26 / 06 / 2022

TOKİ Sivas Şarkışla projeleri

TOKİ Sivas Şarkışla projeleri

Başbakanlık Toplu Konut İdaresince (TOKİ), Sivas'ın Şarkışla ilçesinde "mahalle" konseptli 212 konut inşa edilecek. Proje 212 konut ve 15 dükkanla sosyal ihtiyaçlara cevap vererek, yeni bir yaşam alanı oluşturacak.

TOKİ Sivas Şarkışla'da 253 konut ihalesi bugün!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Sivas Şarkışla 253 adet konut ile altyapı ve çevre düzenlemesi inşaatı işi yapım işi ihalesi bugün saat 15:00'de yapılacak.

TOKİ Sivas Şarkışla'da 500 kişilik yurt yapım işi ihalesi bugün!

TOKİ Sivas Şarkışla 500 kişilik yurt binası ve sosyal tesis ile altyapı ve çevre düzenlemesi işi yapım işi ihalesi bugün saat 14:30'da gerçekleşecek.

TOKİ Sivas Şarkışla'da 500 kişilik yurt yaptırıyor!

TOKİ Sivas Şarkışla 500 kişilik yurt binası ve sosyal tesis ile altyapı ve çevre düzenlemesi işi yapım işi ihalesi 31 Mart'ta saat 14:30'da gerçekleşecek.

TOKİ Sivas Şarkışla'da 253 konut yaptırıyor!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Sivas Şarkışla 253 adet konut ile altyapı ve çevre düzenlemesi inşaatı işi yapım işi ihalesi 26 Mart'ta saat 14:30'da yapılacak.

Sivas'ta tersine göç için parsel dağıtılacak!

Sivas Şarkışla'da muhtar Rüstem Dağdeviren, bölgeyi yerleşim yeri haline getirerek, köye dönüşleri hızlandırmayı planlıyor.

Muhsin Yazıcıoğlu'nun evi müze oluyor!

Büyük Birlik Partisi'nin (BBP) merhum Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu'nun Sivas Şarkışla ilçesi Elmalı köyündeki doğup büyüdüğü ev restore edilerek müze oluyor. Sivas Valisi Salih Ayhan; "İnşallah 2020'de bunu gerçekleştireceğiz." dedi.

Şarkışla öğrenci yurdu açıldı!

Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu (KYK) ile Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) ortaklığında hayata geçirilen Şarkışla öğrenci yurdu hizmete açıldı. 

TOKİ Sivas Şarkışla kuraları çekildi!

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Sivas’ın Şarkışla İlçesi’nde hayata geçirdiği 253 konutun kura çekilişi yapıldı.

Sivas Şarkışla'ya 253 sosyal konut!

Sivas Valisi Davut Gül, Şarkışla ilçesinde yapımı devam eden projeleri inceledi. Gül, inşaatı süren 253 adet sosyal konut hakkında bilgi aldı.

Sivas Suşehri Ve Şarkışla'da kent yenileme çalışmaları sürüyor!

Sivas'ın Suşehri ve Şarkışla ilçelerinde gerçekleştirilmeye başlanan altyapı çalışmaları devam ediyor.

Şarkışla'da TOKİ evleri hak sahiplerine teslim ediliyor!

TOKİ tarafından Sivas Sarkışla'da hayata geçirilen evler, hak sahiplerine teslim ediliyor.

TOKİ Sivas Şarkışla TOKİ 2. Etap başvuruları başladı!

Sivas-Şarkışla II. Etap Toplu Konut Uygulaması kapsamında toplam 15 adet konut; kurasız başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağı ile satışa sunuluyor.

TOKİ Sivas Şarkışla başvuru tarihleri!

15 adet daireden meydana gelen TOKİ Sivas-Şarkışla 2. Etap projesindeki daireler açık satışa sunulacak. İşte, TOKİ Sivas Şarkışla başvuru tarihleri...

TOKİ Sivas Şarkışla 2017 başvuru!

TOKİ'nin Sivas-Şarkışla 2. Etap Toplu Konut Uygulaması kapsamında yer alan 15 konut açık satışa çıkıyor. İşte, TOKİ Sivas Şarkışla 2017 başvuru tarihleri...

TOKİ Sivas Şarkışla başvuruları 2017!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca hayata geçirilen ve stoklarda yer alan 15 adet konut açık satışa sunuluyor. İşte, TOKİ Sivas Şarkışla başvuruları 2017...

Her şehrin planı, imar yönetmeliği ayrı ayrı olacak!

Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki "Her şehrin planı, imar yönetmeliği ayrı ayrı olacak. Sivas Şarkışla'nın imar planıyla İstanbul'unki bir olmaz. Bitlis'teki imar planı yönetmeliğiyle İstanbul bir olmaz. Doğru değil bunlar. Şimdi 6 aylık süreyi uzattık." dedi.

TOKİ Şarkışla 3. Etap'ta son başvuru tarihi 25 Kasım!

Şarkışla'da TOKİ tarafından yaptırılan ve satışa sunulan 253 sosyal konutun 3. etap başvurularının 25 Kasım'a kadar devam ettiği belirtildi.

TOKİ Sivas Şarkışla projeleri Haberi

TOKİ Sivas Şarkışla projeleri

Başbakanlık Toplu Konut İdaresince (TOKİ), Sivas'ın Şarkışla ilçesinde "mahalle" konseptli 212 konut inşa edilecek. TOKİ Başkanı Mehmet Ergün Turan, yazılı açıklamasında, Sivas'ın Şarkışla ilçesinde hayata geçirecekleri 212 konut ve 15 dükkanlı projenin sosyal ihtiyaçlara cevap vererek, yeni bir yaşam alanı oluşturacağını...