TOKİ Malatya Merkez İzzetiye Mahallesi Evleri

TOKİ Malatya Merkez İzzetiye Mahallesi Evleri

TOKİ Malatya Merkez İzzetiye Mahallesi 583 ada 4 parsel 34 adet konut, 10 adet dükkan ile altyapı ve çevre düzenlemesi inşaatı işi ihalesi 29 Eylül 2015 tarihinde saat 14.30'da gerçekleşecek.

TOKİ Malatya Merkez başvuruları başladı!

Malatya Merkez 568 adet konut projesi kapsamında yer alan ve İdare stokunda bulunan ve açık satışa sunulan konutların başvuru dönemi bugün başladı..

Malatya İzzetiye TOKİ teslim tarihleri!

Malatya Merkez İzzetiye TOKİ projesindeki 34 konut ve 10 iş yeri için konut teslim dönemi bugün sona eriyor.

TOKİ Malatya Merkez İzzetiye konut teslim dönemi!

TOKİ Malatya Merkez İzzetiye konut teslim dönemi bugün başlıyor. 34 konut ve 10 adet işyeri için hak sahipleri 11-25 Ağustos 2017 tarihleri arasında T.Halk Bankası A.Ş. Beydağı Şubesinde gayrimenkul satış sözleşmesi imzalayacaklar.

TOKİ Malatya Merkez başvuru dönemi!

TOKİ Malatya Merkez başvuru dönemi bugünden itibaren başlıyor. Toplamda 6 adet dairenin yer aldığı projede fiyatlar 122.988,24 TL'den başlangıç gösteriliyor.

TOKİ Malatya Konak Mahallesi başvuruları!

590 konutluk Malatya Merkez Konak Mahallesi konut projesi kapsamında TOKİ stoklarında yer alan 6 konut açık satışa sunuluyor. Peki, TOKİ Malatya Konak Mahallesi başvuruları ne zaman?

TOKİ Malatya Konak Mahallesi son başvuru!

TOKİ'nin Malatya-Merkez Konak Mahallesi'ndeki projesinde yer alan 8 adet konut açık satışa sunuldu. Peki, TOKİ Malatya Konak Mahallesi son başvuru günü ne zaman?

Malatya Merkez Konak Mahallesİ TOKİ başvuruları başladı!

Malatya Merkez Konak Mahallesi’nde 3+1 nitelikli 8 adet standart konut 23 Ocak – 31 Mart tarihleri arasında TOKİ tarafından açık satışa sunuldu.

TOKİ Malatya Konak Mahallesi 2017 başvuruları!

Toplamda 8 adet daireden meydana gelen TOKİ Malatya Merkez Konak Mahallesi projesindeki daireler için başvurular henüz başlamadı. İşte, TOKİ Malatya Konak Mahallesi 2017 başvuruları..

TOKİ Malatya Merkez başvuruları başladı!

568 konutluk TOKİ Malatya Merkez projesinde yer alan 1 adet konut açık satışa sunuluyor. TOKİ Malatya Merkez başvuruları başladı.

Malatya Beydağı Dönüşüm Projesi'nde 606 konut için anlaşma!

Malatya Büyükşehir Belediyesi ile TOKİ tarafından müşterek yürütülen, Malatya Merkez Beydağı Kentsel Yenileme Projesi'nin 3. ve 4. etabında bulunan 606 adet konut için anlaşma yaptı.

TOKİ Malatya Beydağı projesinde kuralar çekildi!

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından kentsel dönüşüm kapsamında Malatya Merkez Beydağı’nda 606 konutun hak sahipleri 13 Temmuz’da düzenlenen kura çekilişi ile belirlendi.

Malatya Merkez Spor Salonu'nun yüzde 95'i tamamlandı!

Malatya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Sadi Fındıklı, Seker Fabrikası arazisi üzerine yaptırılan Merkez Spor Salonu'nu tanıttı. Çok amaçlı olarak kullanılacak olan 3200 bin kişilik spor salonu, görenleri adeta büyülüyor.

TOKİ Malatya Merkez Konak Mahallesi başvuruları bugün başlıyor!

TOKİ Malatya Merkez Konak Mahallesi başvuruları bugün başlıyor. Ödeme planı kapsamında 180 ay vade imkanı sunan projede 2+1 ve 3+1 konutlar satışa çıkarılıyor.

TOKİ Malatya Merkez İzzetiye Mahallesi Evleri Haberi

TOKİ Malatya Merkez İzzetiye Mahallesi Evleri
Malatya Merkez İzzetiye Mahallesi 583 ada 4 parsel 34 adet konut, 10 adet dükkan ile altyapı ve çevre düzenlemesi inşaatı işi ihalesi 29 Eylül 2015 tarihinde saat 14.30'da gerçekleşecek.   ...