30 / 06 / 2022

TOKİ Denizli Karahayıt başvuruları

TOKİ Denizli Karahayıt başvuruları

TOKİ Denizli Karahayıt projesinde yer alan 24 adet konut için başvurular yarın itibariyle başlıyor.

TOKİ Denizli Karahayıt son başvuru!

TOKİ'nin Denizli Karahayıt projesindeki 35 konut kurasız olarak satışa sunuldu. Peki, TOKİ Denizli Karahayıt son başvuru ne zaman?

TOKİ Denizli Karahayıt başvuruları yarın başlıyor!

Denizli Karahayıt Projesi'nde TOKİ stoklarında kalan 35 adet standart konut için başvuru dönemi yarın başlıyor.

TOKİ Denizli Karahayıt başvuru tarihleri!

35 adet konutun teslimli olarak satışa sunulacağı TOKİ Denizli Karahayıt Projesi'nde başvurular henüz başlamadı. İşte, TOKİ Denizli Karahayıt başvuru tarihleri...

TOKİ Denizli Karahayıt başvurusu başladı!

258 konutluk TOKİ Denizli Karahayıt projesinin stoklarında yer alan 69 adet konut açık satışa çıkıyor. TOKİ Denizli Karahayıt başvurusu başladı.

TOKİ Denizli Karahayıt başvuruları ne zaman başlıyor?

258 adet daireden meydana gelen Denizli Karahayıt projesindeki 80 adet daire açık satışa çıkıyor. Peki, TOKİ Denizli Karahayıt başvuruları ne zaman başlıyor?

Karahayıt TOKİ Evleri başvuru dönemi!

Karahayıt TOKİ Evleri başvuru dönemi 1 Eylül'de başlayacak. Projede konut fiyatları 91 bin 331 TL'den başlıyor.

TOKİ Denizli Karahayıt başvuruları nereye yapılacak?

TOKİ Denizli Karahayıt projesinde yer alan 154 konut satışa çıkıyor. Peki, TOKİ Denizli Karahayıt başvuruları nereye yapılacak?

TOKİ Denizli Karahayıt başvuruları bugün başladı!

Denizli Karahayıt projesi kapsamında TOKİ stoğunda bulunan 154 konut; 21 Mart-30 Haziran 2016 tarihleri arasında; T.C. Ziraat Bankası A.Ş.’nin tüm şubeleri aracılığıyla satışa sunuluyor.

TOKİ Denizli Karahayıt başvuruları için yarın son gün!

TOKİ Denizli Karahayıt başvuruları için yarın son gün. Kura çekilişi 26 Ocak 2016 tarihinde gerçekleşecek olan projede toplam 258 adet konut satışa sunuluyor.

Denizli Karahayıt TOKİ Konutları başvuru dönemi!

Denizli Karahayıt TOKİ Konutları başvuru dönemi 15 Ocak 2016 tarihi itibariyle sona erecek. Yüzde 10 peşinatta 96 ay vade fırsatı sunan projede başvuru ücreti olarak 2 bin TL isteniyor.

TOKİ Denizli Karahayıt başvuruları nereye yapılıyor?

TOKİ Denizli Karahayıt'ta 120 aya kadar vade imkanı sağlanıyor. Kura tarihi 26 Ocak 2016 olarak belirlenen projede aylık taksitler 534 TL'den başlıyor. Peki TOKİ Denizli Karahayıt başvuruları nereye yapılıyor?

TOKİ Denizli Karahayıt başvuru detayları!

TOKİ Denizli Karahayıt'ta 8 bin 544 TL peşinatla ödeme yapılabiliyor. Projede konut fiyatları 85 bin 436 TL'den başlıyor. İşte TOKİ Denizli Karahayıt başvuru detayları...

TOKİ Denizli kura sonuçları nasıl öğrenilir? Denizli Güney TOKİ kura sonuçları ne zaman açıklanacak?

TOKİ Denizli kura sonuçları nasıl öğrenilir ve Denizli Güney TOKİ kura sonuçları ne zaman açıklanacak sorularının yanıtları haberimizde yer alıyor. İşte TOKİ Denizli projesi ile ilgili merak edilen tüm detaylar...

TOKİ'den Denizli projesinin zeminine uygunsuz raporu verildiği iddialarına yanıt!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca (TOKİ), Denizli'de toplu konut yapılan bölgedeki zemine "uygunsuz" raporu verildiği ile ilgili iddialarla açıklama yaptı.

TOKİ Denizli Çal Yukarıseyit Mahallesi kura çekilişi ne zaman?

TOKİ Denizli Çal Yukarıseyit Mahallesi kura çekilişi ne zaman sorusunun yanıtı haberimizde yer alıyor. İşte TOKİ Denizli Çal Yukarıseyit Mahallesi kura çekilişi ne zaman sorusunun yanıtı ve proje detayları...

TOKİ Denizli Çal alt gelir grubu kura çekilişi ne zaman?

TOKİ Denizli Çal alt gelir grubu kura çekilişi ne zaman sorusunun yanıtı haberimizde yer alıyor. İşte TOKİ Denizli Çal alt gelir grubu kura çekilişi ne zaman sorusunun yanıtı ve proje detayları...

Denizli PAÜ FTR Hastanesi'nin açılmamasına turizmcilerden tepki!

Denizli’yi termal turizmde sağlık merkezi üssü haline getirecek olan ve yapımı süren PAÜ Karahayıt Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesinin açılış süresinin uzamasına Denizlili turizmcilerden tepki geldi. 

TOKİ Denizli'de zemin etüt raporu hazırlatacak!

TOKİ Denizli İlinde Zemin Etüt Raporu Hazırlanması Hizmet Alımı İşi ihalesini 12 Şubat 2020 tarihinde yapacak.

Denizli'de tünel inşaatı çöktü, bir işçi hayatını kaybetti!

Denizli'nin Honaz ilçesinde tünel inşaatının çökmesi sonucu yaşamını yitiren işçi Ahmet Türkmenoğlu'nun cenazesi, memleketi Osmaniye'de defnedildi.

TOKİ 50 bin konut Denizli 2019!

TOKİ, 67 şehirde, 140 projeyle yürütülecek 50 bin yeni sosyal konut için talep toplama başladı. Peki TOKİ Denizli 2019 fiyatları ne kadar? Ödemeleri nasıl yapılıyor? İşte TOKİ 50 bin konut Denizli 2019 detayları...

TOKİ Denizli Merkezefendi başvuru şartları 2019 neler?

TOKİ Denizli Merkezefendi başvuru şartları 2019 neler sorusunun yanıtı haberimizde yer alıyor. Projedeki konutlar bugün itibariyle satışa çıktı.

PAÜ Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi 2019'da bitecek!

Pamukkale Üniversitesi tarafından Denizli Karahayıt Mahallesi'nde yaptırılan Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi'nin inşaatı 2019'da tamamlanacak. PAÜ Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Bağ, inşaatta incelemelerde bulundu.

TOKİ Denizli Karahayıt başvuru tarihleri 2017!

TOKİ Denizli Karahayıt başvuru tarihleri 24 Temmuz – 29 Eylül 2017 olarak belirlendi.

TOKİ Denizli Karahayıt başvuruları yarın başlıyor!

TOKİ Denizli Karahayıt projesinde yer alan 24 adet konut için başvurular yarın itibariyle başlıyor.

Denizli Karahayıt'taki altyapı sorunu meclis gündeminde!

Denizli Karahayıt'taki turizm işletmelerinden sıcak su kullanımı için istenen bedeller ve altyapı yatırımı yapılmaması sorunu TBMM gündemine taşındı..

TOKİ Denizli Karahayıt başvuruları Haberi

TOKİ Denizli Karahayıt başvuruları


Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca, Denizli Karahayıt 258 Adet Toplu Konut Uygulaması kapsamında yer alan 24 adet konut satışa çıkıyor.


Denizli Karahayıt TOKİ projesinde yer alan konutlar için başvurular 24 Temmuz – 29 Eylül 2017 tarihleri arasında kabul edilecek.


Denizli Karahayıt 258 Adet Toplu Konut Projesi kapsamında satışa sunulacak olan 24 adet konutun satış işlemleri T.C. Ziraat Bankası A.Ş aracılığıyla yürütülecek ve Temerküz Şube Denizli Akköy Şubesi olacak.


TOKİ Karahayıt projesinde yer alan konutların fiyatları 234 bin 478 TL ile 303 bin 439 TL arasında değişiyor.  Yüzde 10, yüzde 15 ve yüzde 20 peşinatla konut sahibi olunabilen projede en düşük peşinat bedeli 23 bin 448 TL olarak...