04 / 07 / 2022

Trip Advisor four seansons

Trip Advisor four seansons

Dünyanın en önemli seyahat sitelerinin başında gelen Trip Advisor, okurlarının oylarıyla dünyanın en iyi otellerini sıraladı. İstanbul Sultanahmet'te bulunan Four Seasons Otel, listeye 13'üncü sıradan girmeyi başardı.

Four Seasons Resort Bodrum geliyor!

Halikarnas Turizm ve Yatırım A.Ş, Bodrum Kızılağaç Mahallesi Gerenkuyu Mevkiide Four Seasons Resort Bodrum'u inşa edecek. Proje 5 yıldızlı 125 odalı otel ile 5 yıldızlı 284 üniteli tatil köyünden meydana gelecek..

Four Seasons Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı Limited Şirketi kuruldu!

Four Seasons Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı Limited Şirketi Fatih Tanrıkulu ve mehtap Bilen Konbak ortaklığında 60 bin TL sermaye ile bugün kuruldu.

Four Winds Residence satılık daire fiyatları!

İstanbul Kadıköy’de Bağdat Caddesi’ne komşu konumda yer alan Four Winds Residence projesinde anahtar teslimler hemen yapılıyor. Four Winds Residence satılık daire fiyatları 960 bin dolardan başlıyor.

Kadıköy Four Winds daire fiyatları 2017!

İstanbul Kadıköy’de Bağdat Caddesi’ne komşu konumda inşa edilen Four Winds Residence projesinde 2+1, 3+1 , 4+1 ve loft daire seçenekleri sunuluyor...

Four Winds Residence ev fiyatları 2016!

Taşyapı İnşaat tarafından Four Winds Residence projesi İstanbul Kadıköy’de Bağdat Caddesi’ne komşu konumda hayata geçirildi.Projede teslimler hemen yapılıyor...

Four Winds Residence 2016 fiyatları!

Anahtar teslimlerin hemen yapıldığı Four Winds Residence 2016 fiyatları metrekare bazında hesaplanıyor. Proje Taş Yapı imzası taşıyor.

Bağdat Caddesi'nde Park Residences ve Four Winds kavgası!

İstanbul Bağdat Caddesi'nde lüks bir konut projesi bulunuyor. Bu projeyi ilk olarak Taşyapı, Four Winds ismiyle tanıttı. Dört kuleden oluşan projede bugün iki marka ortaya çıktı.

Four Points by Sheraton, Türkiye'de 5 yeni otel açacak!

Turizm sektöründe geçtiğimiz yıl yapılan 12.2 milyar dolarlık satın alma ile dünyanın en büyük otel zincir haline gelen Marriot International& Starwood Grubu, Türkiye’de Er Yatırım’la birlikte 5 yeni Four Points by Sheraton açmaya hazırlanıyor.

İşte dünyanın en iyi tasarımlı 10 müzesi!

Seyahat sitesi Trip Advisor, tatilciler için dünyanın en iyi 10 müzesini belirledi. İşte, tatilde İşte bir sonraki tatilinizde denk getirebileceğiniz en iyi müzeler ve bulundukları kentler…

ABD Küba'da Four Points by Sheraton Hotel'i işletecek!

ABD'nin Starwood şirketi, Küba'nın başkenti Havana'da bulunan Quinta Avenida Otelini, "Four Points by Sheraton" logosuyla işletmeye başlattı. Küba'da 1959'dan bu yana ilk kez bir otel, ABD şirketi tarafından işletilecek.

Four Winds Residence Bağdat Caddesi!

Four Winds Residence Bağdat Caddesi'nde teslimler hemen gerçekleşiyor. Arsa alanı 44 bin metrekare olarak belirlenen projede fiyatlar 498 bin dolardan başlıyor.

Four Winds Residence'ta kişiye özel kampanya!

Taşyapı, İstanbul’daki Four Winds Residence projesinde hemen teslim evler için “kişiye özel” kampanya düzenledi. Taşyapı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ece Turanlı, “80 daire için şirket bünyesinde kişiye özel taksit yapıyoruz” dedi.

Kadıköy Four Winds Residence güncel fiyatları!

Kadıköy Four Winds Residence güncel fiyatları 498 bin dolardan başlıyor. Yaşamın başladığı Four Winds Residence projesinde banka kredili ödemeler yapılıyor...

Trip Advisor four seansons Haberi

Trip Advisor four seansons

25 otelden biri de Türkiye'de yer alıyor. İstanbul Sultanahmet'te bulunan Four Seasons Otel, listeye 13'üncü sıradan girmeyi...