TOKİ Hatay Kırıkhan Hükümet Konağı

TOKİ Hatay Kırıkhan Hükümet Konağı

Yatırımlarını hızla sürdüren Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Hatay Kırıkhan Hükümet Konağı projesinin ihalesini yarın gerçekleştirecek.

TOKİ Hatay Payas Çağlalık 1. Etap başvuruları başladı!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Hatay Payas Çağlalık 1. Etap projesinde yer alan 2 adet konut için başvurular bugün başladı.

TOKİ Hatay Altınözü 2020 başvuruları başladı!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Hatay Altınözü Karsu 2020 projesinde yer alan konutlar için başvuru dönemi başladı.

TOKİ Hatay İskenderun 2020 projesi satışa çıktı!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Hatay İskenderun 2020 projesinde yer alan 10 adet konut için başvuru dönemi başladı.

TOKİ Hatay Altınözü Karsu alt gelir başvuruları başladı!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Hatay Altınözü Karsu Mahallesi projesindeki konutlar bugün itibariyle satışa çıktı.

TOKİ Hatay Altınözü Karsu alt gelir başvuruları yarın başlıyor!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Hatay Altınözü Karsu Mahallesi projesinde yer alan konutlar için başvuru dönemi yarın başlıyor.

TOKİ Hatay Kırıkhan Hükümet Konağı ihalesi yarın!

Yatırımlarını hızla sürdüren Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Hatay Kırıkhan Hükümet Konağı projesinin ihalesini yarın gerçekleştirecek.

TOKİ Hatay Amik-Afrin Projesi İnşaatı ihalesi yarın!

Hatay Amik-Afrin (Reyhanlı Barajı ve Sulaması) Projesi İnşaatı (E-İHALE) ihalesi yarın saat 11:00'de yapılacak.

TOKİ Hatay Amik-Afrin Projesi İnşaatı ihalesi 3 Temmuz'da!

Hatay Amik-Afrin (Reyhanlı Barajı ve Sulaması) Projesi İnşaatı (E-İHALE) ihalesi 3 Temmuz tarihinde saat 11:00'de gerçekleştirilecek.

TOKİ Hatay Yayladağ 2. Etap kura sonucu isim listesi 2+1 ve 3+1!

TOKİ Hatay Yayladağ 2. Etap kura sonucu isim listesi 2+1 ve 3+1 haberimizde yer alıyor. İşte TOKİ Hatay Yayladağ 2. Etap kura sonucu isim listesi 2+1 ve 3+1 ve TOKİ Hatay Yayladağ 2. Etap kura sonuçları 2020....

TOKİ Hatay Yayladağ 2. Etap kura sonuçları 06.05.2020!

TOKİ Hatay Yayladağ 2. Etap kura sonuçları 06.05.2020 haberimizde yer alıyor. İşte TOKİ Hatay Yayladağ 2. Etap kura sonuçları 06.05.2020 ve TOKİ Hatay Yayladağ 2. Etap kura sonucu listesi...

TOKİ Hatay Belen 2. Etap kura sonucu kazananlar listesi 2+1 ve 3+1!

TOKİ Hatay Belen 2. Etap kura sonucu kazananlar listesi 2+1 ve 3+1 haberimizde yer alıyor. İşte TOKİ Hatay Belen 2. Etap kura sonucu kazananlar listesi 2+1 ve 3+1 ve TOKİ Hatay Belen 2. Etap kura sonuçları öğrenme detayları...

TOKİ Hatay Belen 2. Etap kura sonuçları 5 Mayıs 2020!

TOKİ Hatay Belen 2. Etap kura sonuçları 5 Mayıs 2020 haberimizde yer alıyor. İşte TOKİ Hatay Belen 2. Etap kura sonuçları 5 Mayıs 2020 ve TOKİ Hatay Belen 2. Etap kura sonucu...

TOKİ Hatay Belen 2. Etap kura çekilişi bugün!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Hatay Belen 2. Etap projesindeki konutların kura çekilişi bugün yapılacak.

TOKİ Hatay Kırıkhan Hükümet Konağı Haberi

TOKİ Hatay Kırıkhan Hükümet Konağı

Dar ve orta gelirli aileleri konut sahibi yapan Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı kamu yatırımlarına da devam ediyor. 

Türkiye'nin dört bir yanında hükümet konakları inşa eden TOKİ, Hatay Kırıkhan Hükümet Konağı projesi için de harekete geçti.

TOKİ Hatay Kırıkhan Hükümet Konağı projesinin ihalesi yarın saat 14:30'da yapılacak. Projede ayrıca çevre düzenleme işi de mevcut. 

İhale ilanı:
Hatay İli Kırıkhan İlçesi Hükümet Konağı İnşaatı ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi ihalesi yarın saat 14:30'da...