09 / 12 / 2022

TSKB Gayrimenkul projeleri

TSKB Gayrimenkul projeleri

TSKB Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. tarafından bugün Kamu Aydınlatma Platformu'nda yapılan yazılı açıklamaya göre TSKB Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. Nova Taşınmaz Değerleme ile anlaştı.

TSKB Gayrimenkul Divan Adana için Laya ve Noya İnşaat ile anlaştı!

TSKB Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. tarafından bugün Kamu Aydınlatma Platformu'nda yapılan yazılı açıklamaya göre TSKB Gayrimenkul Divan Adana için Laya ve Noya İnşaat ile anlaştı.

TSKB Gayrimenkul Adana'da otel yapıyor!

TSKB Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. tarafından bugün kamu Aydınlatma Platformu'nda yapılan yazılı açıklamaya göre TSKB Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. Adana' da otel yapıyor.

TSKB Gayrimenkul yönetim kurulu komite yönetmeliklerini yayınladı!

TSKB Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından bugün Kamu Aydınlatma Platformu'nda yapılan yazılı açıklamaya göre TSKB Gayrimenkul yönetim kurulu komite yönetmeliklerini yayınladı. Yönetim kurulu komite yönetmelikleri haberimizde bulunuyor.

TSKB Gayrimenkul faaliyet raporunu yayınladı!

TSKB GYO tarafından bugün Kamu Aydınlatma Platformu'nda yayınlana bilgiye göre TSKB Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı 1 Ocak ile 30 Eylül 2013 tarihleri arasında yer alan ara hesap dönemine ait faaliyet raporunu yayınladı...

TSKB Gayrimenkul 120 bin 453 TL'lik pay satacak!

TSKB Gayrimenkul'ün yeni pay alma haklarının kullandırılmasından sonra kalan payların toplam nominal değeri 120.453,780 TL oldu. Bu paylar 20 Eylül ve 21 Eylül tarihlerinde Birincil Piyasada oluşacak fiyat üzerinden satışa sunulacak.

Panora GYO, TSKB Gayrimenkul Değerleme ile anlaştı!

Panora GYO, 2021 yılı Gayrimenkul Değerleme Şirketi olarak "TSKB Gayrimenkul Değerleme A.Ş."nin seçilmesine karar verdi. 

TSKB Gayrimenkul 13 Mart'ta pay geri alımı yaptı! 

TSKB Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO), 13 Mart 2019 tarihinde TSKB Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. payları ile ilgili olarak 0,79-0,80 TL fiyat aralığından pay alımı yaptı. 

TSKB GYO gayrimenkul değerleme şirketini seçti!

TSKB Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı 2019 değerleme şirketi olarak Reel Gayrimenkul Değerleme A.Ş. ve Ter Ra Gayrimenkul Değerleme A.Ş. ile anlaştı...

TSKB Gayrimenkul üst yönetiminde değişiklik!

TSKB Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanlığı'na Hakan Aygen, TSKB Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkan Vekilliği'ne Özlem Bağdatlı seçildi.

Merter’de fabrikalar yerinde lüks konut projeleri yükseliyor!

İstanbul'un ilçesi Merter’de üretim tesislerinin yerini lüks konut projeleri aldı. TSKB Gayrimenkul Değerleme verilerine göre, konut projeleri bölgedeki metrekare fiyatlarını yüzde 50 artırdı. İlçede, fabrikalar yerine 4 bin konut ve ticari alan inşa edildi.

TSKB Gayrimenkul Değerleme 15. kuruluş yıl dönümünü kutladı!

Değerleme ve danışmanlık alanında gayrimenkul sektörünün referans noktası olmak hedefiyle faaliyet gösteren TSKB Gayrimenkul Değerleme A.Ş., 15’inci kuruluş yıl dönümünü kutluyor.

Akfen GYO, TSKB Gayrimenkul'le anlaştı!

Akfen GYO portföyümüzde bulunan varlıklar için değerleme hizmeti alınacak değerleme şirketinin TSKB Gayrimenkul A.Ş. olarak belirlenmesine karar verdi.

TSKB Gayrimenkul ile İş Gayrimenkul birleşiyor!

TSKB Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Şirketi, stratejik planları ve gayrimenkul sektöründeki hedefleri doğrultusunda, İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı ile birleşme görüşmelerine başladığını açıkladı.

Bodrum gayrimenkul projeleri Emlak 2015’te görücüye çıkıyor!

Bodrum’un konut ve iş merkezi projeleri 4-8 Kasım 2015 tarihleri arasında ITF Fuarcılık AŞ tarafından düzenlenecek Emlak 2015-Konut, İşyeri Satınalma, Kiralama ve Finansman Fuarı’nda görücüye çıkıyor.

TSKB GYO 9 aylık finansal durum tablosunu yayınladı!

TSKB Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Kamuyu Aydınlatma Ortaklığında 9 aylık finansal durum tablosunu yayınladı. İşte TSKB Gayrimenkul finansal durum tablosunu...

TSKB GYO 9 aylık finansal tablolarını açıkladı!

TSKB Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş., 1 Ocak 2015 - 30 Eylül 2015 dönemine ait finansal raporlarını Kamuyu Aydınlatma Platformu'na bildirdi. İşte şirketin finansal raporları...

TSKB GYO 9 aylık faaliyet raporu!

TSKB Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş., 1 Ocak 2015 - 30 Eylül 2015 dönemine ait faaliyet raporunu Kamuyu Aydınlatma Platformu'na bildirdi. İşte şirketin faaliyet raporu...

TSKB Gayrimenkul projeleri Haberi

TSKB Gayrimenkul projeleri

TSKB Gayrimenkul tarafından yapılan açıklama şöyle;


Yönetim Kurulumuzun 28 Ocak 2014 tarihinde yapılan toplantısında; Sermaye Piyasası Kurulu'nun "III - 48.1 sayılı Gayrimenkul Yatırım Ortaklıklarına İlişkin Esaslar Tebliği" kapsamında "Gayrimenkul değerleme kuruluşunun seçimi" başlıklı 35.maddesi uyarınca;


- Portföyümüzde yer alan Fındıklı Bina I ve II, Tahir Han, Pendorya Alışveriş Merkezi ve Adana Otel Projesi için değerleme hizmetlerinin Nova Taşınmaz Değerleme ve Danışmanlık A.Ş.'den alınmasına,


- Portföye bu yıl içerisinde alınabilecek ve değerleme gerektirecek varlıklar için ise Bilgi Gayrimenkul Değerleme A.Ş. ve Atak Gayrimenkul Değerleme A.Ş. ile çalışılmasına


oybirliği ile karar...