toki kırıkkale kura sonuçları 19.08.2019

toki kırıkkale kura sonuçları 19.08.2019

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından, Kırıkkale'de sosyal konut uygulaması kapsamında emekliler için hayata geçirilen konutların kura çekilişi yapıldı.

TOKİ Kırıkkale Delice Çerikli 2. Etap kura sonuçları 6 Mayıs!

TOKİ Kırıkkale Delice Çerikli 2. Etap kura sonuçları 6 Mayıs haberimizde yer alıyor. İşte TOKİ Kırıkkale Delice Çerikli 2. Etap kura sonuçları 6 Mayıs ve TOKİ Kırıkkale Delice kura sonucu listesi...

TOKİ Kırıkkale 50 bin konut kura çekilişi tarihi 2019!

TOKİ Kırıkkale 50 bin konut kura çekilişi tarihi 2019 haberimizde yer alıyor. Projede yer alan konutlar 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon olarak tasarlandı.

TOKİ Kırıkkale 2019 kura çekimi tarihi!

TOKİ Kırıkkale 2019 kura çekimi tarihi haberimizde yer alıyor. Projede 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon konut tiplerine yer veriliyor.

TOKİ Kırıkkale Yuva Mahallesi 2019 kura çekilişi 26 Nisan'da!

TOKİ Kırıkkale Yuva Mahallesi 2019 kura çekilişi 26 Nisan'da gerçekleştirilecek. Projede toplam 927 adet konut bulunuyor.

TOKİ Kırıkkale Yenimahalle 1. Etap kurası ne zaman?

TOKİ Kırıkkale Merkez Yenimahalle 1. Etap 2.Kısım 387 Konut Projesi kapsamında yer alan 387 konut kura ile satışa çıkarılıyor. Peki, TOKİ Kırıkkale Yenimahalle 1. Etap kurası ne zaman?

TOKİ Kırıkkale Keskin kura sonuçları listesi 126 konut!

TOKİ Kırıkkale Keskin kura sonuçları listesi 126 konut henüz açıklanmadı.TOKİ Kırıkkale Keskin kura sonuçları listesi 126 konut açıklandığında Emlakkulisi.com'da yer alacak.

TOKİ Kırıkkale Keskin kura sonucu sıralı isim listesi!

TOKİ Kırıkkale Keskin kura sonucu sıralı isim listesi henüz açıklanmadı. TOKİ Kırıkkale Keskin kura sonucu sıralı isim listesi açıklandığında Emlakkulisi.com'da yer alacak.

Kırıkkale Keskin TOKİ Evleri kura sonuç!

TOKİ ve Kırıkkale Keskin Belediyesi'nin 126 konut olarak inşa ettiği Kırıkkale Keskin 2. Etap projesinde kura çekimi bugün. İşte, Kırıkkale Keskin TOKİ Evleri kura sonuç listesi...

TOKİ Kırıkkale Keskin 2. Etap kura sonucu!

126 adet daireden meydana gelen TOKİ Kırıkkale Keskin 2. Etap projesinde kura çekimi bugün. İşte, TOKİ Kırıkkale Keskin 2. Etap kura sonucu...

TOKİ Kırıkkale Keskin kura sonucu tam listesi!

TOKİ Kırıkkale Keskin kura sonucu tam listesi henüz açıklanmadı. TOKİ Kırıkkale Keskin kura sonucu tam listesi açıklandığında Emlakkulisi.com'da yer alacak.

Kırıkkale Keskin 2. Etap TOKİ Evleri kura çekimi!

126 adet dairenin kura ile satılacağı TOKİ Kırıkkale Keskin 2. Etap projesinde kura heyecanı başladı. Peki, Kırıkkale Keskin 2. Etap TOKİ Evleri kura çekimi ne zaman?

TOKİ Kırıkkale Keskin 2. Etap kura yeri!

TOKİ Kırıkkale Keskin 2. Etap projesi toplamda 126 adet daireden oluşuyor. Projedeki daireler kura ile satılacak. Peki, TOKİ Kırıkkale Keskin 2. Etap kura yeri neresi?

TOKİ Kırıkkale Zara kura sonucu isim listesi!

TOKİ Kırıkkale Zara kura sonucu isim listesi henüz açıklanmadı. TOKİ Kırıkkale Zara kura sonucu isim listesi açıklandığında Emlakkulisi.com'da yer alacak.

toki kırıkkale kura sonuçları 19.08.2019

toki kırıkkale kura sonuçları 19.08.2019 toki kırıkkale kura sonuçları 19.08.2019

TOKİ'nin Kırıkkale Merkeze bağlı Yuva Mahallesi'nde inşa ettiği 929 konutun kura çekilişi yapıldı.

Anadolu Ajansı'nda yer alan habere göre, AK Parti Kırıkkale Milletvekili Ramazan Can, törende gerçekleştirdiği konuşmada, emeklilerin yıllarca şehrin  güzel bir yerinde ev sahibi olabilmek için talepte bulunduklarını söyledi.

Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı'nın arsa tahsisinde bulunarak, emekliler için tüm imkanlarını seferber ettiğini söyleyen Can, "Allah kendisinden razı olsun. Dernek başkanımız da çok çaba sarf etti. Cumhurbaşkanımızın da seçim öncesi sosyal konut uygulaması talimatı üzerine 929 konut bu kapsama alındı. Herkese hayırlı uğurlu olsun." dedi.

Belediye Başkanı Saygılı da kurada konut çıkmayan vatandaşlardan üzülmemelerini isteyerek, onlar için de yeni inşaatlar yapacaklarını söyledi.

Projenin, sosyal konut uygulaması kapsamına alınarak ödeme miktarlarının düşürüldüğünü belirten Saygılı, konutların vatandaşlara hayırlı olmasını diledi.

Konuşmalardan sonra bin 473...