyası başvuru Haberi

TOKİ arsa kampanyası başvuru

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından borcunu erken ödeyerek tapusunu hemen almak isteyen arsa alıcılarına yönelik indirim kampanyası 12 Ekim'de başladı. TOKİ, indirim kampanyası için son başvuru tarihini 27 Ekim olarak belirledi. 

TOKİ'nin resmi internet sitesinde yer alan bilgilere göre, arsa alıcıları için uygulanan kampanyada indirim oranı yüzde 10 olarak açıklandı. 

TOKİ arsa kampanyasından faydalanmak isteyen kişilerin 12 Ekim 2021 – 27 Ekim 2021 tarihlerinde başvurularını gerçekleştirmeleri gerekiyor. Borcunu peşin ödeyerek tapusunu hemen almak isteyen arsa alıcılarına yüzde 10 indirim imkanı sunuluyor. 

Ödemelerini T.C. Ziraat Bankası'na gerçekleştiren vatandaşlar doğrudan bankaya başvuruda bulunacak ve borçlarını kapatacak. Ödemelerini T. Vakıflar Bankası'ndan gerçekleştiren arsa alıcıları da kapatmaya esas borç bakiyelerini İdare ile iletişime geçerek öğrenebilecek. 

TOKİ, 27...