TOKİ Başkanı Turan

TOKİ Başkanı Turan

TOKİ Başkanı Mehmet Ergün Turan, Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu’ nu ziyaret etti, Trabzon’a yatırım yapmaya ve kentsel dönüşümleri sürdürmeye devam edeceklerini söyledi.

TOKİ Kayaşehir'de 448 konutluk proje yapacak!

TOKİ Başkanı Turan, Başakşehir Kayabaşı bölgesinde, 448 konutluk proje için yüklenici firma ile sözleşme yaptıklarını bildirdi.

M. Ergün Turan: 13 yılda 700 bin konut ve 8 bin sosyal donatı yaptık!

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanı Ergün Turan, 13 yıllık süreçte yaklaşık 700 bin konut ve 8 bine yakın sosyal donatı yaptıklarını belirtti.

TOKİ Karabük'te emekliler için konut üretecek!

TOKİ Başkanı Turan: "Türkiye'ye yıllarca hizmet etmiş emekli olmuş ve hala ev sahibi olamamış insanları sosyal devlet ev sahibi yapmak zorundadır. Hamdolsun bugün o aşamaya geldik"

TOKİ emekli ve dar gelirlileri 250 lira taksitle ev sahibi yapacak!

TOKİ Başkanı Turan: Başta emeklilerimiz olmak üzere, dar gelirli vatandaşlarımızı 250 lira taksitle yuva sahibi yapmak için faaliyetlerimizi hızlandırdık.

TOKİ'den işçi ve turizm çalışanlarına ucuz konut müjdesi!

Dar gelirlileri uzun vade ve düşük taksitlerle ev sahibi yapan TOKİ, emeklilerden sonra işçiler için de konut projelerini hayata geçiriyor.

TOKİ Başkanı Ergün Turan AK Parti Fatih Belediye Başkan adayı mı?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın AK Parti'nin 2019 Mahalli İdareler Seçimi İstanbul adaylarını yarın açıklaması bekleniyor. Kulislerde ise TOKİ Başkanı Ergün Turan'ın Fatih Belediye Başkan adayı olarak gösterileceği konuşuluyor...

TOKİ Başkanı Ergün Turan’ın babası Enver Turan defnedildi!

TOKİ Başkanı Ergün Turan'ın, 85 yaşında vefat eden babası Enver Turan, Bahçelievler'deki Yenibosna Merkez Camisi'nde kılınan cenaze namazının ardından Kocasinan Mezarlığı'nda toprağa verildi. 

TOKİ Başkanı Ergün Turan’ın babası Enver Turan vefat etti!

TOKİ Başkanı Mehmet Ergün Turan'ın babası Enver Turan vefat etti. Enver Turan'ın cenazesi yarın Yenibosna Merkez Camii’nden defnedilecek.

TOKİ 27 arsayı 346 bin 564 bin 550 TL'ye sattı!

TOKİ Başkanı Turan, muhammen bedeli 306 milyon 523 bin 524 lira olan 27 arsanın, 40 milyon 41 bin 26 lira değer artışıyla, 346 bin 564 bin 550 liraya satıldığını ifade etti. 

TOKİ'den dönüşüm projelerine 17 milyarlık yatırım!

TOKİ, 60 ilde kentsel yenileme programı kapsamında projeler yürütüyor. TOKİ Başkanı Turan, yenilenen alanların, sürdürülebilir sosyal ve kültürel alanlara dönüştüğünü açıkladı. 

TOKİ Kayaşehir'de 1.5 milyon metrekarelik park inşa ediyor!

TOKİ, İstanbul Kayaşehir'de 1.5 milyon metrekare büyüklüğe sahip olacak park inşa ediyor. 4 etaptan oluşan parkın birinci etabında inşaat devam ediyor. TOKİ Başkanı Turan park inşaatında incelemelerde bulundu.

TOKİ bu yıl 65 bin konut üretecek!

2018 yılı hedeflerinin 65 bin konut üretmek olduğunu ifade eden TOKİ Başkanı Turan, bu yıl 16 lira ödeme yapmayı planlıyor. 

TOKİ yüzde 20 indirim kampanyasına 17 bin 706 kişi başvurdu!

TOKİ Başkanı Turan: "Borcunu ödeyip tapusunu hemen almak isteyen konut ve iş yeri alıcılarına yüzde 20 indirim getiren kampanyamıza 17 bin 706 vatandaş başvurdu. Vatandaşlarımız kampanyaya 950 milyon 767 bin lira para yatırdı ve borçlarını sıfırladı" dedi.

TOKİ'nin yüzde 20 indirim kampanyasına 15 bin başvuru!

TOKİ Başkanı Turan, yarın sona erecek indirim kampanyasından yararlanmak isteyen vatandaşların başvurularını yapmaları gerektiğini ifade etti. Turan, kampanyaya 15 binin üzerinde başvuru olduğu belirtti.

TOKİ İstanbul'da 65 bin konut üretecek!

TOKİ Başkanı Turan, geçtiğimiz yıl 65 bin konutu ihale ettiklerini ve bu yılda aynı hedefi yakalayacaklarını ifade etti.

TOKİ Kayaşehir 2017 projesine 39 bin 179 başvuru geldi!

TOKİ Başkanı Turan, İstanbul Kayaşehir'de satışa sunulan bin 892 konut için 39 bin 179 başvuru yapıldığını bildirdi. Projenin kurası 4 Ekim'de çekilecek.

TOKİ modern köyler inşa ediyor!

TOKİ Başkanı Turan: "Tarımköy projelerimizle altyapısı, konutları, sosyal donatıları, yolu, çocuk parkı ve çevre düzenlemesi olan modern köyler inşa ediyoruz" dedi.

Ergün Turan: Kayabaşı'ndaki dükkanlara yoğun ilgi geldi!

TOKİ Başkanı Turan, TOKİ'nin Kayabaşı'ndaki 77 iş yerine vatandaşların yoğun ilgisinin ülkenin ekonomik göstergeleri adına olumlu bir gelişme olduğunu söyledi.

TOKİ Başkanı Turan Haberi

TOKİ Başkanı Turan


Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanı Mehmet Ergün Turan, Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu’ nu ziyaret etti, Trabzon’a yatırım yapmaya ve kentsel dönüşümleri sürdürmeye devam edeceklerini söyledi.


Ziyaret sırasında açıklamalarda bulunan ve TOKİ’nin Trabzon’a önemli katkılar yaptığını belirten Başkan Gümrükçüoğlu, “Türkiye’de bir çok önemli yatırım kalemlerinin altında TOKİ’nin imzası var. Bugün de Trabzon’da devam eden kentsel dönüşümlerde TOKİ ile birlikte ortak çalışma yürütüyoruz. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla açılışı gerçekleştirilecek olan Akyazı Stadı’nın yapımını da Cumhurbaşkanımızın tensipleriyle TOKİ yaptı" dedi, hizmetler için Başkan Turan'a teşekkür etti.


TOKİ Başkanı Mehmet Ergün Turan’da, Trabzon’a en iyisini yapmak için gayret ettiklerini belirterek, "Herkes samimiyetle bu şehre hizmet etmiş. Erdoğan Bayraktar bey de Trabzon için elinden geleni yaptı. O günkü gayret olmasa biz de...