02 / 07 / 2022

topoğraf

topoğraf

Cevahir Holding, Libya'da bulunan şantiyelerinde çalıştırmak üzere eleman alacak

Bayburt Grup inşaat mühendisleri arıyor

Bayburt Grup EskiÅŸehir Şantiyesi'nde görevlendirmek üzere yol tecrübeli inÅŸaat, harita ve elektrik mühendisleri ile teknikerler ve topoÄ&Yuml

Alacalı İnşaat inşaat teknikeri ve topoğraf arıyor

Alacalı İnşaat Seyrantepe inşaatında çalışmak üzere inşaat teknikeri ve topoğraf arıyor

22 firma eleman avında

İnşaat ve gayrimenkul alanlarında faaliyet gösteren 22 firma, inşaat mühendisi, mimar, şantiye şefi ve gayrimenkul danışmanı arıyor

10 firma eleman avında!

İnşaat sektöründe faaliyet gösteren 10 firma eleman arıyor...

Ecetur İnşaat, inşaat teknikeri arıyor!

Ecetur İnşaat, Cezayir Konut şantiyesinde görevlendirilmek üzere, inşaat teknikeri arıyor

7 firma eleman avında!

İnşaat sektöründe faaliyet gösteren 7 firma eleman arıyor...

Dekoral eleman alacak!

Dekoral, alüminyum giydirme cephe konusunda deneyimli, iyi derecede fransızca bilen, teklif hazırlama konusunda en az 1 yıl deneyimli mimar, üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, ince işler konusunda deneyimli, seyahat enge

Teknosa'da Canon EOS M6 dijital fotoğraf makinesi 2800 TL indirim! İşte 8 Mayıs 2022 fiyat listesi...

Teknosa'dan Canon EOS M6 dijital fotoğraf makinesine 2800 TL indirim geldi. Peki, Canon EOS M6 dijital fotoğraf makinesi fiyatları ne kadar oldu? İşte 8 Mayıs 2022 fiyat listesi...

Ayçiçek yağının market rafındaki fiyatını gören şaşkına döndü! Hepsi de yerli marka 3,5 euro

Ayçiçek yağının Türkiye'de market raflarındaki artışı sonrası stoklara takviye yapılırken Avrupa'da satılan yerli marka ayçiçek yağlarının market rafındaki satış rakamı görenleri şaşkına çevirdi.

Media Markt'ta Canon Dijital Kompakt Fotoğraf Makinesi satışta! İşte 26 Mart 2022 fiyat bilgisi...

Teknolojik ürünlerini müşterilerinin beğenisine sunmaya devam eden Media Markt, Canon Dijital Kompakt Fotoğraf Makinesi'ni satışa çıkardı. İşte ürün ve fiyat bilgisi...

Mükemmel Emlakçılık Turizm Otomotiv Danışmanlık Fotoğrafçılık Sanayi Ve Dış Ticaret Ltd.Şti. kuruldu!

Mükemmel Emlakçılık Turizm Otomotiv Danışmanlık Fotoğrafçılık Sanayi Ve Dış Ticaret Ltd.Şti. Fatih'te 400 bin TL sermaye bedeli ile Abdel Hay El Ayoubı ve Imad Eddın Alayoubı ortaklığında kuruldu.

Emlak ilanlarında fotoğraf kalitesi hayati önem taşıyor!

Aylık 40 milyon sayfa görüntülenme sayısı ve 7,5 milyon ziyaretçi rakamıyla emlak seri ilan sektöründeki lider platform Emlakjet yaptığı özel araştırmada fotoğraf kalitesinin ev arayan vatandaşlarının yüzde 85'i için önemli olduğu sonucuna ulaştı. 

Demet Özdemir yeni evinden ilk fotoğrafını paylaştı!

Zekeriyaköy'den 4 milyon TL'ye ev satın alan oyuncu Demet Özdemir, sosyal medyadan yeni evinin yer aldığı bir fotoğraf paylaştı. 

Öse Raf Montaj Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Öse Raf Montaj Ticaret Limited Şirketi bugün Maltepe'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Saim Çoban tarafından kuruldu.

Kalyon Mimari Maket İnşaat Reklam ve Fotoğrafçılık İthalat İhracat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Kalyon Mimari Maket İnşaat Reklam ve Fotoğrafçılık İthalat İhracat Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Ümraniye'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Ahmet Bican Onay, Nihat Yenice, Sezgin Gül ve Ümit Çomaklı ortaklığında  kuruldu.

EAK Raf Montaj İnşaat Taşımacılık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

EAK Raf Montaj İnşaat Taşımacılık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Beylikdüzü'nde 100 bin TL sermaye bedeli ile Erdal Karahasan tarafından kuruldu.

Tapuda fotoğraf kalktı, yük azaldı!

Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yürütülen tapu senetlerinin üzerine fotoğraf yapıştırılması şartının kaldırılmasıyla 158 milyon lira tasarruf edilecek.

D Topoğlu İnşaat Anonim Şirketi kuruldu!

D Topoğlu İnşaat Anonim Şirketi bugün Şişli'de 102 bin TL sermaye bedeli ile Davut Topoğlu ve Vedat Topoğlu ortaklığında kuruldu.

Tapu senedinde artık fotoğraf olmayacak!

Yönetmelikte yapılan değişiklikle, tapu işlemlerinde resmi senetlerin üzerine fotoğraf yapıştırılması şartı kaldırıldı

İbomonti Turizm Danışmanlık Fotoğrafçılık ve Organizasyon Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

İbomonti Turizm Danışmanlık Fotoğrafçılık ve Organizasyon Ticaret Limited Şirketi bugün Şişli'de 10 bin TL sermaye bedeli ile Hüseyin İşitmen tarafından kuruldu.

topoğraf Haberi

topoğraf

Cevahir Holding, AVM, otel ve lüks konut projelerinde tecrübeli elemanlar alacak. Firma, asgari 15 yıl tecrübeli, İngilizce ve tercihen Arapça bilen proje müdürleri, asgari 10 yıl tecrübeli, İngilizce ve tercihen Arapça bilen şantiye şefleri, asgari 5 yıl tecrübeli, İngilizce ve tercihen Arapça bilen şantiye mühendisleri, mimarlar,makine, elektrik ve harita mühendisleri, inşaat, makine ve elektrik teknikerleri ve formenleri, topoğraflar, inşaat muhasebesi konusunda tecrübeli İngilizce ve Arapça bilen muhasebeciler, Türkçe, Arapça ve İngilizce bilen tercümanlar arıyor.
0212 320 75 30
[email protected]