toki kayseri 2021 projeleri

toki kayseri 2021 projeleri

Geçtiğimiz günlerde 1 milyonuncu konutunu teslim eden Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı yeni projeler inşa etmek için düğmeye bastı.

TOKİ'den Kayseri Kocasinan'a 437 konut!

Kayseri ili Kocasinan ilçesi Şeker mahallesi Oto Sanatkarlar Odası 3. etap 437 adet konut İnşaatı ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi işi (E- İhale) ihalesi yarın saat 11:00'de yapılacak.

TOKİ Kayseri Melikgazi 521 konut ihalesi yarın!

Kayseri İli, Melikgazi İlçesi, Tavlusun Mahallesi 521 Adet Konut , 5 Dükkânlı Ticaret ve 1 Adet Cami İnşaatları İle Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi (e-ihale) ihalesi yarın saat 10:30'da yapılacak.

TOKİ Kayseri kentsel dönüşüm ofisi ve otel binası ihalesi 2 Mart'ta!

Kayseri İli, Kocasinan İlçesi, Çandır Mahallesi Kentsel Dönüşüm Projesi Ofis ve Otel Binası İnşaatı ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi (E- İhale) ihalesi 2 Mart 2021 tarihinde saat 14:30'da yapılacak.

TOKİ Kayseri Kocasinan 437 konut ihalesi 2 Şubat'ta!

Kayseri ili Kocasinan ilçesi Şeker mahallesi Oto Sanatkarlar Odası 3. etap 437 adet konut İnşaatı ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi işi (E- İhale) ihalesi 2 Şubat 2021 tarihinde saat 14:00'te yapılacak.

Toki Kayseri İncesu 3. etap başvuru süreci başladı!

Toki Kayseri İncesu 3. etap projesinin stoklarında bulunan 1 adet konut kurasız olarak satışa çıkıyor. Toki Kayseri İncesu 3. etap başvuru süreci başladı.

TOKİ Kayseri İncesu 3. Etap başvuruları başladı!

TOKİ Kayseri İncesu 3. Etap başvuruları bugün başladı ve 30 Haziran 2016 tarihine kadar devam edecek. TOKİ Kayseri İncesu projesinde toplamda 87 adet konut satışa çıkarıldı.

TOKİ Kayseri Konutları'na 11 bin başvuru geldi!

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) tarafından Kayseri'de emeklilere yönelik yapılması planlanan 250 konut için yaklaşık 11 bin kişi başvurdu. Kuraya katılmak isteyen başvuru sahiplerinin merkeze girişi sırasında izdiham yaşandı.

TOKİ Kayseri Mimarsinan kura sonucu 2016!

TOKİ Kayseri Mimarsinan kura sonucu 2016 bugün saat: 10.00’ da açıklandı. TOKİ Kayseri Mimarsinan 'da toplamda 250 adet dairenin emekliler için satışa çıkarıldı.

TOKİ Kayseri Mimarsinan kura sonuçları liste!

TOKİ Kayseri Mimarsinan kura sonuçları liste linki haberimizde yer alıyor. Kayseri Mimarsinan TOKİ Emekli Konutları 'nda 250 adet daire emekliler için kura çekilişi bugün gerçekleşti.

TOKİ Kayseri Mimarsinan Emekli kura sonuçları açıklandı!

TOKİ Kayseri Mimarsinan Emekli kura sonuçları açıklandı. Daire tiplerinin 2+1 şeklinde dizayn edildiği TOKİ Kayseri Mimarsinan'da toplamda 250 adet daire emekliler için satışa çıkarıldı.

Emekli TOKİ Kayseri Mimarsinan kura çekiliş sonuçları!

Emekli TOKİ Kayseri Mimarsinan kura çekiliş sonuçları bugün saat: 10.00’ dan itibaren açıklanıyor. Toplam 250 adet dairenin emekliler için satışa çıkarıldığı projede daire tipleri 2+1 şeklinde dizayn edildi.

TOKİ Kayseri Mimarsinan Emekli kura sonuçları tam listesi!

TOKİ Kayseri Mimarsinan Emekli kura sonuçları tam listesi açıklandığı haberimizde yer alacak. Saat 10:00'da başlayan kura çekilişi devam ediyor. Projede 250 adet daire emeklilere özel satışa çıkarılıyor.

TOKİ Kayseri Mimarsinan Emekli kura sonucu!

Toplamda 250 adet dairenin emekliler için satışta olduğu proje de daireler 2+1 şeklinde tasarlandı. TOKİ Kayseri Mimarsinan Emekli kura sonucu bugün saat: 10.00’ dan itibaren açıklanacak.

TOKİ Kayseri Mimarsinan kura çekilişi bugün!

TOKİ Kayseri Mimarsinan kura çekilişi bugün saat: 10.00’ dan itibaren yapılacak. Ödemelere göre 240 aya varan vade sağlanan projede toplamda 250 adet daire emekliler için satışa çıkarıldı.

TOKİ Kayseri Mimarsinan Emekli kura çekilişi yarın!

TOKİ Kayseri Mimarsinan Emekli kura çekilişi yarın saat: 10.00’ dan itibaren yapılacak. Toplamda 250 adet dairenin emekliler için satışa çıkarıldığı projede 240 aya varan vade sağlanıyor.

toki kayseri 2021 projeleri Haberi

toki kayseri 2021 projeleri

Geçtiğimiz günlerde 1 milyonuncu konutunu teslim eden Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı yeni projeler inşa etmek için düğmeye bastı.

Hayata geçireceği projeleri resmi internet sitesi üzerinden açıklayan Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Kayseri İli Kocasinan İlçesi Erkilet Mahallesi'nde toplam 571 yeni konut hayata geçirecek.

Dar gelirlilerin ev sahibi olabileceği Kayseri Kocasinan Erkilet TOKİ projesinin ihalesi 20 Ağustos tarihinde yapılacak. 

TOKİ'nin resmi internet sitesinde yer alan ihale ilanı şu şekilde:
Kayseri İli Kocasinan İlçesi Erkilet Mahallesi 572 Konut, 1’er Adet Cami ve Ticaret Merkezi ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi (E- İhale) ihalesi 20 Ağustos 2021 tarihinde saat 14:00'te yapılacak.

TOKİ'den 10 kente 12 bin 198 konut...