TOKİ Kayseri Kocasinan projeleri

TOKİ Kayseri Kocasinan projeleri

Geçtiğimiz günlerde 1 milyonuncu konutunu teslim eden Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı yeni projeler inşa etmek için düğmeye bastı.

TOKİ Kayseri Kocasinan 535 konut ihalesi 16 Haziran'da!

Kayseri İli, Kocasinan İlçesi, Karpuzatan mevkii 535 Adet Konut İnşaatı ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi (E- İHALE) ihalesi 16 Haziran 2020 tarihinde saat 14:30'da yapılacak.

TOKİ Kayseri Kocasinan 228 işyeri ve 55 imalathane ihalesi bugün yapılacak!

TOKİ Kayseri Kocasinan Erkilet Mahallesi'nde 228 Adet işyeri ve 55 adet imalathane inşaatları ile altyapı ve çevre düzenlemesi işi yapım işi ihalesi bugün saat 15:00'de yapılacak.

TOKİ Kayseri Kocasinan 228 işyeri ve 55 imalathane ihalesi 17 Mart'ta!

TOKİ Kayseri Kocasinan Erkilet Mahallesi'nde 228 Adet işyeri ve 55 adet imalathane inşaatları ile altyapı ve çevre düzenlemesi işi yapım işi ihalesi 17 Mart 2015 tarihinde saat 14:30'da yapılacak.

Kayseri Kocasinan ilçesi için riskli alan kararı!

Kayseri ili, Kocasinan ilçesi, Oruçreis Mahallesi sınırları içerisinde bulunan bazı alanlar "riskli alan" ilan edildi.

Kayseri Kocasinan'da 26.2 milyon TL'ye satılık arsa!

Kayseri İmar ve İnşaat Ticaret A.Ş., Kayseri ili, Kocasinan ilçesi, Hacıkılınç Mahallesi, 11977 ada 1 parselde yer alan arsayı 26 milyon 200 bin TL'ye satıyor...

TOKİ Kayseri Kocasinan projesinin ihalesi yapıldı!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı, Kayseri'nin Kocasinan ilçesinde yapılacak 535 konut için ihale gerçekleştirdi. 

Kayseri Kocasinan'da kentsel dönüşüm çalışmaları hızlandı!

Kayseri'ye bağlı Kocasinan Belediyesi ilçe genelinde kentsel dönüşüm çalışmalarını hızlandırdı. Belediye bu çalışmalar dahilinde Yunusemre Mahallesi’nde B3 blok 104 daire için 22 Haziran'da ihale gerçekleştirecek.

Kayseri Kocasinan Yunus Emre'de anahtar teslimleri başladı!

Kayseri Kocasinan Belediyesi tarafından hayata geçirilen kentsel dönüşüm projesi dahilinde 336 konutun anahtar teslimi başladı.

Kayseri Kocasinan'da kentsel dönüşüm çalışmaları tam gaz! 

Kayseri Kocasinan Belediyesi, ilçe genelinde kentsel dönüşüm çalışmalarına aralıksız devam ediyor.  Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar ilçede devam eden kentsel dönüşüm çalışmalarını değerlendirdi. 

Kayseri Kocasinan'daki sosyal tesis inşaatı 3.5 yıldır tamamlanamadı!

Kayseri’de AKP’li Kocasinan Belediyesi tarafından 2018'de Ertuğrul Gazi Mahallesi’nde inşasına başlanan ve 270 iş gününde tamamlanması hedeflenen sosyal tesis, aradan geçen 3,5 yıla rağmen bitirilemedi.

TOKİ Kayseri Kocasinan 318 konut ihalesi bugün!

Kayseri İli Kocasinan İlçesi Şeker Mahallesi Oto Sanatkârlar Odası 4 Etap 318 Adet Konut İnşaatı İle Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi ihalesi bugün saat 14:00'te yapılacak.

TOKİ'den Kayseri Kocasinan'a 318 yeni konut!

Kayseri İli Kocasinan İlçesi Şeker Mahallesi Oto Sanatkârlar Odası 4 Etap 318 Adet Konut İnşaatı İle Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi halesi yarın saat 14:00'te yapılacak.

Kayseri Kocasinan Belediyesi'nden 24.4 milyon TL'ye satılık 19 arsa!

Kocasinan Belediye Başkanlığı, Kayseri ili, Kocasinan ilçesinde yer alan 19 arsayı 24 milyon 360 bin TL'ye satıyor...

Kayseri Kocasinan'da kentsel dönüşüm çalışmaları tam gaz! 

Kayseri Kocasinan ilçesine bağlı Yunus Emre mahallesinde kentsel dönüşüm çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, kentsel dönüşüm alanında inceleme yaptı. 

Kayseri Kocasinan'da tarihi caminin restorasyonu tamamlandı! 

Kayseri'nin Kocasinan ilçesinde yer alan sekiz asırlık tarihi cami aslına uygun bir şekilde restore edilerek ibadete açıldı. 

TOKİ'den Kayseri Kocasinan'a 318 yeni konut! İhalesi 2 Nisan'da!

Kayseri İli Kocasinan İlçesi Şeker Mahallesi Oto Sanatkârlar Odası 4 Etap 318 Adet Konut İnşaatı İle Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi ihalesi 2 Nisan 2021 tarihinde saat 14:30'da yapılacak.

TOKİ Kayseri Kocasinan projeleri Haberi

TOKİ Kayseri Kocasinan projeleri

Geçtiğimiz günlerde 1 milyonuncu konutunu teslim eden Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı yeni projeler inşa etmek için düğmeye bastı.

Hayata geçireceği projeleri resmi internet sitesi üzerinden açıklayan Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Kayseri İli Kocasinan İlçesi Erkilet Mahallesi'nde toplam 571 yeni konut hayata geçirecek.

Dar gelirlilerin ev sahibi olabileceği Kayseri Kocasinan Erkilet TOKİ projesinin ihalesi 20 Ağustos tarihinde yapılacak. 

TOKİ'nin resmi internet sitesinde yer alan ihale ilanı şu şekilde:
Kayseri İli Kocasinan İlçesi Erkilet Mahallesi 572 Konut, 1’er Adet Cami ve Ticaret Merkezi ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi (E- İhale) ihalesi 20 Ağustos 2021 tarihinde saat 14:00'te yapılacak.

TOKİ'den 10 kente 12 bin 198 konut...