01 / 12 / 2022

TOKİ İstanbul Başakşehir başvuruları

TOKİ İstanbul Başakşehir başvuruları

TOKİ İstanbul Başakşehir Kayaşehir projesinde yer alan 17 adet konut bugün itibariyle satışa çıktı.

TOKİ İstanbul Başakşehir kura çekilişi 2020 ne zaman?

TOKİ İstanbul Başakşehir kura çekilişi 2020 ne zaman sorusunun yanıtı haberimizde yer alıyor. İşte TOKİ İstanbul Başakşehir kura çekilişi 2020 ne zaman sorusunun yanıtı ve proje detayları...

TOKİ'den İstanbul Başakşehir'e 1446 yeni konut geliyor!

Uygun fiyat avantajı ve ödeme kolaylığı ile konut sahibi olmak isteyenlere TOKİ'den müjde geldi. TOKİ, İstanbul Başakşehir İlçesi Kayabaşı Mahallesi'nde 2 etap olarak toplamda 1446 yeni konut inşa edecek. Projelerin ihale tarihi açıklandı. 

TOKİ'den Başakşehir Hoşdere'ye 353 yeni konut geliyor!

TOKİ, İstanbul Başakşehir Hoşdere'de 353 konut ve 10 dükkandan oluşacak yeni proje için hazırlıklara başladı. Yeni projenin ihalesi 11 Mart'ta yapılacak...

TOKİ İstanbul Başakşehir 2019 başvuruları başladı!

TOKİ İstanbul Başakşehir Kayaşehir projesinde yer alan 17 adet konut bugün itibariyle satışa çıktı.

Kanal İstanbul, Başakşehir'i uçuracak!

Başakeşhir özellikle mega projelere yakınlığı ile dikkat çekiyor. Başakşehir Belediye Başkanı Kartoğlu, "Kanal İstanbul Başakşehir'i uçuracak" dedi. Emlak Konut ve TOKİ gibi firmaların bölgede inşa ettiği projelerle gelişimini sürdüren ilçe markalı konut üreticinin hedefinde. 

Başakşehir Park Mavera 3 teslim dönemi!

Park Mavera 3 projesi TOKİ ve Makro İnşaat tarafından İstanbul Başakşehir'de hayata geçirildi. Projede daire fiyatları 520 bin TL'den başlıyor...

TOKİ İstanbul Başakşehir yeni proje!

Toplamda 2 bin 512 konuttan oluşan TOKİ Kayabaşı projesi İstanbul Kayabaşı'nda yer alıyor. İşte TOKİ İstanbul Başakşehir yeni proje...

Başakşehir Kayaşehir TOKİ ihalesi yarın!

TOKİ tarafından alt ve orta gelir grubu için İstanbul Başakşehir Kayaşehir'de inşa edilecek olan 448 konut ihalesi yarın yapılacak.

TOKİ Başakşehir projesi başvuruları!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından İstanbul Başakşehir Kayaşehir'de inşa edilen 448 konut 25 Mayıs'ta ihale edilecek. Peki,TOKİ Başakşehir projesi başvuruları nasıl yapılacak?

TOKİ Başakşehir'de 3 bin konut için ihale aşamasında!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı İstanbul Başakşehir Kayaşehir'de 7 bin 500 konutu alt ve orta gelir grubu için inşa edecek. TOKİ Başakşehir'de 3 bin konut için ihale aşamasında.

TOKİ İstanbul Başakşehir'de hizmet ve teknik danışmanlık alım işi ihalesi bugün!

TOKİ İstanbul Başakşehir ilçesi, Kayabaşı toplu konut alanı kentsel dönüşüm projesi kapsamında mevcut yapıların risk durum tespiti, hak sahipliği uzlaşma süreci ve tapu devirleri teknik danışmanlığı hizmet alımı yapacak.

TOKİ Başakşehir gelir paylaşım ihalesi 28 Temmuz'da!

TOKİ İstanbul Başakşehir'de bulunan 2 parselde arsa satış karşılığı gelir paylaşımı yapacak. İhalesi 28 Temmuz 2015 tarihinde saat 15:00'da gerçekleşecek.

Vadişehir Başakşehir Evleri lansman tarihi!

Vadişehir Başakşehir Evleri lansman tarihi olarak 31 Mart Salı günü yapılması planlandı. Toplam 650 adet daire ve 50 adet cadde mağazasından oluşan proje İstanbul Başakşehir 1. Etap'ta inşa ediliyor.

TOKİ İstanbul Başakşehir başvuruları Haberi

TOKİ İstanbul Başakşehir başvuruları

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı İstanbul Başakşehir Kayaşehir projesinde yer alan 17 adet konutu satışa çıkardı. Projede yer alan konutlar açık satış yöntemiyle satışa çıktı.

TOKİ Başakşehir Kayaşehir 2019 projesi için başvurular bugün itibariyle başladı. Proje için son başvuru tarihi 31 Ekim 2019 olarak belirlendi.

Başvuruların Halk Bankası'nın İkitelli şubesi aracılığıyla kabul edildiği TOKİ İstanbul Başakşehir projesi açık satış yöntemiyle satışa sunuldu.

En düşük konut bedelinin 647 bin 350 TL, en yüksek konut bedelinin 703 bin 340 TL olarak belirlendiği TOKİ İstanbul Başakşehir projesinden yüzde 40 ve yüzde 50 peşinatla konut sahibi olunabiliyor.

Ödenecek peşinat bedellerinin 258 bin 940 TL ile 351 bin 670 TL arasında değiştiği TOKİ Kayaşehir projesi için 96 ay ve 120 ay vade sağlanıyor.

Başvuru heyecanının başladığı TOKİ Başakşehir projesi için...