Tual Adalar kartal iletişim

Tual Adalar kartal iletişim

İstanbul Kartal Yakacık'ta yükselen Tual Adalar projesi 470 daireden oluşuyor. Proje Dağ Mühendislik imzası taşıyor. İşte Yakacık Tual Adalar fiyat ve ödeme planı...

Tual Adalar Yakacık fiyatlar!

Tual Adalar Yakacık fiyatlar dairelerin konum ve büyüklüklerine bağlı olarak değişiyor. Kartal İskelesi'ne 6 dakika yakınlıkta olan projede tamamı peşin ödemelerde yüzde 5 indirim uygulanıyor.

Dağ Mühendislik Tual Adalar ödemeleri!

Dağ Mühendislik Tual Adalar ödemeleri vade farksız taksit şeklinde yapılabiliyor. Emlak Konut GYO güvencesiyle hayata geçirilen projede fiyatlar 340 bin TL'den başlıyor.

Tual Adalar Dağ Mühendislik satış ofisi!

Tual Adalar Dağ Mühendislik satış ofisi ile 444 9 324 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz. Yakın zamanda satışa sunulacak projede 700 adet konut yer alıyor.

Tual Adalar Kartal satılık!

Dağ Mühendislik imzası ile yükselecek olan projede daire tipleri 1+1'den 4+1'e kadar farklılık gösteriyor. Tual Adalar Kartal satılık dairelerin teslimleri Aralık 2017 yılında yapılması planlanıyor.

Tual Adalar Kartal ne zaman teslim?

Daire tiplerinin 1+1 'den 4+1 'e kadar farklılık göstererek tasarlandığı projede toplam 700 adet daire yer alıyor. Peki Tual Adalar Kartal ne zaman teslim?

Yakacık Tual Adalar satış ofisi!

Yakacık Tual Adalar satış ofisi telefon numarası 444 9 324 olarak belirlendi. Dağ Mühendislik imzası ile yükselecek projede adalar ve deniz manzarasına sahip konutlar yer alıyor.

Tual Adalar Rezidans satılık daire!

Tual Adalar Rezidans satılık daire tipleri arasında 1+1'den 4+1'e kadar farklı seçenekler sunuluyor. Emlak Konut GYO güvencesiyle yükselen proje için ön talep toplanıyor.

Tual Adalar Kartal iletişim!

Emlak Konut GYO güvencesi ile yükselecek olan proje Dağ Mühendislik imzası taşıyor. Tual Adalar Kartal iletişim bilgileri kapsamında telefon numarası 444 9 324 olarak belirlendi.

Tual Adalar Yakacık satış ofisi!

Tual Adalar Yakacık satış ofisi ile 444 9 324 telefon numarasından irtibata geçebilirsiniz. Toplam arsa alanı 48 bin 157 metrekare olarak belirlenen proje 700 konuttan oluşuyor.

Emlak Konut Tual Adalar değerleme raporu!

İstanbul Kartal Yakacık Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi kapsamında Emlak Konut GYO tarafından inşa edilen Tual Adalar projesi için hazırlatılan gayrimenkul değerleme raporu yayınlandı...

Tual Adalar'da yeni kampanya! 84 ay sıfır faiz! 

Altı blok olarak tasarlanan Tual Adalar Kartal projesinde yüzde 5 peşinat vererek 84 ay sıfır faiz imkanıyla ev sahibi olunabiliyor..

Tual Adalar Evleri Kartal fiyatları 2018!

Tual Adalar projesi Kartal'da Dağ Mühendislik tarafından altı blok olarak inşa ediliyor. Tual Adalar Evleri Kartal fiyatları 2018 375 bin TL'den başlıyor...

Tual Adalar Evleri teslimler!

Tual Adalar projesi Emlak Konut GYO güvencesiyle İstanbul Kartal'da inşa ediliyor. Tual Adalar Evleri teslimler bilgisi için haberimizi inceleyebilirsiniz...

Tual Adalar Kartal satılık daire fiyatları ne kadar?

Tual Adalar projesi 2018 yılının sonunda sahiplerine teslim edilecek. Peki Tual Adalar Kartal satılık daire fiyatları ne kadar?

Kartal Tual Adalar ödeme seçenekleri 2017!

Emlak Konut GYO güvencesiyle Dağ Mühendislik tarafından hayata geçirilen Tual Adalar projesinde   yüzde 5 peşinatla ev sahibi olmak mümkün.  İşte Kartal Tual Adalar ödeme seçenekleri 2017...

Kartal Tual Adalar güncel ev fiyatları!

Kartal Tual Adalar güncel ev fiyatları 375 bin TL'den başlıyor. Tual Adalar projesinde pek çok cazip ödeme alternatifleri sunuluyor...

Tual Adalar'da yüzde peşinatla 1.563 TL'den başlayan taksitler!

Tual Adalar projesi İstanbul Kartal'da inşa ediliyor. Tual Adalar ödeme kampanyası kapsamında yüzde 5 peşinatla 96 ay sıfır faizli ödeme yapılabiliyor ve aylık taksitler 1.593 TL'den başlıyor...

​​​​​​​Tual Adalar 2017 güncel fiyat tablosu!

Tual Adalar projesi altı blok olarak İstanbul Kartal'da inşa ediliyor. Tual Adalar projesinde yüzde 5 peşinatla konut sahibi olma imkanı sunuluyor...

Tual Adalar Konutları Kartal fiyatları!

Tual Adalar Konutları Kartal fiyatları 333 bin TL'den başlıyor. 2018 yılında daire teslimleri yapılacak olan projede taksit ödemelerine 12 ay sonra başlanabiliyor...

Tual Adalar konut fiyatları ne kadar?

Tual Adalar projesi Dağ Mühendislik imzası taşıyor. İstanbul Kartal'da yer alan Tual Adalar projesinde daire fiyatları 333 bin TL'den başlıyor...

Tual Adalar Konutları ne zaman teslim?

Tual Adalar projesi İstanbul Kartal'da Dağ Mühendislik imzasıyla yükseliyor. Tual Adalar Konutları ne zaman teslim?

Kartal Tual Adalar ev fiyatları ne kadar?

Altı blokta 470 daireye yer verilen Kartal Tual Adalar Dağ Mühendislik tarafından inşa ediliyor. Peki Kartal Tual Adalar ev fiyatları ne kadar?

Tual Adalar kartal iletişim

Tual Adalar kartal iletişim Tual Adalar kartal iletişim

Tual Adalar Yakacık Evleri İstanbul Kartal Yakacık'ta inşa ediliyor. Dağ Mühendislik tarafından hayata geçirilen Tual Adalar altı blokta toplam 470 daireden oluşuyor. 


1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 dairelere yer verilen Tual Adalar Yakacık projesinde daire büyüklükleri 71,36 metrekare ile 202,18 metrekare arasında değişiyor. 


Yakacık Tual Adalar fiyat ve ödeme planı!


1+1 daireler 333 bin TL ile 565 bin TL,    


2+1 daireler 510 bin TL ile 882 bin TL,     


3+1 daireler 598 bin TL ile 1 milyon 100 bin TL,     


4+1 daireler 1 milyon 16 bin TL ile 1 milyon 128 bin TL arasında değişiyor. 


Tual Adalar Yakacık  projesinde firma bünyesinde yüzde 20 peşinat sonrasında 36 ay sıfır faizle vadelendirme yapılabiliyor. Projede taksit ödemeleri 12 ay sonra başlıyor.


Kartal Tual Adalar projesinde...