03 / 07 / 2022

TOKİ Denizli Karahayıt başvurusu

TOKİ Denizli Karahayıt başvurusu

Denizli Karahayıt TOKİ Konutları başvuru işlemleri devam ediyor. Projede daireler 1+1'den 4+1'e kadar değişiyor.

TOKİ Denizli Karahayıt Konutları başvuruları!

TOKİ Denizli Karahayıt Konutları başvuruları devam ediyor. Projede 80 adet daire standart grup için satışta.

Denizli Karahayıt TOKİ başvuru dönemi!

Denizli Karahayıt TOKİ başvuru dönemi 30 Eylül 2016 tarihine kadar devam ediyor. Projede ev fiyatları 91 bin 331 TL'den başlıyor.

Karahayıt TOKİ Evleri son başvuru günü!

Taksitlerin 608 bin liradan başladığı projede 80 adet daire satışta. İşte Karahayıt TOKİ Evleri son başvuru günü...

Denizli Karahayıt TOKİ Evleri başvuruları!

80 adet dairenin satışa çıkarıldığı projede fiyatlar 91 bin 331 TL'den başlıyor. İşte Denizli Karahayıt TOKİ Evleri başvuruları...

Denizli Karahayıt TOKİ Evleri başvurusu!

Ödemelere göre 120 aya kadar vade sağlanan projede fiyatlar 91 bin 331 TL'ye. İşte Denizli Karahayıt TOKİ Evleri başvurusu...

TOKİ Denizli Karahayıt başvurusu bugün başladı!

Fiyatların 91 bin 331 TL'den başladığı projede toplam 80 adet daire mevcut. TOKİ Denizli Karahayıt başvuru bugün başladı...

Denizli Karahayıt TOKİ başvuru 2016!

Peşinatın 9 bin 133 liradan başladığı projede fiyatlar 91 bin 331 TL'den başlıyor. İşte Denizli Karahayıt TOKİ başvuru 2016...

TOKİ Denizli Karahayıt başvuru günleri!

Ödemelere göre 120 aya kadar vade imkanı sağlanan projede fiyatlar 91 bin 331 TL'den başlıyor. İşte TOKİ Denizli Karahayıt başvuru günleri...

TOKİ Karahayıt Evleri başvuru!

TOKİ Karahayıt Evleri başvuru işlemleri 1 Eylül'de başlayacak. Projede ödemelere göre 120 aya kadar vade sağlanıyor.

Denizli Karahayıt TOKİ Evleri başvuru tarihleri!

TOKİ Denizli Karahayıt Konutları fiyat listesine göre 91 bin 331 TL'den başlıyor. Projede 120 aya kadar vade imkanı sağlanıyor.

Karahayıt TOKİ Evleri başvuru dönemi!

Karahayıt TOKİ Evleri başvuru dönemi 1 Eylül'de başlayacak. Projede konut fiyatları 91 bin 331 TL'den başlıyor.

Denizli Karahayıt TOKİ Evleri başvuru işlemleri!

Denizli Karahayıt TOKİ Evleri başvuru işlemleri 1 Eylül'de başlayacak. Projede 96 aydan 120 aya kadar vade imkanı sağlanıyor.

TOKİ Denizli Karahayıt başvuru tarihleri!

TOKİ Denizli Karahayıt başvuru tarihleri 1 Eylül'de başlayacak. Projede toplamda 80 adet daire açık artırma usulü ile satışta.

2016 TOKİ Denizli Karahayıt başvuru işlemleri!

Toplamda 161 adet daire açık artırma yöntemiyle satışa çıkarıldığı projede ödemelere göre 120 aya varan vade sağlanıyor. 2016 TOKİ Denizli Karahayıt başvuru işlemleri başladı.

TOKİ Denizli kura sonuçları nasıl öğrenilir? Denizli Güney TOKİ kura sonuçları ne zaman açıklanacak?

TOKİ Denizli kura sonuçları nasıl öğrenilir ve Denizli Güney TOKİ kura sonuçları ne zaman açıklanacak sorularının yanıtları haberimizde yer alıyor. İşte TOKİ Denizli projesi ile ilgili merak edilen tüm detaylar...

TOKİ'den Denizli projesinin zeminine uygunsuz raporu verildiği iddialarına yanıt!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca (TOKİ), Denizli'de toplu konut yapılan bölgedeki zemine "uygunsuz" raporu verildiği ile ilgili iddialarla açıklama yaptı.

TOKİ Denizli Çal Yukarıseyit Mahallesi kura çekilişi ne zaman?

TOKİ Denizli Çal Yukarıseyit Mahallesi kura çekilişi ne zaman sorusunun yanıtı haberimizde yer alıyor. İşte TOKİ Denizli Çal Yukarıseyit Mahallesi kura çekilişi ne zaman sorusunun yanıtı ve proje detayları...

TOKİ Denizli Çal alt gelir grubu kura çekilişi ne zaman?

TOKİ Denizli Çal alt gelir grubu kura çekilişi ne zaman sorusunun yanıtı haberimizde yer alıyor. İşte TOKİ Denizli Çal alt gelir grubu kura çekilişi ne zaman sorusunun yanıtı ve proje detayları...

Denizli PAÜ FTR Hastanesi'nin açılmamasına turizmcilerden tepki!

Denizli’yi termal turizmde sağlık merkezi üssü haline getirecek olan ve yapımı süren PAÜ Karahayıt Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesinin açılış süresinin uzamasına Denizlili turizmcilerden tepki geldi. 

TOKİ Denizli'de zemin etüt raporu hazırlatacak!

TOKİ Denizli İlinde Zemin Etüt Raporu Hazırlanması Hizmet Alımı İşi ihalesini 12 Şubat 2020 tarihinde yapacak.

Denizli'de tünel inşaatı çöktü, bir işçi hayatını kaybetti!

Denizli'nin Honaz ilçesinde tünel inşaatının çökmesi sonucu yaşamını yitiren işçi Ahmet Türkmenoğlu'nun cenazesi, memleketi Osmaniye'de defnedildi.

TOKİ 50 bin konut Denizli 2019!

TOKİ, 67 şehirde, 140 projeyle yürütülecek 50 bin yeni sosyal konut için talep toplama başladı. Peki TOKİ Denizli 2019 fiyatları ne kadar? Ödemeleri nasıl yapılıyor? İşte TOKİ 50 bin konut Denizli 2019 detayları...

TOKİ Denizli Merkezefendi başvuru şartları 2019 neler?

TOKİ Denizli Merkezefendi başvuru şartları 2019 neler sorusunun yanıtı haberimizde yer alıyor. Projedeki konutlar bugün itibariyle satışa çıktı.

PAÜ Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi 2019'da bitecek!

Pamukkale Üniversitesi tarafından Denizli Karahayıt Mahallesi'nde yaptırılan Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi'nin inşaatı 2019'da tamamlanacak. PAÜ Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Bağ, inşaatta incelemelerde bulundu.

TOKİ Denizli Karahayıt başvuru tarihleri 2017!

TOKİ Denizli Karahayıt başvuru tarihleri 24 Temmuz – 29 Eylül 2017 olarak belirlendi.

TOKİ Denizli Karahayıt başvuruları yarın başlıyor!

TOKİ Denizli Karahayıt projesinde yer alan 24 adet konut için başvurular yarın itibariyle başlıyor.

Denizli Karahayıt'taki altyapı sorunu meclis gündeminde!

Denizli Karahayıt'taki turizm işletmelerinden sıcak su kullanımı için istenen bedeller ve altyapı yatırımı yapılmaması sorunu TBMM gündemine taşındı..

TOKİ Denizli Karahayıt başvurusu Haberi

TOKİ Denizli Karahayıt başvurusu

Başvuru işlemleri T.C. Ziraat Bankası A.Ş aracılığıyla yürütülecek ve temerküz şube Denizli Akköy Şubesi olacak. Daire seçenekleri 1+1, 2+1, 3+1 dubleks ve 4+1 dubleks şeklinde tasarlandı.


Denizli Karahayıt TOKİ'de 80 adet daire ön şartsız, kurasız başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağı ile açık satışa çıkarıldı.


Ödeme seçeneklerinde yüzde 10 peşinat sağlandığında kalanı 96 ay vadelendirme, yüzde 15 peşinatta 108 ay vade ya da yüzde 20 peşinatta 120 ay vade uygulanıyor.


Denizli Karahayıt TOKİ Konutları başvuru işlemleri 30 Eylül 2016 Cuma gününe kadar devam edecek. Ev fiyatları 91 bin 331 TL ile 214 bin 751TL arasında değişiyor.


Satış duyurusu için