toki mardin nur mahallesi

toki mardin nur mahallesi

TOKİ tarafından Mardin Merkez Nur Mahallesi'nde alt gelir grubuna özel 5 adet konut kurasız satışa çıkıyor. Projede başvurular 27 Ağustos'ta başlıyor...

Mardin Nur Mahallesi TOKİ başvuru işlemleri!

Mardin Nur Mahallesi TOKİ başvuru işlemleri yarın başlayacak. Ödeme planı kapsamında 240 aya kadar vade yapılabilen projede 2 oda 1 salon daire seçenekleri yer alıyor.

TOKİ Mardin Merkez Nur Mahallesi başvuruları yarın başlıyor!

TOKİ Mardin Merkez Nur Mahallesi başvuruları yarın başlıyor. Toplamda 127 adet konutun açık satış usulüyle satıldığı projede 7 bin TL peşinatla ödeme yapılabiliyor.

Mardin Merkez Nur TOKİ Evleri satılık!

Mardin Merkez Nur TOKİ Evleri satılık daire fiyatları 85 bin 46 TL'den başlıyor. Projede yüzde 12 peşin ödemelerde kalan tutar için 240 ay vade avantajı sağlanıyor.

TOKİ Mardin Nur Mahallesi başvuru işlemleri!

TOKİ Mardin Nur Mahallesi başvuru işlemleri T. Halk Bankası aracılığıyla yürütülecek. Dairelerin 2+1 olarak tasarlandığı projede 240 aya kadar vade imkanı sağlanıyor.

Mardin Nur Mahallesi TOKİ alt gelir başvuru şartları!

TOKİ Mardin Merkez Nur Mahallesi'nde 7 bin TL peşinatla ödeme yapılabiliyor. Projede 2+1 olarak tasarlanan daireler açık satışa sunuluyor. İşte Mardin Nur Mahallesi TOKİ alt gelir başvuru şartları...

TOKİ Mardin Merkez Nur Mahallesi başvuru işlemleri bugün son!

TOKİ Mardin Merkez Nur Mahallesi başvuru işlemleri bugün son. 283 TL taksitle veya 7 bin TL peşinatla ödeme yapılabilen projede toplam 241 adet daire açık satışa sunuluyor.

Mardin TOKİ Nur Mahallesi son başvuru tarihi!

Mardin TOKİ Nur Mahallesi son başvuru tarihi 31 Aralık 2015 olarak belirlendi. Daire fiyatları 132 bin 367 TL'den başlangıç gösteren projede 106 adet konut açık satışa sunuluyor.

TOKİ Mardin Nur Mahallesi başvuru süresi!

TOKİ Mardin Nur Mahallesi başvuru süresi 31 Aralık 2015 tarihinde sona eriyor. Projede yüzde 25 peşin ödemelerde kalan kısım için 144 ay vade imkanı sağlanıyor.

TOKİ Mardin Merkez Nur Mahallesi başvuru detayları!

Açık satış usulüyle satışa sunulan TOKİ Mardin Merkez Nur Mahallesi Konutları fiyatları 132 bin 367 TL'den başlangıç gösteriyor. İşte TOKİ Mardin Merkez Nur Mahallesi başvuru detayları...

TOKİ Mardin Merkez Nur Mahallesi'de 241 konut satıyor!

TOKİ Mardin Merkez Nur Mahallesi'de 241 konut satıyor. Son başvuru tarihi 31 Aralık 2015 olarak belirlenen projede 2+1 ve 3+1 olarak tasarlanan daire seçenekleri yer alıyor.

TOKİ Mardin Nur Mahallesi kura çekilişi!

2+1 daire seçeneği bulunan TOKİ Mardin Nur Mahallesi Evleri'nde 441 konut satışa sunuluyor. TOKİ Mardin Nur Mahallesi kura çekilişi 6 Ağustos 2015 tarihinde yapılacak.

TOKİ Mardin Nur Mahallesi'nde 597 konutu satışa çıkardı!

TOKİ, Mardin merkez Nur Mahallesi'nde alt gelir grubu konut projesi ile inşa edilen 441 konut ve kentsel dönüşüm toplu konut uygulaması ile üretilecek 156 konut olmak üzere toplam 597 konutu satışa çıkardı.

TOKİ Mardin Nur Mahallesi satış duyurusu!

TOKİ Mardin Merkez Nur Mahallesi Kentsel Dönüşüm Toplu Konut Uygulaması kapsamında üretilecek 156 adet konut satışa sunuluyor. TOKİ Mardin Nur Mahallesi satış duyurusu haberimizin içinde yer alıyor.

TOKİ Mardin'de 1423 adet konutun ihalesi yarın yapılıyor!

TOKİ) Mardin Merkez Nur Mahallesi 1423 Adet Konut, 1’er Adet Ticaret Merkezi ve Cami inşaatı işinin ihalesi yarın saat 14.30'da yapılıyor...

TOKİ Mardin Artuklu Nur Mahallesi kura sonuçları 22 Mayıs 2020!

TOKİ Mardin Artuklu Nur Mahallesi kura sonuçları 22 Mayıs 2020 haberimizde yer alıyor. İşte TOKİ Mardin Artuklu Nur Mahallesi kura sonuçları 22 Mayıs 2020 ve TOKİ Artuklu kura sonucu listesi...

TOKİ Mardin Artuklu Nur Mahallesi 2020 kura çekilişi bugün!

Dar ve orta gelirli aileler için yeni konutlar inşa eden Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Mardin Artuklu Nur Mahallesi 2020 projesinin kura çekilişi bugün yapılacak.

TOKİ Mardin şebeke ikmali işi ihalesi bugün!

Mardin Ceylanpınar Ovaları Cazibe Sulaması 2 Kısım Şebeke İkmali İşi (E-İHALE) ihalesi bugün saat 15:00'de gerçekleştirilecek.

TOKİ Mardin şebeke ikmali işi ihalesi 13 Mayıs'ta!

Mardin Ceylanpınar Ovaları Cazibe Sulaması 2 Kısım Şebeke İkmali İşi ihalesi 13 Mayıs 2020 tarihinde saat 11:00'de gerçekleştirilecek.

TOKİ Mardin Nur Mahallesi başvuruları başladı!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Mardin Merkez Nur Mahallesi projesinde yer alan konutlar için başvuru dönemi bugün itibariyle başladı.

TOKİ Mardin Nur Mahallesi projesi yarın satışa çıkıyor!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Mardin Merkez Nur Mahallesi projesi yarın itibariyle satışa çıkıyor.

TOKİ Mardin Yeşilli Cami ihalesi yarın!

Mardi Yeşilli İlçesi Gül ve Tepebaşı Mahallesi 1 Adet Cami İnşaatı İle Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi ihalesi yarın saat 15:00'de yapılacak.

TOKİ Mardin Yeşilli Cami ihalesi 23 Aralık'ta!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Mardin İli Yeşilli İlçesi Gül ve Tepebaşı Mahallesi 1 Adet Cami İnşaatı İle Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi ihalesini 23 Aralık'ta gerçekleştirecek.

TOKİ Mardin Nur Mahallesi projesi bugün satışa çıktı!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Mardin Nur Mahallesi projesinde yer alan 1 adet konut bugün itibariyle satışa çıktı.

TOKİ Mardin Nur Mahallesi başvuruları 31 Ekim'de başlıyor!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Mardin Nur Mahallesi projesi için başvuru dönemi 31 Ekim'de başlıyor.

TOKİ Mardin Savur 157 konut ihalesi bugün!

TOKİ Mardin İli, Savur İlçesi, Gazi Mahallesi 157 Adet Konut, 1 Adet Cami ve 1 Adet Ticaret Merkezi İnşaatları ihalesi bugün gerçekleştirilecek...

TOKİ Mardin Savur 157 konut ihalesi 3 Eylül'de!

Mardin Savur İlçesi, Gazi Mahallesi 157 Adet Konut , 1 Adet Cami ve 1 Adet Ticaret Merkezi İnşaatları ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi ihalesi 3 Eylül tarihinde gerçekleştirilecek.

TOKİ Mardin 157 konut ihalesi 3 Eylül'de!

Mardin İli, Savur İlçesi, Gazi Mahallesi 157 Adet Konut , 1 Adet Cami ve 1 Adet Ticaret Merkezi İnşaatları ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi ihalesi 3 Eylül 2019 tarihinde gerçekleştirilecek.

toki mardin nur mahallesi

toki mardin nur mahallesi toki mardin nur mahallesi

Toplu Konut İdaresi Başkanlı (TOKİ) tarafından Mardin Merkez Nur Mahallesi'nde alt gelir grubuna özel 5 adet konut; ön şartsız, kurasız başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağı ile satışa çıkarıyor. 5 konutun başvuruları 27 Ağustos 2018 - 31 Aralık 2018 tarihleri arasında kabul edilecek.

Konutların brüt metrekaresi 74, net metrekaresi ise 61 olarak belirlendi. Dairelerin fiyatları 103 bin 804 TL ile 113 bin 23 TL arasında değişiyor. Projede başvurular T. Halk Bankası Mardin Şubesi tarafından kabul edilecek. 

TOKİ'nin Mardin projesinin ruhsatı 12 Şubat 2014 tarihinde...