TOKİ konutları teslim tarihi

TOKİ konutları teslim tarihi

TOKİ’den konut başvurusu yapan ve bu başvurusu sonucunda çekilen kura sonucunda hak sahibi olan vatandaşlar teslim tarihlerini araştırmaya başladı. İşte il il TOKİ konutları teslim tarihi...

TOKİ 19. bölge konutları planlanan zamanda teslim edilemeyecek!

TOKİ 19.Bölge'de konutların bu yıl Ağustos - Eylül arasında teslim edilmesi planlanıyordu.

TOKİ konutları ne zaman teslim edilecek?

TOKİ’den konut başvurusu yapan ve bu başvurusu sonucunda çekilen kura sonucunda hak sahibi olan vatandaşlar teslim tarihlerini araştırmaya başladı. İşte il il TOKİ konutları teslim tarihi...

Suluova'da TOKİ konutları teslim edildi!

Amasya'nın Suluova ilçesinde, Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) ve Suluova Belediyesi iş birliğinde hayata geçirilen 670 konut, hak sahiplerine teslim edildi.

Manisa'da TOKİ konutları teslim edildi!

Akgedik Yunuskent Toplu Konut Projesi 1. Etap 1101 Konut Anahtar Teslim Töreni dün gerçekleşti. Törende konuşan TOKİ Başkanı Mehmet Ergün Turan, TOKİ olarak 81 ilde 551 şantiyede çalışmalarının devam ettiğini açıkladı..

İpsala 2. Etap TOKİ Konutları teslim edildi!

TOKİ tarafından Edirne İpsala'da Bozkurt Mahallesi'nde hayata geçirilen İpsala 2. Etap TOKİ Konutları teslim edildi.

Kayaşehir TOKİ Konutları satış fiyatları 2017!

Kayaşehir TOKİ Konutları satış fiyatları 144 bin 755 TL'den başlıyor. Kayaşehir TOKİ Konutları'nda daireler 18 ay sonra teslim ediliyor...

Alaca TOKİ Konutları teslim edildi!

TOKİ tarafından Çorum’un Alaca ilçesinde Kentsel Dönüşüm Projesi kapsamında inşa edilen 220 konut hak sahiplerine teslim edildi.

Nevşehir Gülşehir TOKİ Konutları'nda teslimler başlıyor!

Nevşehir Gülşehir TOKİ Konutları'nda teslimler başlıyor. Nevşehir Gülşehir Konut Projesi kapsamındaki 300 adet konutun teslim işlemleri, 24 Ekim – 28 Ekim 2016 tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

TOKİ Aksaray Eskil Konutları teslim dönemi!

Kısa sürede yapımı tamamlanan konutların hak sahiplerine anahtar teslimine başlanıldı. Peki, TOKİ Aksaray Eskil Konutları teslim dönemi ne zaman sona erecek?

Nevşehir TOKİ Konutları teslim edildi!

Nevşehir'de, Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) tarafından yapımı tamamlanan 754 konut kura ile hak sahiplerine teslim edildi. Kura çekimi Nevşehir Kapalı Spor Salonunda gerçekleşti.

Denizli Karahayıt TOKİ Konutları teslim tarihi!

TOKİ Denizli Karahayıt'ta başvurular yarın sona eriyor. 120 aya varan vade imkanı sunan projede 2 bin TL başvuru bedeli alınıyor. İşte Denizli Karahayıt TOKİ Konutları teslim tarihi...

Altındağ Başpınar Mahallesi TOKİ Konutları teslim edildi!

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) ve Altındağ Belediyesi’nin işbirliğiyle yapılan Başpınar Mahallesi TOKİ Konutları yeni sahiplerine kavuştu. Geçtiğimiz hafta başlayan anahtar teslimleri tamamlandı.

Ankara Altındağ Başpınar TOKİ konutları teslim ediliyor!

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı ve Altındağ Belediyesi’nin işbirliğiyle yapılan Ankara Altındağ Başpınar TOKİ konutları teslim ediliyor.

TOKİ Başpınar konutları teslim ediliyor!

TOKİ ve Altındağ Belediyesi tarafından yapılan Başpınar konutları teslim ediliyor Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) ve Altındağ Belediyesi'nin işbirliğiyle yapılan Başpınar Mahallesi TOKİ Konutları yeni sahiplerine bir bir "merhaba" diyor.

TOKİ konutları teslim tarihi

TOKİ konutları teslim tarihi TOKİ konutları teslim tarihi

Türkiye'nin farklı yerlerinde uygun fiyat ve ödeme kolaylığıyla binlerce vatandaşı ev sahibi yapan TOKİ'den konut başvurusunda bulunan çekilen kura sonucunda hak sahibi olan vatandaşlar ''TOKİ evleri ne zaman teslim edilecek'' sorusunun yanıtını araştırıyor. Yeni Akit Gazetesi'nde yer alan habere göre; işte TOKİ konutları teslim tarihleriyle ile ilgili TOKİ tarafından yapılan açıklama...

Adana buruk TOKİ 825 adet teslim tarihi

Henüz net bir teslim tarihi belirlenmedi.

Eskişehir TOKİ Zincirlikuyu kat daire kuraları

Kesinleşen maliyet bilgileri doğrultusunda şerefiyeli konut fiyatlarının belirlenmesinin ardından konut belirleme kuraları gerçekleşecek.

Gebze Kirazpınar TOKİ konutları için sözleşme tarihleri 

Kesinleşen maliyet bilgileri doğrultusunda şerefiyeli konut fiyatlarının belirlenmesinden sonra kuralar çekilecek. 

Konya meram gödene 804 konut teslimi

Söz konusu proje için firmanın tasfiye kararı değerlendiriliyor.

Istanbul Basaksehir Ayazma TOKİ kuraları

Kesinleşen maliyet bilgilerine göre konut fiyatlarının belirlenmesiyle konut belirleme...