toki otel ihaleleri

toki otel ihaleleri

Toplu Konut İdaresi (TOKİ), Ordu, Samsun ve Sinop illerinde, arsa satışı karşılığı gelir paylaşımı usulü ile 4 ve 5 yıldızlı oteller yaptıracak.

İzmir'de TOKİ'nin satışa çıkardığı arsaların ihaleleri meclis gündeminde!

İzmir'in bazı ilçelerindeki arsalar için TOKİ tarafından 23 Haziran 2020 tarihinde duyurulan satış ve kira ihaleleri meclis gündemine taşındı. CHP'li Polat, konuyla ilgili soru önergesi hazırladı...

TOKİ Aydın ve Çanakkale hükümet konağı ihaleleri yarın!

TOKİ Aydın'ın Çine ile Çanakkale'nin Eceabat ilçelerinde hükümet konağı inşa edecek...

TOKİ Şanlıurfa'da 13 bin 515 konut yaptı!

Partisince Şanlıurfa Nevali Otel arkasında düzenlenen mitingde vatandaşlara hitap eden Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan, TOKİ kanalıyla Şanlıurfa'da 13 bin 515 konut projesinin hayata geçirildiğini belirtti..

TOKİ'den İstanbul'a 1.692 ucuz konut geliyor!

Konut üretim çalışmalarına hız kesmeden devam eden TOKİ, İstanbul'da 1.692 yeni konut inşa edecek. Projelerin ihaleleri Mart ve Nisan aylarında gerçekleştirilecek.

Gümüşhane Gümüş Otel yeniden kiralanacak!

Gümüşhane İl Genel Meclisi, mülkiyeti İl Özel İdaresine ait olan Gümüş Otel'in yerine yap-işlet-devret modeli yada TOKİ kanalıyla çok amaçlı, turizm, eğitim ve kültür amaçlı proje yapılmasını kararlaştırdı.

TOKİ Gaziosmanpaşa arsasına en yüksek teklif Fuzul Yapı'dan!

TOKİ’nin İstanbul Gaziosmanpaşa Karayolları Mahallesi 6619 Ada 8 Parsel ve 10086 Ada 1 Parselde “Arsa Satış Karşılığı Gelir Paylaşımı” modeliyle satışa sunduğu arsaların ihaleleri tamamlandı.

TOKİ Palandöken'de 1.650 yeni konut yaptıracak!

TOKİ Erzurum Palandöken'in Hüseyin Avni Ulaş Mahallesi'nde 2 etap olmak üzere toplam 1.650 yeni konut inşa ettirecek. Kentsel dönüşüm kapsamında yapılacak projelerin ihaleleri iki ayrı günde gerçekleştirilecek.

Niğde Bor'a 5 yıldızlı otel geliyor!

Niğde İl Encümen toplantısı yapıldı. Bor Toki Evleri yakınında bulunan arsa ihalesi 5 yıldızlı otel yapılması için ihale edildi. İhaleyi Hilton Otelleri Peyzaj firması 1 milyon 750 bin lira bedelle aldı.

TOKİ Şanlıurfa Maşuk 1.624 konutun ihaleleri yapıldı!

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi, Şanlıurfa Maşuk'a inşa edilecek 1.624 konutun iki ayrı ihalesi gerçekleşti. TOKİ Şanlıurfa Maşuk projesi 5. bölge 1. etapta yer alacak.

Konya Ereğli TOKİ Mesleki ve Eğitim Anadolu Lisesi Uygulama Oteli açıldı!

Konya Ereğli'deki TOKİ Mesleki ve Eğitim Anadolu Lisesi Uygulama Oteli açıldı. Şehrin gürültüsünden uzak konforlu konaklamanın yeni adresi olarak gösterilen OAL Otel'in açılışına Ereğli protokolü ve okul müdürleri katıldı.

Şanlıurfa Maşuk'ta TOKİ projelerinin ihalesi yapıldı!

TOKİ, Şanlıurfa İli Merkez İlçesi Maşuk'ta planladığı 2 dev projenin ihaleleri yapıldı. TOKİ'den konuya ilişkin olarak yapılan açıklamada, 'Mimari cephe anlayışının yansıtılmasına mümkün olduğunca özen gösterildi' ifadelerine yer verildi.

TOKİ Mersin Erdemli'ye 400 kişilik yurt inşa ediyor!

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi'nin (TOKİ) 40 ilde inşa edeceği 64 yurttan biri olan Mersin'in Erdemli ilçesindeki 400 kişilik yurt ve sosyal tesis inşaatı çalışmaları başladı. Yurt 5 yıldızlı otel konforunda hizmet yerilecek.

TOKİ Erzurum'daki 2 projesinin ihalesini 13 Ocak'ta gerçekleştirilecek!

TOKİ, Erzincan İliç'te ve Erzurum'un Çat ilçesinde 2 konut projesine start verecek. Tünel kalıp sistemiyle inşa edilecek projelerinin ihaleleri 13 Ocak'ta gerçekleştirilecek.

toki otel ihaleleri

toki otel ihaleleri toki otel ihaleleri

Toplu Konut İdaresi (TOKİ), Ordu, Samsun ve Sinop illerinde, arsa satışı karşılığı gelir paylaşımı usulü ile 4 ve 5 yıldızlı oteller yaptıracak.
TOKİ'nin arsa karşılığı gelir paylaşımı modeli ile yıldızlı otel yaptırmak üzere ihale ilanı Resmi Gazete'de yayımlandı. Ordu, Samsun ve Sinop illerinde, arsa satışı karşılığı gelir paylaşımı usulü ile yıldızlı oteller kurulacak.

İhale, yerli ve yabancı inşaat firmalarına ve bunların kendi aralarında ya da finans kuruluşlarıyla yapacakları ortak girişimlere açık olacak. Teklif dosyaları, 18 Temmuz saat 15:00'e kadar teslim edilecek.
İşin geçici teminat tutarı, isteklinin teklif ettiği bedelin yüzde 2'si olacak.

İhalede 3 bölgeye birden teklif verilebileceği gibi bölgelere ayrı ayrı da teklif verilebilecek. Yapılacak değerlendirmede bölge bazında teklifler dikkate alınacak. Söz konusu ada ve parsellerde...