toki kayaşehir yeni proje

toki kayaşehir yeni proje

Orta gelir seviyesindeki vatandaşların konut sahibi olabilmesi amacıyla, TOKİ İstanbul Kayaşehir 22'nci Bölge Projesi hayata geçiriliyor. 

TOKİ'den Kayaşehir'e 854 konutluk yeni proje!

İstanbul Kayaşehir'de yeni projeler hayata geçiren TOKİ, yeni proje hazırlığına başladı. TOKİ Kayaşehir 22. Bölge'de 854 adet konuttan oluşacak yeni proje yapacak. Projenin ihalesi 26 Aralık'ta gerçekleştirilecek...

TOKİ Kayaşehir'de 448 konutluk yeni proje yapacak!

Planla ilgili sorun nedeniyle iptal ettikleri Kayabaşı ihalesini de bir ay içinde yeniden yapacaklarını söyleyen TOKİ Başkanı Turan, Kayaşehir’de orta gelir grubuna yönelik 448 konutluk bir projelerinin daha olduğunu ifade etti.

Toki Kayaşehir'de bin 500 konutu satışa çıkarıyor!

TOKİ, Başakşehir'in Kayaşehir Mahallesi'nde bin 500 sosyal konutu satışa çıkarıyor. Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), İstanbul'da alt gelir grubuna yönelik bin 500 sosyal konutu satışa çıkarıyor.

TOKİ Kayaşehir Evleri başvuru!

Toplam 1.500 adet konutun kurayla satışa sunulduğu TOKİ Kayaşehir Evleri başvuru süresi 23 Mart'ta başlayacak. Projede başvurular Halk Bankası şubeleri tarafından kabul edilecek.

TOKİ Kayaşehir başvuru 2015!

İstanbul Başakşehir Kayaşehir Mahallesi'nde hayata geçirilen TOKİ Kayaşehir Konutları kurayla satışa sunuluyor. Projede 8 bin TL peşinat ile konut sahibi olunabiliyor. İşte TOKİ Kayaşehir başvuru 2015 detayları...

İstanbul Kayaşehir TOKİ Evleri başvuru!

İstanbul Kayaşehir TOKİ Evleri başvuru dönemi 23 Mart'ta başlayacak. Projede yer alan konutlar hakkında bilgilendirme amacı ile 14 Mart Cumartesi günü basın toplantısı düzenlenecek.

Kayaşehir TOKİ Konutları!

Kayaşehir TOKİ Konutları başvuruları 23 Mart Pazartesi günü başlayacak. Toplam 1.500 adet konutun kurayla satışa sunulduğu projede aylık 750 TL'den başlayan taksitler ile ödeme yapılabiliyor.

Toki Kayaşehir toplu konut projeleri 2014!

Toki Kayaşehir projeleri nelerdir? Toki Kayaşehir projeleri ne durumda? Toki Kayaşehir projeleri arasında tamamlananlar, inşaatına başlananlar ve ilana çıkanlar hangileri? İşte 4 Şubat 2014 itibariyle Toki Kayaşehir toplu konut projeleri 2014!

TOKİ Kayaşehir 19. Bölge projesi 20 soruda mercek altında!

TOKİ Kayaşehir 19. Bölge kapsamında yer alan 512 konutun başvuru dönemi 15 Nisan'da başlıyor. TOKİ Kayaşehir 19. Bölge Evleri'nde konutların fiyatları 99 bin 134 TL'den başlıyor...

Kayaşehir 1,5 milyonluk nüfusuyla dünya ölçeğinde olacak!

Türkiye’nin en büyük uydu kent projesi olan ve 1,5 milyon nüfusa sahip olması hedeflenen Kayaşehir, birbiri ardı sıra başlayan ve hayata geçecek vizyon projeleriyle kentsel dönüşümün en iyi örneklerinden birini teşkil edecek

TOKİ Kayaşehir kura çekilişi ne zaman?

TOKİ Kayaşehir Orta Gelir Grubu projesinde 605 yeni konut kura yöntemi ile satışa sunuluyor. Peki TOKİ Kayaşehir kura çekilişi ne zaman?

TOKİ Kayaşehir 2018 kurası ne zaman?

Orta gelirli vatandaşlar için inşa edilen TOKİ Kayaşehir projesinde 605 yeni konut kura ile satılıyor. TOKİ Kayaşehir 2018 kurası ne zaman? diyorsanız işte yanıtı..

15 soruda TOKİ Kayaşehir 2018 projesi!

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ), İstanbul Kayaşehir’de yatay mimari ve mahalle konsepti ile orta gelirli aileler için 605 yeni konut inşa edecek. 

TOKİ Kayaşehir kurası 2018!

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ), İstanbul Kayaşehir’de yatay mimari ve mahalle konseptiyle orta gelirli vatandaşlar için yeni konutlar hayata geçirecek. 

TOKİ Kayaşehir başvuruları ne zaman?

TOKİ, İstanbul Kayaşehir’de yatay mimari ve mahalle konsepti ile orta gelirli vatandaşlar için yeni konutlar hayata geçiriyor. Peki, TOKİ Kayaşehir başvuruları ne zaman?

TOKİ Kayaşehir yeni konut projesi ihale tarihi!

TOKİ Kayaşehir 22. Bölge'de yepyeni konut projesi için kolları sıvadı. TOKİ Kayaşehir yeni konut projesi ihale tarihi ne zaman?

Adım İstanbul Kayaşehir yeni fiyat listesi!

Adım İstanbul Kayaşehir yeni fiyat listesi 650 bin TL'den başlıyor. İntaya-İntes ve Eyg Yapı ortaklığıyla inşa edilmekte olan Adım İstanbul'da yüzde 5 peşinat yanı sıra cazip ödeme olanakları sunuluyor...

Toki Kayaşehir 2017 3+1 ve 1+1 kura sonuçları tam liste!

1.892 konuttan meydana gelen TOKİ Kayaşehir'de anahtar teslimler 18 ay sonra yapılacak. İşte Toki Kayaşehir 2017 3+1 ve 1+1 kura sonuçları tam liste...

TOKİ Kayaşehir 3+1 kura sonucu 5 Ekim!

TOKİ Kayaşehir 2+1 kura sonuçları dün açıklandı. Projede 1+1 ve 3+1 dairelerin kura çekimi ise bugün yapılıyor. TOKİ Kayaşehir 3+1 kura sonuçları listesi toki.gov.tr'de yayınlanır yayınlanmaz Emlakkulisi.com'da yer alacak....

TOKİ Kayaşehir'deki yeni projesinde ihaleyi erteledi!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), İstanbul Avrıpa Yakası Başakşehir Kayaşehir'de 399 konutluk yeni proje hayata geçirecek. TOKİ Kayaşehir'deki yeni projesinde ihaleyi erteledi.

TOKİ Kayaşehir'de 448 konutluk yeni proje yapacak!

Planla ilgili sorun nedeniyle iptal ettikleri Kayabaşı ihalesini de bir ay içinde yeniden yapacaklarını söyleyen TOKİ Başkanı Turan, Kayaşehir’de orta gelir grubuna yönelik 448 konutluk bir projelerinin daha olduğunu ifade etti.

TOKİ Kayaşehir 2015 başvuru 23 Mart'ta başlıyor!

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanı M. Ergün Turan, İstanbul Kayaşehir'de yapımı süren bin 500 yeni konutun kura yöntemiyle satışa çıkarıldığını açıkladı..

TOKİ Kayaşehir 19. Bölge satılık daire!

Kayaşehir TOKİ 19. Bölge satılık daire olarak 1+1'den 4+1'e kadar farklı seçenekler dizayn edildi. Başvuruların 23 Mart 2015 günü itibariyle tüm Türkiye Halk Bankası A.Ş’nin İstanbul İli’ndeki tüm şubelerince kabul edileceği projede taksitler 539 TL'den b

toki kayaşehir yeni proje Haberi

toki kayaşehir yeni proje

İstanbul’un planlı kentleşen bölgesi Kayaşehir’de orta gelir seviyesindeki vatandaşların konut sahibi olabilmesi hedefiyle yeni bir konut alanı projelendiriliyor. 868 konutluk yeni proje, Kayabaşı Mahallesi’ne 1 kilometre, Başakşehir merkeze ise yaklaşık 3 kilometre uzaklıkta bulunuyor.

FARKLI KAT PLANLARINDA 868 DAİRE

TOKİ Dergi’deki habere göre, İdare’nin İstanbul’daki en yoğun çalışma alanları arasında yer alan Kayaşehir’de projelendirilen konut alanı, 17 bloktan oluşuyor. Projede, daire planlaması ve uygulama kalitesiyle yüksek niteliklere sahip 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 planda 868 adet konutun yanı sıra, 2 adet ticari alan,600 araç kapasiteli kapalı otopark ve 314 araçlık açık otopark yer alıyor.

ESNEK VE ÇOK AMAÇLI KULLANIM

Sosyal yaşam ve komşuluk ilişkilerinin gelişimine katkı sağlayacak bir tasarım içinde planlanan projede, konutlar arasında yer verilen “komşuluk avluları” bulunuyor. Bu sayede konut sakinleri...