toki istanbul yeni proje

toki istanbul yeni proje

TOKİ 35 ilde 5 bin 543 konutu 80 bin liradan başlayan fiyatlar ve 285 liradan başlayan taksitlerle satışa sundu...

TOKİ'nin İstanbul'da inşaatı devam eden 9 kentsel dönüşüm projesi!

Türkiye genelinde kentsel dönüşüm projeleri yapmaya devam eden TOKİ, İstanbul'da 9 kentsel dönüşüm projesi hayata geçiriyor. İşte İstanbul'da inşaatı devam eden kentsel dönüşüm projelerinde son durum... 

TOKİ'den İstanbul'a 5 yeni proje!

2016 hedefini aşan TOKİ, 2017 yılına İstanbul'dan hızlı bir giriş yaptı. TOKİ İstanbul'un 4 ilçesinde 5 yeni proje yapacak. Projeler arasında arsa satış karşılığı projeler ve kentsel dönüşüm projeleri bulunuyor.

TOKİ'den İstanbul'a 5 bin 200 yeni konut!

İstanbulluların uzun zamandır beklediği TOKİ projeleri 2017 yılında gerçekleşecek. 2017 hedefini 65 bin sosyal konut olarak açıklayan TOKİ, İstanbul'da 2017 yılında 5 bin 200 konut yapacak.

TOKİ Kayaşehir'de 448 konutluk yeni proje yapacak!

Planla ilgili sorun nedeniyle iptal ettikleri Kayabaşı ihalesini de bir ay içinde yeniden yapacaklarını söyleyen TOKİ Başkanı Turan, Kayaşehir’de orta gelir grubuna yönelik 448 konutluk bir projelerinin daha olduğunu ifade etti.

TOKİ Kayaşehir 21.Bölge projesi 20 soruda mercek altında!

TOKİ Kayaşehir 21.Bölge kapsamında yer alan 250 konut kura yöntemiyle satışa çıkarılıyor. Başvuru döneminin 3 Haziran'da başladığı TOKİ Kayaşehir 21.Bölge Evleri'nde fiyatlar 107 bin 349 TL 'den başlangıç gösteriyor...

TOKİ İstanbul 2019 kura çekilişleri ne zaman? 

TOKİ tarafından hayata geçirilecek olan, 50 bin yeni sosyal konut projesinde 6 Mart-19 Nisan arasında talepler toplandı. Vatandaşların da çekiliş tarihleri ile ilgili araştırmaları hızlandı. Peki, TOKİ İstanbul kuraları ne zaman? İşte TOKİ İstanbul kura tarihleri...

TOKİ İstanbul 2019 kura sonuçları ne zaman açıklanacak?

2023 yılına kadar 1 milyon 200 bin konut inşa etmeyi planlayan TOKİ, 50 bin yeni konut için düğmeye bastı. Peki toplam 318 bin 511 başvurunun geldiği TOKİ İstanbul 2019 kura sonuçları ne zaman açıklanacak?

TOKİ İstanbul 2019 projeleri nerede, başvuru şartları neler?

TOKİ İstanbul'da tam 6 bin 300 yeni konut inşa edecek. Peki TOKİ İstanbul 2019 projeleri nerede? TOKİ İstanbul 2019 fiyatları ne kadar? TOKİ İstanbul 2019 başvuruları ne zaman? İşte tüm detayları...

İstanbul Yeni Havalimanı'ndaki eylem açılışı engellemek için mi?

İstanbul Yeni Havalimanı'nın (İGA) açılmasına sayılı günler kala 'çalışma koşulları kötü' gerekçesiyle eylemlerin başlatılması araştırılıyor. Olaylara ilişkin 44 şüphelinin gözaltında olduğu belirlendi. 

İstanbul Yeni Havalimanı'nda yalanlar ve gerçekler!

İstanbul Yeni Havalimanı'nın bitimine bir ay kala inşaatta yaşanan olaylar birilerini heveslendirdi. İnşaatta 36-40 bin arası işçi, teknisyen ve mühendis çalışıyor. Bu devasa alanda sorun yaşanmaması mümkün değil...

İstanbul Yeni Havalimanı'na taşınma işlemleri başladı!

İstanbul Yeni Havalimanı'na büyük göç başlıyor. TEKNOFEST'te kullanılacak yer hizmetleri ekipmanları tırlara yüklendi.

İstanbul Yeni Havalimanı büyük göçe hazırlanıyor!

İstanbul Yeni Havalimanı'nın açılışına sayılı günler kala taşınma işlemleri başlıyor. Binlerce TIR, konvoylar halinde dev merkeze malzeme taşıyacak.

İstanbul Yeni Havalimanı'nın ulaşım ihalesi iptal edildi!

İstanbul Yeni Havalimanı'nın 150 bagajlı otobüsle yapılacak yolcu taşıma ihalesi 'Kamu yararı oluşmadığı' gerekçesiyle iptal edildi. 

İstanbul Yeni Havalimanı için 45 günlük geri sayım!

29 Ekim’de açılacak olan İstanbul Yeni Havalimanı için 45 günlük geri sayım başladı. Açılış öncesi 9 bin kişi ve 10 uçak ile 3 entegre deneme yapılıp, havalimanı tüm bileşenleriyle test edilecek.

İstanbul Yeni Havalimanı'nın inşaatı bitti!

İGA Havalimanı İşletmesi İcra Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Kadri Samsunlu, İstanbul Yeni Havalimanı’nda düzenlenen basın toplantısında projenin inşaatının tamamladığını açıkladı. Samsunlu, dev projeyle ilgili son durumu detaylarıyla anlattı.

İstanbul Yeni Havalimanı'nda açılış provası!

29 Ekim’de ilk etabı açılacak İstanbul Yeni Havalimanı'nda son aşamaya geçildi. Projede sistemlerin test edilmesi için üniversite öğrencilerinin temsili yolcu olacağı üç büyük prova yapılacak. 

İstanbul Yeni Havalimanı dünyayı hayran bırakacak!

29 Ekim'de ilk etabı açılması planlanan İstanbul Yeni Havalimanı’nın her tarafı teknolojik yeniliklerle donatıldı. Sıfırdan yapılan en büyük havalimanı olacak proje dünyayı hayran bırakacak.

İstanbul Yeni Havalimanı'nın son hali görüntülendi!

29 Ekim'de ilk etabı açılması planlanan İstanbul Yeni Havalimanı'nda sona yaklaşılıyor. 3. Havalimanı'nın son hali havadan görüntülendi. 

toki istanbul yeni proje

toki istanbul yeni proje toki istanbul yeni proje

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) 35 ilde dar ve orta gelirli vatandaş için konutlar satışa sundu. Toplam 5 bin 543 konut bu yıl sonuna kadar sahibini bulacak. Hürriyet'ten Gülistan Alagöz'ün haberine göre, konutların fiyatları 80 bin TL, aylık taksit ödemeleri 285 TL'den başlıyor. 

TOKİ Başkanı Ergün Turan, ağırlıklı motivasyonlarının, konut sahibi olamayacak vatandaşları ev sahibi yapmak olduğunu ifade ederek, son 3.5 yıldır yapılan konutların yüzde 95’inin, alt ve orta gelir grubu için yapılan sosyal konutlar olduğunu söyledi.

Kurasız satış

Başkan Turan,Türkiye’nin 35 ilinde 5 bin 543 konutu açık satış yöntemi ile satışa sunduklarını söyledi ve konutların kurasız ve başvuru önceliğine göre satılacağını ifade etti. Vatandaşlar yıl sonuna kadar ilgili bankalara müracaat ederek konut sahibi olabilecekler.

Turan, "İnsanımızın en temel gereksinimi olan barınma ihtiyacını...